Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meeting in Brasov.

#31
24. Îmi place pe Repulbicii, neh. Uneori prea aglomerat, dar merge. xD Dacă mergem pe acolo sigur îmi cumpăr un covridog 24. Sau o îngheţată de la Mc (n-am mai mâncat de mult). Ar merge un Stand-up Comedy. Bun: fără My Place sau Unirea. 24

#32
Stie cineva de Umbrelute 24? E pe langa liceul de Informatica, obisnuiam sa chiulesc de la ore si sa merg acolo xD Sau de Iordan, aproape de Sitei <3?

Cand vin in iarna ne intalnim in 'colt' la Modarom 24, poate reusesc sa-mi conving prietenul sau pe altcineva sa mai vina 4
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#33
N-am mai fost de mult pe lângă liceul de informatică 39 Am o vagă idee la ce se referă "Umbreluţele" , dar nu vreau să vorbesc prostii. 21 Totuşi, ar fii marfă să mergem şi pe acolo. xD
De Modarom încă-mi amintesc şi eu, dar de când m-am mutat îmi aduc aminte de prea puţin locuri. 21

#34
Uberwald... Eu ma duc la info 21. Dar mai am pana la liceu. Momentan nu stiu de umbrelute dar o pot intreba pe soramea 106 .

In fine. NU IN CENTRU!! VA ROG MULT 21. Mam saturat de centru. Toata saptamana sunt acolo. Republicii de 5 ori pe saptamana. In schimb eu as avea un concert destul de fain pe 7 mai "The Festival Of Dreams - Oniric, Laonlyness, QuantiQ" . Oniric sunt italieni 15 . Doar ca biletul de 25 de lei. Nu stiu daca va permiteti 21. Ar putea fi o idee faina. Pentru vacanta ar merge si o plimbare daca e vreme buna. Si tot in mai e lansarea la cityplex in 3D ( nu am vazut niciun film 3d 20. VREAU!! ). Dar pentru vacanta, daca e vreme buna, mergem si la o plimbarica. Una in brasov, una in sfantu' gheorghe... Smile . Alegem un parc ( in livada la leaganele alea mari 105 ) si cu o inghetata sau cv de rontait stam si ne facem veacul. Pe mine la Mc Donald's nu ma duceti 21. KFC da! Ando's poate. Dar Nu la chestiile alea mici si scumpe 21.

#35
S-ar putea să vin la concertul acela de pe 7 mai, chiar mă atrage ideea, sper doar să mă lase ai mei. Ah, faza cu venitu' prin Sfântu Gheorghe e chiar marfă (nu mă mai deplasez eu pe la voi) 21,deşi nu sunt prea multe de vizitat pe aici. E un orăşel destul de mic, dar e plăăăcut, really.
Sunt de acord cu KFC, dar la Ando's nu mă băgaţi. T_T N-o să am poftă de mâncare dacă intru acolo, dar dacă totuşi intrăm nu spuneţi prin preajma mea "Ando/Andu" and stuff like that 21))

#36
Dude, pe tipul cu parul lung si pufos din QuantiQ care e la bass, il cheama Fluff (Mihai), e din Info si ne cunoastem de 4 ani 21, destul de bine.

Ha ha, Umbrelute e un bar de pe strada paralela cu Lunii xD. Mergem pe Tampa 21? Daca tot nu centru? Era o ceainarie pe undeva, dar stiu ca e scumpa. Eh, eh, pana vin eu mai sunt 7 luni din pacate 2

Poate mergem la patinoar atunci 4
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#37
Ceainaria o stiu si eu. Pe castelului. Dar e geniala. Nu mi se pare mult la ce minunatii iti dau.
Daca il sti pe fluffy probabil ca o sti si pe soramea 21. Tot a 12a (A) la info 4.

Sa deschis patinuarul olimpic din tractorul. E genial! PRet bun, seria e de aproape 2 ore ( cea mai lunga din brasov ) si e mai cald. Putem merge. Ah! Ce pacat ca la vara nu pot veni 4.

#38
Imi surade ideea cu ceainaria, sincer 21. Am putea merge pe Tampa, sincer, n-am fost niciodata cu telefericul (imi venea sa scriu caloriferul T_T ).
Iru, putem merge si mai devreme la patinuar, ador patinuarul. <3. Eu am patine si intrarea la patinuarul olimpic e 7 lei daca nu ma insel (atata era anul trecut).
Sa speram ca vremea tine cu noi si luni, cel tarziu marti dam o tura cu rolele prin Brasov . xD

#39
Se facuse 10 la un momentdat. Dar sa vedem. Daca vi luni cu rolele sau la o plimbarica sa zicem ca joi as veni eu la tine in sfantu' gheorghe. Sa vedem cum ne organizam. Pe acolo sti vreun loc dragut sau cv nice de facut?

#40
Merge aşa. xD . Da, chiar sunt câteva locuri nais aici. Putem merge în parcul din centru, dacă e vreme frumoasă e chiar mişto acolo. Este şi un lac mititel cu un pod genial. Are şi peştişori şi nuferi şi tot tacâmul. 21. Şi sunt două cofetării la care ador să merg. Este una mai aproape de parc şi una mai aproape de casă. Amândouă au toalete deci putem merge la oricare. 24. Şiii putem merge şi la Şugaş să ne plimbăm cu scările rulante 24. Şi tanti de la magazinul cu ochelari de soare e de-a dreptul chuit şi ne lasă să probăm ochelati. Vedem ce facem. Luni vin mai mult ca sigur, sper să ne vedem în Triaj şi dacă vii joi pe aici te plimb pe peste tot. xD



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Bucuresti/Brasov/ Timisoara Lia 27 14.153 02-08-2014, 05:10 AM
Ultimul răspuns: Lia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)