Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meeting in Brasov.

#21
Aş putea să vin şi eu. xD Şi aşa văd că sunteţi cam puţin *nu se înghesuie nimeni să se plimbărească prin Braşov, neh ? 21*
În timpul săptămânii nu pot, decât în vacanţe, dar în weekenduri aş putea ajunge. xD

#22
Pai e genial, perfect. Si noi tot asa putem 21. Ce ziceti de un meet in vacanta de paste? Alegeti o zi, o ora si eventual un film sau alt loc 21. Desi , eu as putea si weekendul viitor... Si aproape oricand altcandva 21

#23
Eu in vacanta o sa am practice la chimie. O sa am doua zile, trei ocupate dar in rest bagati in mine.
Daca vreti ergem la Cityplex , am zis-o si pe asta, si vedem noi ce facem. Stam pe o bordura ca data trecuta. ma rog, nu am stat, da' nici n-am facut nimic 21

go, BV city, go!

#24
Au bagat tehnologie 3D la cityplex. Ce mai? Sa tot mergi sa ii vezi 21. Eu nu am fost la nici un film 3d 20(

#25
Mergem, mergem. 21 Deşi nu garantez nimic, sper să ajungem şi la un film. Dar dacă nu, putem merge prin parcuri, mâncăm un covridog ceva, pe Republicii, vedem noi, ne descurcăm. xD
Hai, câte suntem? Trei până acum, nu?21
Firefly, eşti fată nu? Că am zis "câte" 24

#26
Suntem doar doua. Firefly nu poate in vacanta. Dar nu conteaza. Va fi megabine si asa 21

#27
Da da 21 Cum spuneam, poate vine şi amicul acela al meu şi poate-l recurtez şi pe văru-miu (asta dacă nu e pedepsit). Eniuei, o să încerc pe cât posibil să vin singură (amicul mă scoate din pepeni *laughs* ). Poate mai găsim useri din Braşov 39. Parcă mai era cineva p-aici ... Rob. sau aşa ceva 39. Poate vine şi el şiii poate mai găsim pe careva. Dar şi noi două ar fi awesome. xD

#28
O, stai asa. Ca Corina nu ma cine daca sunt baieti 21. Eu o sa-mi fac timp. Trag chiulu' 65
Putem merge in Stefan, daca nu e nici un film calumea. Sau... Lasa ca ma interesez eu de un film.

#29
Vine, vine ea 21. Chestia cu filmul nu e bătută în cuie, i mean ... dacă e cald afară nu ştiu cât o chef o să avem noi să stăm închise într-o sală de cinema două ore şi ceva sau mai ştiu eu cât. Numai să ţină vremea asta nenorocită cu noi *afară ninge T_T*, iar dacă nu, vedem ce facem, poate mergem la Mc, la un film (cum era vorba)... Poate mergem la Unirea Shopping Center (ne plimbăm cu liftul ăla genial 21) ), la My Place nu prea aveţi şanse să mă băgaţi, nu simpatizez prea tare locul. xDDD

#30
A, vrei sa vezi cum mituiesc eu?
Daca e cald afara ne instalam pe o bordura pe Republicii si nu miscam de acolo doua ore. Saaaau! Poate prindem un Stand-up Comedy sau si mai bine un concert undeva. Asta ar fi o chestie 39.
In Unirea nu intru nici pentru toate visele frumoase pe care le-am visat 24



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Bucuresti/Brasov/ Timisoara Lia 27 14.027 02-08-2014, 05:10 AM
Ultimul răspuns: Lia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)