Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Intrebare...

Clar, vreau ca Sasuke sa nu fie un '' razbunator'', asta as schimba in primul rand la el. Si, cam atat.

Daca ti s- ar oferi sansa sa fii un personaj din anime- ul ''Naruto'', ce personaj ai fi?

Poi daca mi s'ar oferi sansa sa fiu un personaj din anime cu siguranta as fi Konan. Mi se pare cea mai normala fata din tot animeul. Toate au niste chichite care ma scot din sarite in afara de ea. Sakura: paru roz o.o, Ino: ma streseaza pur si simplu, Hinata: prea timida, Temari: Ma streseaza coditele ei o.o, Tenten: cocurile ei. Si restu nu imi plac. Konan mi se pare cea mai frumoasa si normala. Imi place ca e mai rece si nu e ca toate fetele din anime.


Daca te'ai intalni cu Sasuke, ce i-ai zice?
[Imagine: EnvYQ.png]

Habar n' am 39 Cel mai posibil ar fi sa- l salut si in rest nu mai stiu 21

Daca ai putea sa elimini doua personaje din anime, care ar fi acestea?

Daca ai putea sa elimini doua personaje din anime, care ar fi acestea?
Pai ... pe Kakuzu nu l-am suportat niciodata.Mereu se gandea la bani si la tot ce tinea de ei.Doamne ... era obsedat complet.Si era un adevarat monstru,cu mai multe vieti.Nu suporta pe nimeni,asa cum nici eu nu-l suport pe el ! looser ( scuze pentru fanii acestuia )
Ar mai fi si Hidan ,dar era obsedat de blood.El a facut animeul mai interesant,mai ales ca nu putea fi ucis.Cred ca pe el l-as lasa.
L-as elimina pe Zabuza.De ce ? Nu a avut un rol foarte important.Chiar daca era unul dintre cei sapte spadasini , mie mi-e indiferent daca apare sau nu in animeu.(scz din nou pentru fanii lui Zabuza)
Next : Daca erati in locul lui Minato,v-ati fi dat viata pentru sat ?
[Imagine: ItachiSig.jpg]






Nu stiu, poate ca da, daca nu as mai fi avut cef de viata O.o. Dar cel mai probabil ramane "nu-ul' deoarece nu sunt eu chiar ''miss'' curajoasa si eroina.

Daca ai fi Naruto ai mai vrea sa-l aduci pe Sasuke pe calea cea buna si sa-l faci sa se intoarca in sat?

Daca ai fi Naruto ai mai vrea sa-l aduci pe Sasuke pe calea cea buna si sa-l faci sa se intoarca in sat?
Nu ... deja Sasuke este considerat un criminal si este cautat peste tot.Chiar daca as reusi sa-l aduc inapoi in Konoha,nimic nu s-ar rezolva.Tsunade si ceilalti Kage nu vor fi de acord.
Next : Daca ai fi fost Pein (Nagato) l-ai fi ucis pe Naruto ?
[Imagine: ItachiSig.jpg]






Pai, cred ca da. L-as fi omorat : )
Next: Daca ai fi Sakura, iai fi marturisit sentimentele tale lui Sasuke ?
Adevarul, pur si simplu, este rareori pur si nu este niciodata simplu . <3

Nu. Scurt şi la obiect, nu. De ce? Nu ştiu ce personalitate are Sakura, dar eu mi-o ştiu. Nu-mi mărturisesc sentimentele, decât dacă ştiu că acea persoană simte la fel pentru mine, şi-mi arată asta.

Next: Ai fi renunţat ,după atâta la timp, la Sasuke dacă si fi în locul lui Naruto?
[Imagine: Hm757.png]





Ai fi renunţat ,după atâta la timp, la Sasuke dacă si fi în locul lui Naruto?
Normal ... de ce ? Idiotul acela nu asculta de nimeni .Doar as pierde timpul incercand sa-l aduc inapoi in Konoha.Oricum,el este urmarit in toate tarile si este un criminal.Chiar daca as reusi sa-l aduc inapoi ( si repet asta a doua oara ) Tsunade si ceilalti Kage nu ar fi de acord .in plus,Sasuke vrea sa se razbune pe Konoha,nu sa se intoarca .Raspuns final : Da!
Next : Daca ai fi in locul lui Kakuzu , te-ar interesa atat de mult banii ?
[Imagine: ItachiSig.jpg]






Nu, banii nu conteaza asa mult pe cat cred unii. Pentru mine o persoana este un zero daca nu are nimic in cap. Conteaza si banii, dar nu asa mult incap sa renunt la tot pentru ei.

Next: Daca ai in locul lui Lee, l-ai venera pe Guy?
[Imagine: YWk6O.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)