Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Intrebare...

Un singur lucru dupa parerea mea... si cam acela ar fi Naruto, adica am vazut cu totii ca Naruto poate schimba lumea prin atitudinea lui si sunt sigura ca se va lupta cu Sasuke si atunci va reusi sa- l convinga
cred, sper...

Crezi ca Danzo merita sa fie Hokage?

Nu! Mos hodorog, iti trebuie tie sa fii Hokage ai? Ehee, lasa ca nu stai tu mult in functia asta`19, parca il omoara Sasuke, nu? [daca gresesc va rog sa ma scuzati, dar nu a mai citit manga de multicel]. Si sa va zic si motivu' sau motivele. Deci:
1. Are o minte bolnava, ii trebuie un tratament pt. nebuni, zau`:]]
2. M-e mila de Konoha, in ce hal o sa ajunga daca asta va fi Hokage`:]]
3.Kakashi merita mult mai mult acesta functie, si nu aveti cu ce sa ma contraziceti gandesc total altfel, sau chiar si Naruto, macar nu mai era Gaara`8 cel mai tanar Kage`:]]
4.Nu merita!!!

Al catelea Hokage credeti ca va fi Naruto?5
we all have our horrors and our demons to fight, but how can i win when i'm paralyzed?

Al 7lea sau al 8lea, pentru ca al saselea era Danzo deci...

Crezi ca Naruto o iubeste pe Hinata?

Crezi ca Naruto o iubeste pe Hinata?

Ma indoiesc de acest lucru , cel mult o simpatizeaza si tine la ea ca la o sora sau o foarte buna prietena. Daca ar fi fost indragostit de ea , la cat e el de buimac si nebun , sigur ar fi facut ceva in privinta " lor " , iar comportamentul lui ar fi fost altul fata de ea.


Next : Crezi ca va exista vre-un cuplu in anime-ul / manga-ul Naruto , si daca " da " , care ?



Sincer nu, cum au mai spus si altii Naruto nu este un anime despre dragoste s.a. ci doar despre prietenii si enn fin, stiti voi deci parerea mea ramane aceeasi, nu

Credeti ca Sai iubeste pe cineva dintre fetele din Naruto?

Daca a iubi pentru el inseamna sa le dai porelce gen: purceluso inseamna ca da. 21 Oricum am vazut ca o cam simpatizeaza pe Ino xD Poate cine stie iese ceva intre ei.

Care a fost cel mai penibil lucru facut de Naruto?
[Imagine: EnvYQ.png]

Pai probabil ca unii dintre voi nu ati vazut episodul Naruto Shippuuden 194 cand Naruto si Sasuke au fost lipiti era o faza cand Naruto avea pantalonii descheiati si au dat peste un inamic 24 sau cand Naruto vroia sa faca ''treaba mare'' si el era inca lipit de Sasuke, cred ca am vazut epidodul ala de vreo 10 ori cat am mai ras 24

Ce ar fi mai posibil sa aiba Kakashi sub masca? Buze mari sau bot de iepure? [21]

Nici una nici alta, dar daca trebuie sa aleg una din cele doua as prefera buzele mari21

La ce crezi ca se gandeste Naruto in majoritatea timpului?

Habar n' am 106 probabil la cum sa devina Hokage, cum sa- l aduca pe Sasuke inapoi in Konoha, [....] s. a. cine stie ce poate fi in mintea lui?

Crezi ca Naruto va reusi sa- l aduca pe Sasuke inapoi in Konoha?

Intrebarea asta a fost pusa de nu stiu cate ori =_= . Nu, nu cred. Se vede clar desi unii am vrea nu prea cred ca se va intoarce cu una cu doua. Doar Kishimoto stie asta. Noi nu avem de unde. Plus de asta credeti ca daca Sasuke va vrea sa se intoarca va fi primit cu bratele deschise, fara nicio pedeapsa? Nu. Asa ca ce motiv ar avea? Ca de Naruto si de Sakura nu prea ii pasa. Deci raspunsul la intrebare este nu.

Ce ati fi facut in locul lui Sasuke? Ati fi plecat din Konoha? Te'ai mai razbuna pe ItachI?
[Imagine: EnvYQ.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)