Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Intrebare...

Citat:Intrebarea asta a fost pusa de nu stiu cate ori =_=
Stiu, doar ca nu prea aveam inspiratie si sparam sa vad si pararea altcuiva enn fin...

Da, as fi plecat din Konoha ca sa ma razbun, dar nu ca sa ma duc la Oro X_x m- as fi antrenat singura sau poate as fi gasit pe cineva de treaba sa ma ajute

Crezi ca o sa existea cuplul "NaruHina''?

De ce nu... nu scrie nicaieri ca e imposibil si nici nu poti stii ce e in mintea lui Kishimoto...

Care crezi ca a fost cel mai amuzant moment din animeul Naruto?

Clar, mi- a placut intotdeauna un cuplu yaoi imposiobil totusi Sasunaru, aia doi... cand s- au sarutat, sa intamplat de doua ori si am murit de ras 24

De ce crezi ca ii place lui Naruto ramenul? [lipsa de inspi]

Nu stiu, poate ca ramenul ii place lui... fiecare avem mancarea noastra preferata.

Daca ati fi in locul lui Naruto pe cine ati saruta pe Sasuke sau pe Deidara?21

Greu de raspuns, pai cred ca pe Sas'ke kun doar ei sau mai sarutat si de alte dati si sincer iubesc cuplul yaoi sasunaru 5

Crezi ca Naruto va renunta vreodata la ramen?

La cat de indragostit e Naruto de ramen nu cred ca v-a renunta vreodata 71

Crezi ca Sas'ke a tinut cat de cat la coechipierii lui?
[Imagine: 2rcpz12.jpg]

Cincizeci de minute ne despart privirile. Mă doare să te văd mereu atât de distant faţă de mine. Cu ea eşti simplu tu, cu mine de ce nu ai fi? Mă laşi să sper că într-o zi vei putea să-mi vorbeşti aşa cum şi eu încerc să îţi arăt că ţin la tine, dar eşti atât de orb încât nu vezi dincolo de această ceaţă densă pe care ai creat-o de unul singur. Flacăra ce trăieşte-n mine devine din ce-n ce mai puternică cu fiecare privire, cu fiecare literă pe care mi-o rosteşti, dar îmi este frică. Frică ca într-o bună zi această scânteie să se stingă în mometul în care te voi vedea de mână cu ea. Îţi cer un singur lucru, te implor nu mă lăsa în urmă. Nu mă lăsa să fiu doar o umbră a trecutului...

Cred ca a tinut cat de cat la ei, deoarece le-a salvat de multe ori viata cand putea sa nu-i pese...


Cu cine preferati sa fie Sasuke... cu Sakura, Karin sau Ino?

Acum sa-mi sariti in cap... as prefera cu Ino... s-a schimbat extraordinar in Shippuden...defapt e cu totul diferita de fetita aia rautacioasa si superficiala... imi place cel mai mult dintre toate. Dar nu o sa se intample... doar vise 10


Credeti ca Sasuke va muri la finalul anime-ului sau alta varianta?

Nu cred ca va muri nici el si nici Naruto sau Sakura...


La ce credeti ca se mai gandea Sasuke inafara de razbunare?

Probabil la fratele lui si la cum sa il omoare pe Orohimaru.

Next: Crezi ca daca ANBu nu l-ar fi silit pe Itachi sa-si ucida clanul viata lui si a lui sas'ke ar fi fost schimbata? De ce? [ lipsa de inspiratie ]
[Imagine: 2rcpz12.jpg]

Cincizeci de minute ne despart privirile. Mă doare să te văd mereu atât de distant faţă de mine. Cu ea eşti simplu tu, cu mine de ce nu ai fi? Mă laşi să sper că într-o zi vei putea să-mi vorbeşti aşa cum şi eu încerc să îţi arăt că ţin la tine, dar eşti atât de orb încât nu vezi dincolo de această ceaţă densă pe care ai creat-o de unul singur. Flacăra ce trăieşte-n mine devine din ce-n ce mai puternică cu fiecare privire, cu fiecare literă pe care mi-o rosteşti, dar îmi este frică. Frică ca într-o bună zi această scânteie să se stingă în mometul în care te voi vedea de mână cu ea. Îţi cer un singur lucru, te implor nu mă lăsa în urmă. Nu mă lăsa să fiu doar o umbră a trecutului...




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)