Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Intrebare...

Normal ca ar fi fost altfel.... de ce?... deoarece una este sa traiesti o viata in care sa stii ca ti-ai ucis familia si prieteni si alta in care stai sa linistit alaturi de ei..

De ce credeti ca a preferat Itachi sa minta pana la sfarsit in loc sa ii spuna lui Sasuke adevarul... mai exact ca a fost obligat sa isi omoare clanul?

El isi iubea mult satul, daca iar fi spus adevaratul motiv, stia ca Sasuke ar fi vrut sa- l distruga, oricum a aflt de la Madara si tot vrea sa- l distruga

Crezi ca Naruto va renunta vreodata la gandul de al aduce pe Sasuke inapoi?

Nu, nu cred. Desi ar fi bine sa o faca pentru ca e de prisos. Sasuke a luat-o rau pe aratatura si nu prea mai pare foarte usor de trezit la realitate. Naruto are ambitia asta de a-si respecta promisiunile ceea ce este bine dar din pacate in cazul lui Sasuke [era sa scriu Sasuce O_O]. Sasuke nu va reveni in Konoha din doua motive:1. Orgoliul lui mult prea mare si enervant si 2.Cine s-ar intoarce daca ar sti ca va fi intemnitat? Nimeni. So, raspuns final: Nu cred ca ar renunta.

Crezi ca Lee ar arata bine chel?21
[Imagine: EnvYQ.png]

Hmm, ..... habar n- am. 106
Cu siguranta are tunsoarea aia ciudata in forma de castron care ma face sa rad. Daca ar mai fi si chel cred ca m- as prapadi. 24

Crezi ca Lee o sa renunte vreodata la uniforma aia verde si stupida a lui?

24 nu cred. Adica pana la ce episod am ajuns eu din N.S. inca si acolo mai poarta acea uniorma 21. Tipu' ala ii o figura 21.

Next: Crezi ca Lee are de gand sa renunte la Sakura?
[Imagine: 2rcpz12.jpg]

Cincizeci de minute ne despart privirile. Mă doare să te văd mereu atât de distant faţă de mine. Cu ea eşti simplu tu, cu mine de ce nu ai fi? Mă laşi să sper că într-o zi vei putea să-mi vorbeşti aşa cum şi eu încerc să îţi arăt că ţin la tine, dar eşti atât de orb încât nu vezi dincolo de această ceaţă densă pe care ai creat-o de unul singur. Flacăra ce trăieşte-n mine devine din ce-n ce mai puternică cu fiecare privire, cu fiecare literă pe care mi-o rosteşti, dar îmi este frică. Frică ca într-o bună zi această scânteie să se stingă în mometul în care te voi vedea de mână cu ea. Îţi cer un singur lucru, te implor nu mă lăsa în urmă. Nu mă lăsa să fiu doar o umbră a trecutului...

In shippuuden nu prea ia mai pasat asa de mult de ea decat ca pe o amica atat din cate am vazut eu deci...se poate.

Crezi ca Neji o sa se tunda vreodata?

Nu o sa se tunda pentru ca nu vreau eu :X Imi place parul lui 8 e luuuuuuuuuung si e frumos xD. L'as omori daca si'ar baga foarfeca in parul lui. La fel si daca se duce la frizer. Frizeru poate sa isi pregateasca sicriul si tot ce ii mai trebuie.

Crezi ca Sasuke ar reveni vreodata la normal?
[Imagine: EnvYQ.png]

mnu8 nici nu as vrea108

Crezi ca lui Sakura ii mai creste parul? adica frate, si l-a taiat pe la inceputul serialului Naruto si in shippuuden tot scurt il are21)
Cea mai reuşită semnătură.

Nu ma intereseaza asta, sincer. Poate s-a mai tuns intre timp 21. Daca i'ar creste mi'ar fi indiferent. Cu paru lung cu paru scurt... tot cap de Barbie vopsita are 21

Ce ai schimba la Sasuke?
[Imagine: EnvYQ.png]

Multee...ma rog, un singur lucru.: l- as face sa renunte la ura asta care il indreapta catre moarte si bineinteles, sa ramana alaturi de Naruto si de sat

Ce ai schimba la infatisarea lui Lee?




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)