Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Idei noi pt Zup

Crăci, am o singură întrebare, eşti proastă sau doar te prefaci?
Se tâmpeşte lumea cu totul! Ce dracu te interesează şi pe tine cine la ce oră stă pe net şi ce face? Eşti cumva mămica fiecărui user de te revolţi în halul ăsta? Înţeleg că la moment ai vrut să o pupi în fund pe Aly, dar trebuia să îi scrii la profil cât de mult o iubeşti şi o susţii în cele spuse. Ai nevoie de un psihiatru, eşti prea agresivă. Sau proastă, cum am zis la în început. Am scris la feminin şi dacă eşti băiat nu mă interesează, de comporţi ca o fufă.

*blinks*

Nu va mai certati...

Nu a postat la 3 noaptea, era 5 dimineata, M-am uitat special la ceas sa vad cat este. Era 5 si ceva...

Citat:Aly ştie prea bine ce are de făcut fără ca x şi y să o aprobe

EXACT! Era doar un comment. Are 19 ani, a avut bac-ul, acuma sunt inscrierile la facultate. Probabil va da admitere, trebuie sa se mai odihneasca pentru ca a fost o perioada extrem de stresanta insa ea piarde noptile citind yaoy si a doua zi sa doarma bustean. Isi da tot organismul peste cap. De-asta i-am scris sa se duca la culcare. Dar pana la urma fiecare face ce vrea...

Dar deasupra fiecarui post scrie ora cand o fost postat, nu? În fine, nu mai contează. Fie ce oră nu ar fi, dacă omul vrea să citească, e normal, mai ales că e vară, pff. Dacă acesta e lucrul care îţi place cel mai mult, de ce să nu te relaxezi când vrei? Nu voi mai posta aici degrabă, să evităm o ceartă posibilă.

Ora aia nu e buna deloc... Par example, dupa zup acuma este ora 6:54 PM... defapt e 9:54 PM...

La mine arată ora corectă şi ieri la fel a fost. 3

Noua ora ar trebui sa fie corecta.
Serverul a fost setat pe ora Bucurestiului (si a intregii tari), deci nu cred ca vor mai aparea decalaje

Biatch, nu sunt pupincuristă, sunt doar prietenă cu Aly.
Şi Spence, nu mă răţoiesc la nimeni, am scris cu caps, ca să se subînţeleagă. Got It?
Now, să nu mai umplem acest topic de mesajele noastre inutile.
Lawl.

Flaw... FANTOMELE!!! au revenit...

Deci... fac printscreen lol, la mine ceasul BUN e 17:37 PM ceasul zup... 2:36PM ._.

phu.. gol topicul asta de mult timp.

AS avea o mica idee. O imbunatatire defapt. Flaw/ALy, ati putea sa refaceti blogul de pe portal? Sau macar sa il gasim aici pe forum? Nu neaparat acum, dar anul asta, la anul? Adica, mie una mi-a placut si posibil si altora.

Multumesc si astept raspuns ^^
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

Am o idee: Ce ziceţi dacă la concursurile lunare de desen, fotografie, ficuri etc. subiectele importanete ( ştiţi voi, cele puse deasupra topicurilor, despărţile printr-o bară de restul ) să fie cele ce se desfăşoară în acea lună ( intrările şi voturile+inscrierile ). Îmi imaginez că secţiunile trebuie modificate şi aranjate de un moderator lunar, dar ar fi interesant şi vor fi mult mai vizibile pentru cei ce vor să participe/voteze.
Pro/contra ?




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)