Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: What will you choose?
Grella
63.64%
7 63.64%
wonderCaT
36.36%
4 36.36%
Total 11 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Grella vs. wonderCaT

#1
Tema: Winter
Perioada de postare: Astazi
Perioada de votare: Pana pe 25 Februarie

Grella's - Here

Mine - Here
[Imagine: grellslutcliffbyhowling.gif]


♥ Live Every Second Like It Was Your Last One ♥


[Imagine: mukurosignbynaladrield3.png]

[Imagine: sigg3.jpg]


#2
Succes WonderCaT!

4 Cea mai buna sa castige

START VOT
HOT. SEXY. and POWERFUL.

#3
Defapt sunt dragute si la tema ambele lucrari...insa am ceva de obiectat...obiectii in plan artistic nu de fotografie...
Calitatea...imi place la ambele...pozitiile:
Poza Nr1:
Grella puteai poza astfel imagine ca in partea stinga a figurii sa ramiie mai mult loc dekit in dreapta, dar si asa arata destul de bine...ideea varatica indusa in iarna la fel imi place;
Poza Nr2:
Este putin luminata, insa grupul de oameni e surprins bine...imi place foarte mult fetita in roz...adica cum e surprinsa, cum priveste inocent in jos...puteai face o poza chiar numai cu ea, iesea destul de bine...plus ca cum ar privi la o babuta mica de omat...so...sa las cu imaginatia mea...
Votul meu merge spre Poza Nr1...
:bye:

#4
Tra la la Tra la la Tra la la Tra la la Tra la la

Grella:

Esti draguta, peisajul e dragut. E interesanta ideea de "joaca in parc" pe timp de iarna. CE nu prea imi place este cladirea aia din spate care barim de erau grafiiti sa fi fost frumoase. In fine nu suntem la concurs de desene. Si tu stateai cam prea teapana.

Cat:

Este mult prea luminata. LOcul si admosfera este bine surprins. Tu cu copii care va jucati in zapada. Copilaresc dar frumos. Cui nu ii palce o bataie buna cu bulgari. Pacat ca tu stai ca la plaja in zapada, in loc sa arunci si tu cu un bulgare. CE dragut e copilashul din stanga. Pacat de geaca alba-ca-zapada.

Eu una votez cu prima poza si va zic si de ce:
In primul rand este mai intunecoasa si imi place mai mult . Ea e surprinsa bine.
De ce nu am votat-o pe celalalta? - Pentru ca nu prea mi-a placut. Tu stateai prea ca la plaja. Si prea multa lumina. Atat.

CoCo. me.
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#5
Greu, foarte greu... ce sa fac... pe cine sa aleg...
Bun nu o sa d-au motive... doar o sa votez poza care imi place mai mult.
Imi pare rau Grella, dar poza lui wonderCat imi place mai mult... nu intreba de ce, pentru ca pur si simplu imi place mai mult.
Votul meu poza Nr.2

P.S. Grella sper ca nu te-ai suparat...

#6
Buna^^
Grella - Poza mi se pare buna, pari chiar copilaroasa. Intr-adevar, unghiul nu e prea bun, fiindca intr-o parte este prea mult spatiu si in celalalt prea putin39 Insa imi place ca este mai intunecata fotografia, ceea ce da un plus de la mn21
wonderCaT - Poza imi place, pare artistica, insa pozitia ta nu-mi place. Puteai sa stai altfel...39 Mi se pare prea multa lumina22 Copilasii chiar sunt draguti10

Fetelor, amandoua sunteti foarte dragute si frumoase, insa prefer fotografia Grellei, deoarece imi place decorul, este simpla. Vot- Grella

#7
Votul meu merge catre prima fotografie pentru ca imi place mai mult. Calitatea este buna si fata din poza este foarte draguta o.o. A doua poza este prea luminata, parca ai fi modificat- o in PS o.o. Prima poza imi place mai mult si pentru ca imi inspira mai mult anotimpul iarna fata de prima si mi- a placut si mai mult ideea. Bravo. Sper ca nu am aberat prea mult -.-.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#8
Blah blah blah and so on, dau edit măine şi justific alegerea făcută ._.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#9
Votul meu merge catre prima fotografie

Imi place mai mult, parca a fost facuta in miscare, asa, din senin. Locul imi place iar, imi aminteste de copilarie, iarna, joaca si tot ce tine de fun. Imi place tot la ea.
Imi place si a doua fotografie dar nu atat de mult. E prea calma pentru mine, mult prea...fericita...ciudat, stiu dar la asta ma gandesc.
Asa, succes in continuare.
Buh Bye !!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#10
Mai aveti pana la 23:59 sansa sa mai votati.
Atunci voi numara voturile si voi spune stop vot!
!!!!!
HOT. SEXY. and POWERFUL.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Duel- 2011' si Grella Ana 11 10.128 15-12-2011, 09:44 PM
Ultimul răspuns: Ana
  Grella vs WonderCaT Grella. 14 10.051 12-12-2011, 09:58 PM
Ultimul răspuns: Ana
  Grella vs. Ză Haku Grella. 0 1.472 25-06-2011, 03:23 PM
Ultimul răspuns: Grella.
  KawaiiS vs. Grella Rain 8 4.652 13-04-2011, 11:39 PM
Ultimul răspuns: Grella.
  Grella vs 2011' Grella. 8 5.643 04-04-2011, 07:10 PM
Ultimul răspuns: Grella.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)