Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Duel- 2011' si Grella

#1
Duelul intre mine si Grella hug


Tema: papusi
Perioada de postare a pozelor: azi
Perioada de votare: de azi pana pe 8 martie
Pozele vor fi: anonime
succes scumpa hug
pupic
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#2
Eu ma ofer!!!21
Am terminat un duel si intru in altul. Daca vrei, da-mi id-ul tau ca sa dicutam detalii si stuff.
Zuppy02

EDIT: Succes si tie draga!
HOT. SEXY. and POWERFUL.

#3
Scuze pentru dublu post.

Asa cum am stabilit tema o sa fie Dolls.
Perioada de votare pana pe 8 martie.
Lucrarile vor fii anonime, ca sa nu votati pentru prietenie sau mai stiu eu ce.
Papusile vor avea nume asa ca spuneti numele papusii cand vrei sa votati, de exemplu : O votez pe Barbie 21 e doar un exemplu. Aici sunt papusile :


[url=]Anika

START VOT! Succes dear pupic
HOT. SEXY. and POWERFUL.

#4
Eu o voi vota pe Viki, este asa de draguta! Si Anika ii, dar mai mult imi place deci votul meu merge la Viki Smile
[Imagine: 2rcpz12.jpg]

Cincizeci de minute ne despart privirile. Mă doare să te văd mereu atât de distant faţă de mine. Cu ea eşti simplu tu, cu mine de ce nu ai fi? Mă laşi să sper că într-o zi vei putea să-mi vorbeşti aşa cum şi eu încerc să îţi arăt că ţin la tine, dar eşti atât de orb încât nu vezi dincolo de această ceaţă densă pe care ai creat-o de unul singur. Flacăra ce trăieşte-n mine devine din ce-n ce mai puternică cu fiecare privire, cu fiecare literă pe care mi-o rosteşti, dar îmi este frică. Frică ca într-o bună zi această scânteie să se stingă în mometul în care te voi vedea de mână cu ea. Îţi cer un singur lucru, te implor nu mă lăsa în urmă. Nu mă lăsa să fiu doar o umbră a trecutului...

#5
Weell girls ^^ Trec si eu pe aici cu un vot.
Vreau sa va spun ca amandoua v-ati descurcat excelent la fotografiat, papuselele sunt foarte dragute si faptul ca sunt mici, le fac si mai frumusele. :X
Papusa Viki:
Este draguta, desigur, pare trista totusi si o papusa trebuie sa fie fericita de obicei [Eh, nu ma luati in seama, dar este parerea mea] sau chiar indiferanta, adica sa nu exprime nimic. Felicitari! pupic
Papusa Anika:
Ei bine, nu stiu de ce, dar aceasta papusa are ceva special39 Am observat ca este intr-o vitrina si asta o face sa para o adevarata papusa, originala parca... Felicitari si tie.


Pff, chiar este greu sa votez..22 Viki...Anika...Viki... Anika...22
Votul meu merge la Anika, pt originalitate. Succes in continuare!

#6
Wow. Imi place mult mai mult prima fotografie, adica Viki. Este mai clara si ador cromatica o.o. Viki este asa de kawaiiiiiiii chiar daca este suparata. Anika este prea mare si nu are o calitate asa mare [ fotografia ]. In fine, mai mault nu zic, ca ma grabesc. Votul meu merge catre prima fotografie, succes la ambele concurente.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#7
Hey! Am trecut si eu pe la voi 5 O.O
Ambele sunt asa de dragute :X doar sunt dolls 5 *Ummmm* Ambele poze sunt clare, culorile sunt ok, dar nu pot sa le votez pe amandoua >.< so... votul meu merge spre Anika, cause, desi e o doll mai marisoara 5 e atat de dulce :X poza mi se pare mult mai originala ^.^ Deci votez pentru Anika. Succes in continuare! pupic
[Imagine: grellslutcliffbyhowling.gif]


♥ Live Every Second Like It Was Your Last One ♥


[Imagine: mukurosignbynaladrield3.png]

[Imagine: sigg3.jpg]


#8
I'm here, I'm here`!
Deci, mie sincera sa fiu imi plac amandoua`:]], dar Anika este mai draguta`^.^ Is tres kawaii`:]]. Contrastele sunt bine conturate, si e chiar reusita poza. Nu vreau sa zic ca Viki nu este frumoasa, Doamne fereste. Votul meu este acordat papusii Anika`^.^. Ia hai c'am scris cam mult`:]] succesc concurentelor`pupic
we all have our horrors and our demons to fight, but how can i win when i'm paralyzed?

#9
Omg!
Scuze [poate fac spam p`aici].. Insa Haku, ce ai facut? Da, vad ca ai votat. DAR CE-MI VAD OCHII?! Tu ai dat cumva nume? Adica... Este interzis asta, right? Nu se poate.. O.O

#10
Sa vedem voturile participantelor.
Prima lucrare- Viki aka 2011' - 2 voturi
A doua lucrare- Anika aka Grella - 3 voturi

Se pare ca eu am castigat ceea ce e incredibil pentru ca papusa mea nu este mai draguta decat a lui 2011' .
Iti multumesc 2011' ca am avut onoarea de a concura cu tine, si, sper sa mai facem concursuri!
HOT. SEXY. and POWERFUL.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Grella vs WonderCaT Grella. 14 10.023 12-12-2011, 09:58 PM
Ultimul răspuns: Ana
  Grella vs. Ză Haku Grella. 0 1.468 25-06-2011, 03:23 PM
Ultimul răspuns: Grella.
  Grella vs. wonderCaT wonderCaT 12 8.590 30-05-2011, 06:00 AM
Ultimul răspuns: justmissu
  KawaiiS vs. Grella Rain 8 4.631 13-04-2011, 11:39 PM
Ultimul răspuns: Grella.
  Grella vs 2011' Grella. 8 5.615 04-04-2011, 07:10 PM
Ultimul răspuns: Grella.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)