Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Concursul de Proza Fantastica - Inscriere

#21
Cum lucrurile din viata mea s-au asezat cat de cat, ma bag si eu.

#22
Cred că intru şi eu, având în vedere că timpul îmi permite. Sper că imaginatia mă va ajuta. D:
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#23
Vai vai, dar ce vad eu, sunt plecata cu munca si cand ma intorc, surprize placute.
Bine ati venit in concurs amandoua si ma scuzati ca nu am fost sa va intampin mai devreme. Sper sa aveti inspiratie si sa facem din asta un concurs pe cinste in care sa ne simtim cu totii bine! Primul eveniment din ceva care speram sa ramana o traditie.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#24
pana pe 20 tr sa trimitem lucrarile? daca e asa at ma inscriu si eu pt ca am timp sa scriu ceva deoarece pe 10 termin toate examenele si o sa am timp sa ma ocup si de asta.

#25
Vreti sa fac o extensie termenului de scriere? Mai sunt 2 zile si eu am primit doar 2 lucrari de la Saravis si FreetoLove, nu pot face concursul fara un minim de 5-6 persoane, adica na, stiti, avem premii pentru 3 locuri si nu e asa usor sa fac rost de ele. As dori ceva mai multa seriozitate, stiu ca Cyber isi va trimite si el lucrarea, dar restul care v-ati anuntat :(? Unde e dorinta de competitie si placerea de a participa? Sunteti in vacanta, daca nu merge acum atunci cand?
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#26
Eu si uitasem de concursul asta, din cauza ca atunci cand se posteaza in acest topic, nu apare postul in dreapta caci sunt furate de comentarii sau capitolele adaugate noi de la sectiunea Yaoi ( am facut si rima ). In orice caz, s-au anuntat multi participanti, dar topicul e cam bagat pe undeva pe unde nu prea iese in evidenta si probabil au uitat.
O reamintire prin pm a fiecaruia??

#27
Ma scuzi ca te-am incurcat, Lia. La problemele pe care le-am tot avut in ultima saptamana, de la ultimul pm - ma jur ca zici ca-s blestemata anul asta, numai lucruri rele mi se intampla. Cea mai de rahat vacanta pe care am avut-o vreodata. - chiar am uitat, iar ca sa fiu sincera nici nu am avut timp. Am alergat zilele astea in tot Bucurestiul cu treaba. Eu zic ca da, cel mai bine ar fi sa faci o extensie a termenului de inscriere. Eu una incepusem sa scriu ceva, acum catva timp, dar nah... Sunt niste chestii personale, o sa-ti explic eu cu alta ocazie.

#28
Stiu ca am zis ca particip si eu si nu am uitat de concurs. Urmeaza sa-ti trimit lucrarea ori in seara asta, ori maine (sper).

"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui

#29
Concursul are o prelungire de o saptamana pana pe 28 Iulie in speranta unor noi lucrari pentru ca momentan cred ca am 3 sau 4. Haideti, ati fost atatia entuziasti si acum nimic?

O sa incep acum sa trimit PM-uri si eventual e-mailuri.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#30
Ei, eu nu ma plang de prelungire, mi-a dat ragaz sa mai corectez pe ici pe colo.
Sa speram ca totusi apar mai multi participanti din cei ce si-au aratat in mod original interesul cu saptamani in urma.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Concurs - Proza - Original - Discutii generale Lia 49 29.995 30-11-2012, 03:35 PM
Ultimul răspuns: Lia
  Concurs de Proza Fantastica - Rezultate Lia 5 4.679 03-10-2012, 07:52 PM
Ultimul răspuns: Rain
  Concurs de Proza Fantastica- Zuppy Awards - Vot Lia 15 11.416 01-10-2012, 05:25 PM
Ultimul răspuns: Rain
  Concurs - Proza - Original - Tema Lia 25 13.676 04-06-2012, 11:43 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Proza scurta Storymaker 24 11.872 09-03-2012, 06:37 PM
Ultimul răspuns: Storymaker
  Concursul national de proza Mihail Sadoveanu Jasmine 0 2.260 29-09-2010, 07:35 PM
Ultimul răspuns: Jasmine
  Inscriere pentru echipa de useri a sectiunii de fan fiction Flaw 12 8.100 06-08-2008, 09:16 PM
Ultimul răspuns: Sol


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)