Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cea mai mica nota

#41
Cea mai mica nota a mea, mandria mea pana acum a fost un 4 frumos la romana. Am dat test surpriza si nu am stiut nimic. Asta s-a intamplat la inceputul clasei a6a. Era octombrie, lectiile erau tampite, nimeni nu avea chef de invatat si nici profesorii nu aveau chef de predat. Daaar draguta noastra diriga a observat ca suntem galagiosi in ora(afara era super-cald, inca era atmosfera aia de vacanta de vara) si a spus sa scoatem o foaie de hartie.
Am mai luat eu patru si cinci dar asta a fost primul patru. xD

#42
Well, nota mea cea mai mica a fost un 4 la geografie pe clasa a 7'a >.< Era inceputul celui de'al doilea semestru si nu aveam nota and am dat un test dintr'o lectie pe care nu am avut'o.Si cum nu fusesem la scoala cu o saptamana inainte de vacanta so...And..pe clasa a 7'a mai luasem si doi de 5 [unu la romana si celalalt la mate] anyway a fost prima data cand am luat 4 insa 5 am mai luat, insa sper sa nu mai iau >.>
Time you enjoy wasting, was not wasted.

#43
Well,cea mai mica nota a fost un 4 la romana din cauza ca am facut doar o caracterizare in loc de doua,si cum profa nu iarta niciodata mi-a pus un 4 un catalog de toata frumusetea T~T.
Si de parca nu era de ajuns mi-a mai pus unul ca nush ce nu am facut xD,ma rog,pe langa am luat note bune si mi-am reparat media 15.
Asta in clasa a 8a,deoarece cand eram mai mica cele mai mici note erau la mate,mai ales in clasele 1-4 24.
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.

#44
Cea mai mica nota a mea a fost *tarararaaaaaam* 1 ! La matematica parca, cum sunt eu varza la matematica ma mai si scoate la tabla pe mine si pe colegul meu ca jucam X si 0 plus ca idiotul isi bate joc de noi. Alta nota mica, 2 tot la matematica. Inafara de matematica mai am 3 si 4 la romana, franceza si geografie. In rest am note peste 5-6. Faza cu notele oricum mi se pare o prostie, poate ca cineva stie mai mult de 2 la o materie dar profesorul daca este mai rau nu ii da nicio sansa si-l trece direct in catalog dar in fine106 .
[Imagine: Untitled-3-6.png]

#45
Un 6 ( şase ) luat joi la matematică. Eram de servici şi m-am trezit că vin 2 colegi să-mi spună că vrea proful să mă bage în clasă. A stat cinci minute să ne facă subiectele de geometrie şi ne-a zis că ne lasă până pe la fără douăzeci. Nu ştiam nimic, mă mai şi pusese în prima bancă, în faţa lui, să nu care cumva să copiez. Când mi-am adus şi eu aminte câte ceva ne-a pus să-i dăm lucrările, cu vreo 5-6 minute mai devreme şi am luat 6.
Oricum e bun, îmi iese media 8.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#46
Nota 5 la teza la Informatica, pe clasa a noua, adica anul trecut. Teza scrisa. Cred ca la pc am luat 7. Aiurea, nici nu ma stresam sa invat la informatica. Ma uitam in caieti, citeam o data sau de doua ori, injuram bine pe toti si pe toate si imi bagam capul in perina. Si tot asa.
Apoi am luat la sport nota 6, gen wtf ?!. pai da, nu am putut sa sar cat trebuia pentru zece si la fiecare centimetru nenorocit iti scadea cate un punct. Proful cu care am facut anul asta, cel care mi-a dat nota, a spus ca ne lasa de la anul. Si daca ne lasa si daca nu, imi promit ca anul viitor sa am numai 10 la sport si daca ma tarasc pe burta, numai sa il iau. Si sa ii arat ca pot face si de 10. Si am mai luat un cinci la biologie, la ultimul test din an, tot pe clasa a noua. Primul an de liceu a fost un dezastru dar m-am transferat unde trebuia sa fiu de la bun inceput si acu' ol's guud.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#47
Cea mai mica nota (pe care am impartit-o cu cea mai buna prietena, amandoua ca proastele) am luat-o la geografie a fost doi pentru ca nu mai aveam testul dar oricum profa nu a venit sa ne ia testele asa ca al meu zace acum la groapa de gunoi. Nota nu a fost trecut ain catalog deci cea mai mica nota din catalog ramane cinci-ul de la biologie cand m-a prins profa fara sa stiu nimic ca am invatat pentru testu' timpit de la religie pe care nici nu l-am dat. Din cauza profei de religie mi-am stricat eo media la biologie dupa ce am mai luat inca un cinci la test.
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#48
Păăăi cea mai mică notă ar fi patru la fizică? Cum? Uşoooor! T.T Profesorul cu care facem e puţin ţicnit, sărit de pe fix - sunt sigură - aşa că atunci când m-a scos la tablă, mi-a pus nişte întrebări ce nu aveau legătură mai deloc cu fizica. Apoi mi-a dat un excerceţiu din mintea lui, ce apropo, l-am făcut cu tata - care-i as la fizică - şi nici nu avea logică, adică nici răspuns. ._.' Şi proful mi-a dat patru căci n-am ştiut. Eu ? Sau el ? lol. Mă rog, i-am spus dirigentei şi a vorbit cu proful, care-a schimbat-o în şase. Mai mult în niciun caz. :]]

Ruxi.
[Imagine: 887m.jpg]

Use your smile to change the world . Don't let the world change your smile

#49
o.O ...am luat 2 pentru o prostie la engleza... chestia a fost ca noi faceam galagie in clasa ma rog si profesoara s-a cam enervat era rosie , cred ca era gata sa explodeze sau ceva de genu ...oricum a intrebat daca avem chef de lectie si toti colegii mei "cumintei" au zi da ...numa eu mi-am gasit desteapta de mine sa zic nu...speram ca nu mo auzit ...dar degeaba a intrebat cine a zis asta si colega mea de banca a zis ca eu o.O (paracioasa>.<) ...asa ca m-am ales cu un 2 mare cat mine ,degeaba mi-am cerut iertare ca tot cu el am ramas....

S is for the simplety
E is for the extazy
X is just a mark to spot
'Cause that's the one you really want!



That's what i'm talking about! : :X:X:X

[Imagine: 190109.jpg]

To be passionate about yaoi is not a crime !


#50
Eu am luat un 2 la romana in clasaa 6, pentru ca nu mi-am facut tema jumate din clasa a luat atunci 21, deobicei profa nu se uita la tema, dar s-a trezit una sa zica ca trebuia sa ne puna nte in ziua aia, la cei care nu aveau 24, si multi din cei care nu si-au facut tema nu aveau si nu am mai stat la vorba se ne-a pus 2, inclusiv mie ca nu aveam nici nota 24, eu in loc sa plang atunci ma apucat rasu nu stiu de ce 24, m intrat putin in belele cu diriga dar...a mers 21, si acuma rad decateori imi aduc aminte 21



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ati plans la vreo nota xd ? Flash 81 49.645 15-05-2015, 08:48 PM
Ultimul răspuns: TLDR


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)