Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cea mai mica nota

#31
Cea mai mica not pe care am avut-o vreodata este 7 de la matematicape care l-am primit semestrul trecut la testul de geometrie( sau algebra...nu mai tin minte...geometrie cred totusi)
Ar mai fi fost si ,4 si 5 la fizica dar pentru ca toti luasem note dezastruasa ne-a mai dat puncte in plus.
Tot ce pot spera e sa nu am note mai mici de 7, mai ales la materii ca fizica si atematica la care si asa sunt praf ( nu stiu cum mi-a iesit media 9 la ambele, zau asa)
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#32
*Nu comentez. Nu comentez. Oh, haaai, fato, doar ai ÅŸi tu note mici ! * - My mind xD
Păi, normal că am. You know, un patru, un şase, ambele la fizică, normaaal. Urăsc materia asta, n-o suport, şi nici profa nu face ceva să mă facă s-o înţeleg. Ehm, notele alea au fost în a 6-a, dacă nu mă înşel, dar cu timpul, mhm...am descoperit că pot face ceva. Bine, n-am media zece la fizică, o am nouă. Şi ce ? Măcar nu e şapte sau opt, năh :] Dar am mai luat şi un cinci la mate : )) că n-am ştiut o definiţe de curând, anyway, n-a fost trecută în carnet şi nici în catalog xD
The stolen kisses are always the sweetest

[Imagine: 15heo49.png]
Thx, MimiÅŸor <3

True love is like ghosts, wich everybody talks and few have seen.







#33
Cea mai mica nota a mea pe care nu am crezut niciodata ca o pot lua a fost un 3 la o lucrare de istorie. Cu vreo 2 saptamani inainte de lucrare era prima zi de scoala in clasa a 9-a si abea cunosteam profesorii si invers. Eram la ora de istorie si profu s-o legat de pirce-ul meu din ureche iar eu am ripostat si asa am luat un 3 la istorie si cam asa ma tinut pana la sfarsitul semestrului pana cand mi-a scos media ca eu copil cuminte m-am dus la diriga.
http://farm3.static.flickr.com/2496/4202...a4a1_b.jpg


infrunt furtuna si ma gandesc
oare cat mai trebuie sa supravietuiesc
visele se sting usor
la fel ca un gand de dor
se duc departe si dispar
ca umbra dintr-un suflet amar
si nu raman decat regrete
fara sperante sau chiar secrete

[Imagine: chibi_8329.gif]
lolix kid, chibi-ul lui
lolix


[Imagine: 6141910.png]


[Imagine: 6fd6871.png]

#34
Cea mai mică notă? Hmmm, am luat trei la un test de chimie…În clasa a şaptea. Sincer, nu mă deranjează fiindcă oricum urăsc materia asta. Nu o înţeleg, nu îmi place T.T Plus că a fost un test surpriză, aşa că nu mă aşteptam la o notă mai mare. În fine, media ştiu că mi-a ieşit opt, mulţumită notelor pe nişte portofolii.
Iar anul ăsta, a fost cinciul la geografie. Nu pot să o suport pe profă, e că un şoarece hiperactiv*are maxim 1.60* şi trăncăneşte mereu… Prea multă energie pentru mine. Şi chiar are ceva cu mine. M-a ascultat din a doua săptămână de şcoală…T.T

#35
Ahaaa, pai cea mai mica nota a mea a fost anul asta, in clasa a sasea semestrul trecut. Unu la franceza. M- a prins dracusorul cand copiam si eu stateam in spate deci batea la ochi, numai la mine se uita. Cand am vazut ca nu era atenta mi- am incercat si eu norocul da' tot m- a prins, iar partea nasoala este ca n- am apucat sa copii. Ma prins cu nasul in caiet, dar acum ce pot sa mai fac? oricum am scapat eu cumva de nu mi la pus in catalog 15

#36
Cea mai mică notă a fost 5 la bio, într-a cincea. Am dat un test pe care l-a anunţat, dar noi, fiind obişnuiţi cu indulgenţa învătătoarei, nu ne-am obosit prea tare. De fapt, nu ne-am obosit deloc, având în vedere ca cea mai mare notă a fost 5.

Ah, şi într-a 6a era să iau un 2 la romana pentru suflat. Nu m-am putut abţine. Dar s-a gândit ca aveam numai 10 si ar arăta urât un 2 acolo.. aşa m-a 'iertat'. Thanks God!
destiny is for losers. it's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.

#37
Cea mai mica nota a mea a fost un 4 pe care l-am luat in clasa a X-a, adica anul trecut, la muzica, pentru ca faceam cu un profesor care preda si la profilul de muzica si avea pretentia ca noi sa fim cam la acelasi nivel cu cei de acolo (si datorita acestui lucru toti care am fost la respectivul test am luat 4).
We mortals have many weaknesses; we feel too much, hurt too much or too soon we die, but we do have the chance of love.

#38
Cea mai mică notă a mea evăr a fost 3. Anul ăsta l'am luat la fizică, la un test de care habar nu aveam că urmează să îl dau. Cum nu m'am pregătit, testul a fost numai teorie, plus o problemă care valora 2 puncte la sfârşit [şi care m'a salvat de la primul 1 din viaţa mea] am luat 3. Well s'a reparat repde, mai aveam doi de 10. 21
Oricum nu o să îl iert niciodată fiindcă mi'a stricat reputaţia. Singura notă sub 5. Blasfemie! -.-
That's the all fucking story.

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#39
Cea mai mică notă din anul ăsta a fost 4 la mate xD. Prea iubita mea mate ~.~. Normal că nu mi l`a trecut în catalog, că făceam ca toţi dracii pe acolo.
În semestrul ăsta ce mai mică nota a fost un inocent 6 tras de păr la tehnologică [ altă materie prea`iubită de mine ]. Îmi vedea să mă dau cu capul de pereţi când îl vedeam pe profesor că făcea nişte ochi când îmi citea lucrarea >.>. Când a spus `` Un 6 cu indulgenţă `` aproape săream de fericire. De ce? Pentru că aproape toată clasa a luat 5-6-7 >.>.
[Imagine: Hm757.png]





#40
Nu pot sa cred ca uni nu au luat niciodata nota mai mica de 7.Cea m-ai mica nota amea a fost, defapt au fost un 2 la desen x_x in clasa a sasea, dar nu mi-a prea pasat, nu am fost singura care a luat 2 atunci pentru ca nu am adus un desen tampit (fata care a mai luat aceasta nota era cea mai buna din clasa, de aia nu mi-a pasat). Si anul trecut (cl. a 7-a ) am luat un doi pentru ca nu mi-am facut 3 teme la algebra ceea ce nu era adevarat, la geometrie aveam doua teme nefacute la algebra doar una. Profesor nenorocit, de ce a mai facut acel caiet unde scria cine isi face tema si cine nu daca nu se uita deloc in el. Am plans toata ora, dar am reusit sa termin cu media 6, cea mai mica pe care am avut-o vreodata la mate.
Anul acesta cea mai mica nota a fost 5 in teza la geografie x_x namcau-ar caini. in rest nu am luat nici o nota de 4 ceea ce ma surprinde.
[center]Timpul trece fara noi cu tot ce a fost
Ramane numai amintirea fara rost
Eu te iubesc cum te-am iubit, tu m-ai uitat
Din clipa in care...ai plecat.
[Imagine: lenand10.png]
http://www.dailymotion.com/video/xcmsqp_...-me_webcam[/center]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ati plans la vreo nota xd ? Flash 81 48.942 15-05-2015, 08:48 PM
Ultimul răspuns: TLDR


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)