Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Drugged With Desires l: Hidden Feelings

#23
Wow! Ma plimbam printre ficuri si se pare ca am dat de o comoara. Oh, Doamne! E un fic superb. Cel mai mult ador atunci cand narezi din perspectiva lui Sasuke. Il ador si ii ador pur si simplu comportamentul.
Oh, Doamne! Oare ce va face in continuare?! M-ai lasat in foarte mare suspans si, si, si nu mai pooot:(( Vreau continuarea! Te rog eu, vreau continuarea atat de mult ca daca nu o pui cat de curand am a innebunesc. Nu vrei sa ma vezi la un sanatoriu, nu?;;)
Ce as mai putea spune. Gaara e o jigodie [oh, nu pot sa cred c-am spus asta:))] E printre personajele mele preferate in anime, dar aici e un porc scarbos[scuzati-mi limbajul, dar ma enerveaza la culme:-W]
Oh, haide sasuke, gandeste. Foloseste-ti singurul neuron ce ti-a mai ramas intreg dupa ce ai vazut-o pe Sakura asa. Haide ba fa ceva ca de nu te bat, jur.:))

Gata, gata... m-am calmat, nu mai aberez... deocamdata:))
Pai.... stii ce vreau acum, nu? Continuareeeaaa;;);))
please;;)

Ah, si daca ai timp, as vrea sa-ti stiu parerea despre ficul meu [ Nebunie adolescentina] Ar fi o onoare a mi-l comentezi si mie^^



Răspunsuri în acest subiect
RE: Drugged With Desires l: Hidden Feelings +18 - de Sasha. - 23-06-2011, 03:17 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Lost hope hidden in the dark .. Kyandi. 10 5.272 29-08-2012, 09:26 PM
Ultimul răspuns: Erina Ozaki
  Life hidden in the shadows Sho-Yo 13 8.002 07-01-2012, 03:04 PM
Ultimul răspuns: Sho-Yo
  Feelings Fifilina 1 2.036 23-12-2010, 08:32 PM
Ultimul răspuns: Fifilina
  Undisclosed Desires [yaoi] Michyio 11 7.015 06-07-2010, 09:52 PM
Ultimul răspuns: Michyio
  When Feelings Burst Inside the Heart[Gaara story] RaLLy-chan 11 7.082 01-08-2009, 12:07 PM
Ultimul răspuns: Corina.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)