Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Drugged With Desires l: Hidden Feelings

#1
Hellowww :D Am trecut si eu pe aici cu un nou fic :) So... O mica explicatie in ceea ce priveste totilul: Acel I vine de la sezonul I. Ma gandesc sa fac si sezonul II, dar acum depinde.

Disclaimer: Nu detin niciun personaj din animeul/mangaul NARUTO si nu profit de pe urma acestora. Toate drepturile rezervate MASASHI KISHIMOTO inafara de intamplarile si personajele create de mine.

A: Sti ca tin mult la tine. Sti ca voi fi mereu alaturi de tine. Sti ca nu-ti voi inchide niciodata gura. Shhh, suna cineva!

DWD - Chapter 1: Telefonul


Sakura:

Sa fi Sakura Haruno nu e deloc usor. Si nici nu va fi vreodata. Am avut si eu o mama, la fel ca cei care ma privesc. Am avut si eu un tata, la fel ca cei care ma privesc. Am avut si eu un tata, la fel ca cei care imi vorbesc. Am avut si eu o viata, la fel ca cei care ma sprijina. Am avut si eu greselile mele, la fel ca cei care imi gresesc. Am fost si eu iertata, la fel ca cei care ma iarta. Dar nimic nu e vesnic. Mama mea, Diane Haruno, a fost omorata de sefii unui clan de mafioti, pe care tatal meu nu a reusit sa-i prinda niciodata. Si ca tot vorbim de tata, unde era el acum? Era "la munca". Tatal meu era seful grupului de mafioti Yakuza. Mama a fost singura persoana din viata tatei pe care el a iubit-o cu adevarat, pe care el a iubit-o enorm. De altfel, eu eram singurul copil de care a acceptat sa aibe grija, din toti cei 15 frati ai mei, vitregi, toti facuti cu mame diferite si cu acelasi tata. Toti facuti cu femei frumoase, dar niciuna pe care tata sa o fi iubit cu adevarat. Tatal meu, Laya Haruno, imi daruise tot puful din lume in care ma puteam scufunda. Bijuterii - pe care nu le-am purtat niciodata ; Genti de firma pe care nu am pus mana niciodata ; Cele mai noi modele de masini pe care nu le-am condus niciodata ; Cele mai frumoase blanuri ale celor mai cautati designeri de care nu m-am atins in toata viata mea. Eu nu imi doream toate astea, Eu nu imi doream bogatie, eu nu imi doream masini scumpe, eu nu imi doream lucruri ca sa fac in ciuda altora. Eu o vroiam pe mama inapoi. Eu il vroiam pe tata, sa-si petreaca mai mult timp cu mine, si nu doar sa ma scoata seara la un restaurant si apoi sa uite sa mai stea cu mine. Eu imi doream pe cineva langa mine, pe cineva care sa ma iubeasca, pe cineva care sa-mi ofere toata afectiunea pe care n-am avut-o de la parintii mei.

I-am spus tatei despre asta, dar mereu o punea pe servitoare sa stea si sa-mi vorbeasca, sa-si petreaca timpul cu mine. Si nu aveam nimic in potriva. Miranda era o persoana minunata, o fosta iubita de-a tatalui meu, cu care s-a inteles perfect. Si la fel de frumos s-au despartit, de comun acord, insa ea provenea dintr-o familie saraca, iar dupa moartea parintilor ei, nici casa nu mai avea. Si de aceea, datorita acestei intelegeri profunde dintre tatal meu si ea, a angajat-o aici, ca un fel de femeie de serviciu, daca puteam sa spun asa. Cea mai mare parte din timpul ei si-o petrecea cu mine, iar treburile prin casa le faceam impreuna, distrandu-ne de minune. Miranda a fost singura din viata tatei care m-a privit ca pe propria fiica, fara sa stearga amintirea mamei mele, pentru ca stia cum este sa te simti tradat, oarecum, de familia ta. M-a invatat inca de mica sa ma rog la Cel de sus pentru mama mea, m-a invatat sa gatesc, sa spal, sa calc, sa-mi aleg tinutele in functie de evenimente, si tot ea m-a ajutat cand aveam probleme in relatiile mele cu baietii. Miranda era tanara, avea 37 de ani, desi arata de 20. Avea parul lung, blond, iar pe frunte avea bretonul, dat intr-o parte, ca sa-si descopere albastrul mirific al ochilor ei rari.

In timp ce eu priveam ganditoare pe geam, telefonul meu a inceput sa sune cu una dintre melodiile alese de tata pentru a ma anunta in momentul in care ma suna el. Mi-am luat telefonul Samsung s5230 si am raspuns.
-Tati? S-a intamplat ceva?
-Tu esti pustoaica lui Haruno, asa-i? Imi raspunse la telefon o voce de barbat.

Am inghitit in sec, in timp ce in minte enumeram tot felul de colegi de-ai tatei care puteau suna. Si am ajuns la concluzia ca niciunul dintre ei nu avea motive.

-Cine esti? Am intrebat, sperand ca vocea mea sa sune dur, sigura pe sine. Si unde e tatal meu?
-Asculta-ma. Numele meu este Kakashi Hatake, imi raspunse el, in timp ce eu cautam in fisierele mele mintale numele de "Hatake". Housen e acasa?
-Housen? Miranda? Am facut o pauza lunga, dupa care am adaugat: Ce te intereseaza?
-Am primit ordine clare de la seful meu sa ma intalnesc cu Miranda Housen si cu fiica lui Laya Haruno maine, la prima ora. Am primit acordul sefului Yakuzei, Laya, pentru a folosi acest telefon. Maine, la prima ora, domnisoara Sakura Haruno si domnisoara Miranda Housen au datoria de a se intalni cu noi in spatele cofetariei Millan Rouge.

Am deschis gura sa spun ceva, dar mi-am inghitit toate covintele cand am auzit tonul de apel, semn ca tipul imi inchisese. Mi-am aruncat telefonul pe pat si mi-am aruncat ochii spre ceas. 20:30, iar tata nu era acasa. Dar la ce ma gandeam eu? Cand a venit tata acasa la ore fixe? M-am ridicat alarmata de telefonul primit, de pe pat, si am fugit, practic, pe scarile vilei. Ajunsa la parter, m-am dus fix spre Miranda, care tocmai isi luase pe ea o camasa scurta, alba si foarte sexy, pe care si-o punea mereu in locul pijamalei. Cu ochii ei intredeschisi si somnorosi ma privi, oarecum buimaca, apoi isi freca ochii si ma privi normal.

-Sakura? S-a intamplat ce...
-Mira, nu sti cumva din intamplare un Kakashi Hatake?
-Hatake? Miranda a facut ochii mari, apoi m-a pus sa-i arat apelul primit.

Ochii ei trecunoscusera imediat numele. Facu ochii mari cat cepele, si-si puse mana la gura. Ma puse sa-i spun tot ce mi-a zis tipul, si sa nu uit niciun detaliu. Am inceput sa palavragesc despre tot ceea ce imi spusese acest Kakashi, iar ea asculta fiecare cuvant care imi iesea din gura. Cand am inceput sa-i spun de intalnirea de la Millan Rouge, a dat din cap aprobator, schitand un oarecare gest de indoiala.
-Cine e Hatake asta? am intrebat, intr-un final.

Miranda se aseza pe pat, in genunchi, in fata mea, apoi incepuse sa-mi spuna:

-Esti destul de mare sa intelegi toate astea, Sakura. Yakuza nu este singurul clan de mafioti. Si cu siguranta, nu cel mai puternic. Sunt clanuri peste clanuri care mai de care, unele conduse de clanurile adevarate, altele individuale si puternice. Clanul Hatake este un clan mic, condus de clanul Sabaku. Presupun ca ai auzit pe la stiri despre acest grup, asa-i?

Am dat din cap aprobator, inghitind in sec. Ori tata are un mod de a se alia cu clanul asta, Sabaku, pentru ca Yakuza sa creasca in grad, ori... imi era si frica sa ma gandesc la alta varianta. Asa ca am incetat sa ma mai gandesc si am ascultat-o pe Mira continuand:

-Clanul Sabaku este condus de Gaara Sabaku. De asemenea, exista clanul Uchiha, condus de Sasuke Uchiha. Sabaku si Uchiha sunt clanurile gemene, cele mai puternice clanuri care fac legea aici, si in orice tara sau oras din lume. Concurenta la sange, ce pot sa zic? Mi-a zambit, luandu-mi mana intr-ale ei. Maine vom merge la Millan Rouge impreuna cu tatal tau. Nu vreau sa patesti ceva in cazul in care rivalii tatalui tau vor sa ne atace, continua ea, trecandu-si mana prin parul meu.

I-am zambit. Miranda stia intr-adevar cum sa aibe grija de mine, cum sa ma faca sa zambesc. Mi-am pus mana pe umarul ei, atingandu-i parul. I-am dezvelit umarul acoperit de pletele ei, observand in parul sau cateva suvite roz de par, pe interior, pe care nu le-am mai vazut.

-Te-ai vopsit? Am intrebat-o, simtindu-i suvitele peste degetele mele.
-Nu, Sakura, sunt semne din nastere. Oamenii care se nasc asa se numesc oameni insemnati, si sunt foarte rari cei de genul asta. Dar nimeni nu se compara cu parul tau roz, natural...
-Si nimeni nu se compara cu cat de speciala esti tu pentru mine, spun, imbratisand-ostrans, pana am simtit ca genele mi se impreuneaza, si cum Mos Ene ma conduce intr-un somn adanc fara de vise.

Sasuke:
Era 7 dimineata iar fetele lui Laya intarziau sa apara. Asteptam in spatele frumos decoratei cofetarii Millan Rouge, atat de maiestoasa si de mirifica, desi nu trecea nimeni pe aici. O veche cofetarie abandonata, inca de acum cateva minute, cand oamenii mei i-au ras de pe fata pamantului pe proprietari. Nu mai era niciun centru comercial prin apropiere, iar din cate stiu eu Berlinul nu este orasul in care toata lumea se trezeste la 7 dimineata.

Mi-am aprins o tigara si m-am rezemat de zid, in asteptarea celor doua pustoaice, desi nu cred ca un barbat de 24 de ani, asa ca mine, ar putea s-o faca pustoaica pe o femeie de 30 si ceva de ani. Dar pentru o viitoare prostituata, tot o pustoaica ramane. Laya Haruno, seful Yakuzei, un grup micut de mafioti pe langa clanul meu, a cerut o alianta. O subordonare a clanului sau numeros mie, impotriva clanului Sabaku. Trebuia sa recunosc insa ca insusirea Yakuzei ca fiind a mea nu era chiar de colea. Dar Sasuke pe care il stiu eu se lasa greu mereu. Aveam nevoie de o femeie frumoasa, dar intr-atat de prostuta incat sa creada orice, pentru a o trimite lui Gaara, in schimbul unor luptatori de elita.Iar, ca o garantie, mi l-a trimis pe idiotul asta de Hatake. Fraier. Gaara era un usuratic, un nimic, care s-ar fi vandut si pe sine pentru femeile frumoase. Dar chiar asta facea. In momentul in care o sa-l las fara toti luptatorii de elita, si o sa-l curat de toti bodyguarzi, n-o sa mai existe niciun Gaara Sabaku pe fata pamantului. Din intelegerea mea cu Laya, am stabilit ca doua fete sa-mi fie trimise. Laya a acceptat targul, cu mici remuscari, esi imi spusese la inceput ca in echipa Yakuza nu se face trafic de prostituate, ci doar droguri si arme, iar fetele sunt pastrate pentru membrii. Asa ca a acceptat ca fiica si servitoarea lui sa devina viitoarele si fericitele "managere" pentru ai satisface roscatului poftele de Manage a trois. Putin imi pasa pe cine trimite, daca eu imi primeam luptatorii. Am scos tigara din gura, am aruncat-o pe jos, si am calcat-o in picioare.

Stiam totul despre ele. Stiam cum le cheama, cati ani au... Totul de la A la Z, de la Abilitate pana la Zodie, cum ar zice unii. Un singur lucru nu stiam: cum arata. Laya mi-a aratat o poza a Mirandei Housen, dar am privit-o in graba. In schimb, abea asteptam sa o intalnesc pe Sakura Haruno, pustoaica tipului. De cat timp o vanam... De cat timp o pandeam pe la toate co;turile... Cred ca stiam mai multe si decat tatal ei la ora actuala. Cu toata paza lui, cu toti bodyguarzii lui, am reusit sa o spionez. Era ca un fel de relaxare pentru mine. Si nu aveam de gand sa-i las pe altii sa o supravegheze. Urmaream de mult timp intentiile Yakuzei, dar de fiecare data, sfarseam prin a o privi pe frumoasa fiica a lui Laya. Rasul ei... Zambetul ei... Frumusetea ei... Felul ei de a dormi, atat de dulce si inocent... Ceva din toate astea trezea in mine un sentment oarecum placut. Si tare mult mi-as fi dorit-o numai pentru mine. Dar aceste mici visulete pe care le dezvoltasem undeva s-au spulberat odata cu intelegerea mea cu Laya si cu Gaara. Timp de atatia ani, timp in care am vegheat-o atent pe pustoaica lui Haruno, incepusem sa dezvolt o pasiune pentru fata asta, incepusem sa ma intreb acum ar fi sa fie doar o noapte cu mine... o singura noapte... Puteam sa i-o cer pe fata doar pentru mine. Dar Yakuza nu mai are alte fete. Si-a sacrificat viata fostei sotii si fiicei numai pentru a nu-si razvrati subordonatii impotriva lui in momentul in care le fura sotiile sau iubitele pe la spate.

-Kakashi, il intrerup eu pe subordonatul meu din fumat. Nu ti se pare ca Laya intarzie cam mult?
-Din cate am inteles eu, masina cu care va veni aici are numar de Bulgaria. A facut o pauza lunga, in care a privit in laturi. Si iata-i ca vin, a continuat.

Mi-am aruncat privirea mai atent, vazand cum o masina sport straina, neagra, cu geamuri fumurii, opreste fix langadecapotabila mea de un rosu aprins. Mi-a intors colturile gurii intr-un zambet rautacios, iar cand Laya a iesit din masina, m-am indepartat de zidul rece. Am dat mana cu Haruno apoi l-am intrebat de fete. In secunda urmatoare, din masina iesi o blondina cu ochii albastrii, imbracata intr-o rochie sexy, mova, legata sub sani si sub fundul ei usor ridicat cu doua benzi arginti. Ma privi de la distanta, in timp ce eu o examinam din cap pana in picioare. I-am facut cu ochiul tinerei, lasand-o muta. Asta era Miranda Housen. O stiam din poza. Dar Sakura? L-am privit intrebator pe Laya, iar acesta, dandu-si seama la ce ma gandesc, mi-a spus, mai in soapta:

-Este fata mea, este sufletelul meu, este singurul lucru care ma mai face sa am mila. Nu mi-l lua.
-Fata este cu tine? Il intreb nervos.

Acesta ofta, si-mi spuse ca ea este in masina. Am zambit.
-Copila poate fi feriga slaba a unui sef de mafie ca tine, Laya. De aceea este mereu preferabil sa scapi de feriga slaba.
-Te ro...
-Sa presupunem, il intrerup eu, ca nu o vreau pe pustoaica ta. Dar ti-am cerut doua fete. Una intra sigur pe mana lui Sabaku, dar asta ar insemna sa primesc doar jumatate din luptatorii promisi. Iar mie nu im place sa fac lucrurile pe jumatate, Haruno. Si cu atat mai mult cand meritul meu este tot pe jumatate.

L-am impins pe Laya la o parte din calea mea, iar acesta se supuse gestului meu. Am apucat-o brutal de mana pe Miranda tragand-o spre mine, in ciuda tuturor respingerlor sale. Am inceput sa o trag mai tare, tot mai tare, facand-o sa vina dupa mine. Cand am ajuns sa o chinuiesc mai mult, o tanara iesi ca un fulger din masina. Avea parul lung, si roz, rar intalnit, lasat liber. Purta pe ea o rochie alcatuita din paiete, cu decolteul pana mai jos de buric. Sanii ii erau acoperiti, lanand la vedere doar o parte din ei care sa te duca deja cu gandul la fantezii erotice. In golul de sub sani avea legata o ata care sa-i tina bine stranse cele doua parti in care era impartita rochia. Oh My God. Papusica asta cu ochii verzi, de un luciu irezistibil, cu buzele mari, ce pareau delicioase la prima vedere, imi furase din prima privirea. S-a repezit la mine, impingandu-ma de langa Miranda Housen, iar cu prilejul asta, am mai aruncat o scurta privire la bustul ei mediu, numai bun pentru o aventura de o noapte fantastica. Era bestiala. Si dupa felul in care arata, imi era si frica sa imi imaginez ca este virgijna. Pentru ca, sincer sa fiu, nu stiu cine ii putea rezista unei asemenea bombe dulci. Si cu toate astea, credeam cu tarie ca tanara era virgina, asa cum imi marturisise si tatal ei, noaptea trecuta, cand l-am intrebat. Una este. Cealalta nu. Am oftat oarecum satisfacut de fiinta minunata ce imi era infatisata in fata ochilor. Dupa ce mi-am satisfacut bine privirile, i-am pus pe oamenii mei care stateau langa mine sa le ia de mana pe cele doua si sa o bage pe Miranda in duba neagra a baietilor. Rozalia va merge cu mine. Tipii au bagat-o cu brutalitate in decapotabila mea, iar ca sa nu risc in vreun fel sau altul sa o pierd de aici, am tras capota si am incuiat usile, in timp ce ea tipa disperata dupa blondina...

POZE:
Sakura: http://i853.photobucket.com/albums/ab95/...1305403877
Sasuke: http://i853.photobucket.com/albums/ab95/...1305403877
Miranda: http://www.glitter-graphics.com/graphics/1429157
Telefonul Sakurei: http://avazz.ro/images/telefoane/samsung-s5230-pink.jpg
Masina cu care a venit Sakura: http://www.autoghid.ro/UserFiles/Image/A...8/leg1.jpg
Rochia Mirandei: http://images5.yandy.com/Products/Bubble...s-4092.jpg
Rochia Sakurei: http://www.yandy.com/Sequin-Halter-Mini-Dress.php
Masina lui Sasuke: http://masini.acasa.ro/uploads/masini_im...spider.jpg
[Imagine: SIGN.png]
Thanks ^Ciresica^
SasuSaku fics || Miky`s Smile Zone



Răspunsuri în acest subiect
Drugged With Desires l: Hidden Feelings - de Miky sweetie :3 - 16-05-2011, 05:00 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Lost hope hidden in the dark .. Kyandi. 10 5.231 29-08-2012, 09:26 PM
Ultimul răspuns: Erina Ozaki
  Life hidden in the shadows Sho-Yo 13 7.920 07-01-2012, 03:04 PM
Ultimul răspuns: Sho-Yo
  Feelings Fifilina 1 2.025 23-12-2010, 08:32 PM
Ultimul răspuns: Fifilina
  Undisclosed Desires [yaoi] Michyio 11 6.987 06-07-2010, 09:52 PM
Ultimul răspuns: Michyio
  When Feelings Burst Inside the Heart[Gaara story] RaLLy-chan 11 7.047 01-08-2009, 12:07 PM
Ultimul răspuns: Corina.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)