Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce va place la Eclair?

#3
Ea este personajul meu preferat din KG, nu stiu cum am ajuns sa o ador, probabil datorita caracterului asa cute si totusi badass, mai ales ca mereu mi-a placut puterea ei cu rujul acela, ar fi chiar epic sa te apuci sa-ti scrii semnatura pe ceva si sa se transforme intr-un bici. Eu sincer la inceput credeam ca are vreo 18-20 ani, dar cand am vazut ca se presupune ca la aspect sa para de 16 nu am crezut. Cand eram mica si am vazut pentru prima oara anime-ul(pe care l-am mai vazut de 2 ori) imi placea cand mi se spunea ca seman cu ea la aspect, datorita parului lung si saten, I was proud. 21 <3 Si acel mister din spatele ei, povestea ei, toate aceste lucruri m-au facut sa o ador si mai mult. That's why she's my favourite character*and not 'cause of her boobs, I hate when people say they watch KG just because of her boobs and naked parts*. :3
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.



Răspunsuri în acest subiect
Ce va place la Eclair? - de MaDy^^ - 18-12-2010, 02:21 PM
RE: Ce va place la eclair - de Hanna2300 - 10-03-2012, 09:41 AM
RE: Ce va place la Eclair? - de Aggie - 03-08-2012, 04:30 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Eclair vs Lumiere Hikari 21 14.690 27-12-2010, 07:07 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.
  Ce va place si ce nu va place la Lumiere?(Kiddy Grade) Topaz 7 6.177 02-05-2010, 02:58 PM
Ultimul răspuns: βεκi


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)