Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Pure Satisfaction[yaoi][18+]

#7
Heya!! ^^ Mi'am facut timp in seara asta sa intru si sa postez un capitol.Sper sa va placa,pana atunci Gambate !! :D:D


Capitolul 5
-Bariera-


Isi dezlipira amandoi buzele,unele de celelalte,iar satenul continua sa se joace cu mana prin parul blondului.
-Uite,o sa te iert…
Blondul dadu din umeri,neintelegand la ce se refera.
-Sti tu,aseara…Am cunoscut un tip nou din nu stiu ce gasca,arata super bine si are un corp nemaipomenit.Ma gandeam sa ti’l fac tie cadou.Il incerci tu primul apoi mi’l da’i mie.Ce zici?zambi Ryo pervers in coltul gurii,lipindu’si iar buzele de cele ale baiatului,fara sa mai astepte un raspuns,continua sa’I exploreze fiecare coltisor,terminand sarutul printr’o muscatura a limbii blondului.
-Eh?Sunt destept fratioare,sopti satenul luandu’si jacheta si iesind pe usa.
Imediat zambetul blondului reveni pe buze,gandindu’se cat de palpitanta va fi noaptea urmatoare alaturi de acel tip.Isi scutura usor capul amintindu’si ca azi voia sa’l vada pe Youji,sa vorbeasca cu el si ce’l mai important sa’si ceara scuze.Facu mai intai un dus,apoi isi lua hainele deja pregatite de ieri.In final se imbraca,aranjandu’si parul si dandu’se cu gel sa’I stea mai bine.Firele rebele ii acopereau ochii si o parte din nas.Purta o bluza mai larga si lunga,complet neagra cu inscriptia ‘Get out’ pe spate si o pereche de blugi inchisi la culoare cu niste adidasi albi in picioare.Iesi si el pe usa,mai intai privind ceasul care nu arata mai mult de 11.Nu batu nici la usa tanarului si nici nu’l astepta pe scara.Pur si simplu se plimba prin jurul blocului,poate dadea de el.


…………………………..
……………….
………..
…..
..


Se ridica din pat grabit,realizand ca intarziase.Se spala rapid pe fata,manca ceva si se imbraca,luandu’si ghiozdanul cu multe insigne.Inchise usa,coborand in graba ape scari.Ajunse in mijlocul strazii vazand cum era singurul care se ducea la scoala.Ofta,realizand defapt ca era in vacanta.Isi dadu o palma zdravana peste frunte sa se trezeasca mai bine,se intoarse din drum,insa in fata brunetului aparu Shiki,care de pe fata lui se vedea ca era fericit.
-Pleci undeva?Te pot insoti.
-Lasa’ma!tipa Youji asezandu’si o mana pe pieptul blondului incercand sa’l impinga,insa Shiki se impotrivi,punandu’si o mana pe obrazul brunetului si cealalta pe fundul lui,pipaindu’l.Youji se inrosi imediat la fata,obrajii lui incalzandu’se treptat,insa isi facu curaj si tipa:
-Tu..Tu esti constient ce mi’ai facut?Nenorocitule,ipocritule….tipa brunetul.Noroc ca nu trecea nimeni pe strada la ora aceea.Facu un pas in spate,apoi se elibera de tanar si fugi inapoi in scara blocului fara sa mai priveasca inapoi.Shiki,incapatanat ca de fiecare data il urma pana la etajul 5 si cand brunetul se grabi sa inchida usa,tanarul inalt il opri,asezandu’si piciorul in fata lui.
-Nu asa repede…voiam doar sa’mi cer…
-Taci,aiuritule,ar trebui sa te exmatriculeze,idiotule ce esti!tipa din nou Youji incercand sa inchida usa,insa forta blondului era mult prea mare.Shiki se enerva la culme de spusele lui,nu’i pasa daca cineva vorbea urat la adresa lui pe la spate,dar atata timp cat i‘o mai spunea si in fata se enerva si facea mai rau ca un tanc in razboi.
-Cine?Bunica?rase blondul,ciufulindu’l pe brunet.Auzi mucosule,ar fi bine sa ma asculti…daca nu,pot s’o mai fac o data.
Pe Youji il apuca usor tremuratul,insa se calma cand blondul dori sa intre in camera lui.Il impinse pana il scoase afara la usa.
-Am zis sa ma lasi,eu nu ti’am facut nimic.In plus ii pot spune directorului.
-Tu?Un mucos ca tine n’ar fi in stare de asa ceva…
Youji inchise imediat usa rasufland usurat ca scapase,insa in gandul lui se vedeau imaginile cu Shiki,in acea seara.Se tranti pe pat,dorind sa uite totul,sau sa se trezeasca in alta lume.
Blondul se retrase in camera lui,fiind enervat la culme.Isi lua o tigare si se aseza pe pervazul ferestrei de la dormitorul sau,unde avea sa fumeze.
‘Poate nu ar fi trebuit sa’l jignesc asa…Nu’l cunosc prea bine dar am impresia ca o poate face,ii poate spune directorului si atunci nu numai ca voi fi exmatriculat..dar si..Ryo,ahh..ce prost sunt.’

……………….
………
…..
..

Ryo se intalni cu membrii din gasca sa,care avea un nume mult mai complicat decat ‘Pox-F3’.Chiar el era seful gastii pe care o detinea.Gasca sa se ocupa cu vanzarile drogurilor,ira gasca lui Dann cu acoperirea membrilor din ‘sFs-G88’ si sigurarea ca politia nu e pe urmele nimenui.Din familia lui Ryo doar Shiki stia cu ce se ocupa,ins ape el nu’l interesa asta,el era preocupat de victimele e ii le aducea Ryo.Discutara cateva ore bune pana clarificara un lucru.Ryo si Dann se intalnira din nou,iar subiectul lor era Youji.
-Unde crezi ca’l pot gasi?Am o treaba cu el…
-Cu Youji?
-Aham,replica Ryo,ducandu’si mainile in san.
-Nu am mai vorbit cu el de ieri,probabil….Dann statu cateva clipe pe ganduri,lua telefonul si’l sun ape brunet.
“Dann:Hey Youji,am o treaba cu tine.Poti veni peste 10 minute la pod?
Youji:Ok,sper sa fie ceva important.”
Dupa o discutie de mai putin un minut,amandoi inchisera telefoanele.
-Multumit?
-Da!aproba satenul din cap,mergand spre locul de intalnire,unde numai Dann si Ryo se aflau acolo si in curand aparuse si Youji,cu pasi grabiti.
-Ai grija,sa nu soptesti nimic despre treburile noastre.Chiar daca e in gasca nu stie nimic despre noi,altfel ne’ar spune politiei si am nevoie de acest tip,ii sopti satenului inainte ca Youji sa se apropie de ei.
-Umm?Salut..sper sa fie ceva important.
Dann nu avea idee de ce’l chemase pe baiat asa ca incerca sa nascoceasca ceva,insa Ryo interveni,facand un pas in fata.
-Defapt eu am o treaba cu tine,nu Dann!
‘Lui Shiki o sa’i placa.’gandi,punandu’si o mana dupa gatul sau si plecand din acel loc,plimbandu’se si vorbind despre lururi banale.



Blondul isi aduse aminte ca la ora 23:30 trebuia sa apara Ryo cu asa numitul tip sexy,pe care nu’l cunostea,asa ca incepu sa se pregateasca.Ryo isi verifica ceasul,convingandu’l pe tipul in varsta de 15 ani ca trebuie sa ajunga acasa.
-Trebuie sa te insotesc si eu?
-Da,chiar nu ma deranjeaza…
Aproba din cap,incercand sa tina pasul cu satenul ce parea grabit.Ajunsera in final in scara blocului,urcand la etajul 5,unde Youji se opri brusc.
-Stai putin,nu era nevoie sa ma aduci acasa!chicoti brunetul,ducandu’si privirea spre apartamentul sau.
-Ce tot spui acolo?
-Ce vrei sa zici?M’ai adus acasa insa nu stiai ca aici locuiesc?
Satenul ramase putin surprins.Sa fi fost adevarat?Si el locuia in acelasi bloc?Insa acum nu mai conta,era acolo,trebuia sa se tina de promisiune.
-Lasa explicatiile pentru mai tarziu dulceata,ti’am zis ca am o treaba cu tine.
Il apuca de brat,tragandu’l de mana pana in fata apartamentului lui Shiki.Usa nu era incuiata asa ca doar apasa pe clanta deshizand’o.Blondul ramase inlemnit cand il vazu pe fratele sau impreuna cu Youji.
-Ti’am adus bunaciunea….sopti satenul spre Shiki,prinzandu’i mainile brunetului intr’o stransoare deasupra capului.
-Shiki?Iarasi…tu?
Youji incepu sa tremure gandindu’se la ce va urma.Mai avusese de aface cu blondul,asa ca voia sa scape mai repede din acel iad,mai ales ca acum erau doi:Shiki si Ryo.
-Yo..youji?murmura blondul,incruntandu’se putin.Ce dracu faci cu el?
-Va cunoasteti?surase la urma satenul,impingandu’l pe Youji pe suprafata patului.
[center][Imagine: chibi_2894.gif]
, chibi-ul lui Kayura

Toate povestile se termina cu Happy Ending , ai observat ? Afla`mi povestea si va fi cu totul diferit ... : (
[Imagine: hv895w.jpg]
[/center]



Răspunsuri în acest subiect
Pure Satisfaction[yaoi][18+] - de Kayura - 26-09-2009, 09:20 PM
RE: [yaoi-18+]Pure Satisfaction - de Kayura - 27-09-2009, 08:22 PM
RE: [yaoi-18+]Pure Satisfaction - de Kayura - 30-09-2009, 10:13 PM
RE: [yaoi-18+]Pure Satisfaction - de Aliss_anime - 30-09-2009, 11:14 PM
RE: [yaoi-18+]Pure Satisfaction - de Kayura - 01-10-2009, 10:42 PM
RE: [yaoi-18+]Pure Satisfaction - de Aliss_anime - 02-10-2009, 01:03 AM
RE: [yaoi-18+]Pure Satisfaction - de Kayura - 02-10-2009, 11:40 PM
RE: [yaoi-18+]Pure Satisfaction - de Kayura - 05-10-2009, 11:45 AM
RE: [yaoi-18+]Pure Satisfaction - de Aliss_anime - 05-10-2009, 09:30 PM
RE: [yaoi-18+]Pure Satisfaction - de Yukira1234 - 06-10-2009, 08:29 PM
RE: [yaoi-18+]Pure Satisfaction - de Serqet - 06-10-2009, 10:41 PM
RE: [yaoi-18+]Pure Satisfaction - de Kayura - 07-10-2009, 08:12 PM
RE: [yaoi-18+]Pure Satisfaction - de Yukira1234 - 07-10-2009, 09:29 PM
RE: [yaoi-18+]Pure Satisfaction - de Kayura - 09-10-2009, 09:27 PM
RE: [yaoi-18+]Pure Satisfaction - de Yukira1234 - 09-10-2009, 09:48 PM
RE: [yaoi-18+]Pure Satisfaction - de Kayura - 10-10-2009, 01:49 PM
RE: [yaoi-18+]Pure Satisfaction - de Aliss_anime - 10-10-2009, 08:06 PM
RE: [yaoi-18+]Pure Satisfaction - de Yukira1234 - 11-10-2009, 10:08 PM
RE: [yaoi-18+]Pure Satisfaction - de Kayura - 12-10-2009, 11:37 AM
RE: [yaoi-18+]Pure Satisfaction - de Yukira1234 - 18-10-2009, 07:00 PM
RE: [yaoi-18+]Pure Satisfaction - de Kayura - 20-10-2009, 12:29 PM
RE: [yaoi-18+]Pure Satisfaction - de Yukira1234 - 21-10-2009, 08:11 PM
RE: [yaoi-18+]Pure Satisfaction - de Kayura - 28-10-2009, 12:49 PM
RE: [yaoi-18+]Pure Satisfaction - de Yukira1234 - 28-10-2009, 08:51 PM
RE: [yaoi-18+]Pure Satisfaction - de Hetalia - 30-10-2009, 12:39 AM
RE: [yaoi-18+]Pure Satisfaction - de Kayura - 09-11-2009, 04:09 PM
RE: [yaoi-18+]Pure Satisfaction - de Alisia-chan* - 15-11-2009, 03:05 AM
RE: [yaoi-18+]Pure Satisfaction - de Kayura - 18-11-2009, 01:04 PM
RE: [yaoi-18+]Pure Satisfaction - de Hetalia - 21-11-2009, 01:08 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pure heart Akane Hime 22 10.937 19-01-2012, 08:52 PM
Ultimul răspuns: MaDy^^
  Pure Blood Ellys 6 4.795 07-05-2011, 06:06 PM
Ultimul răspuns: Ellys
  Pure Blood [Mistery, Romance] wonderCaT 25 15.911 20-04-2011, 01:56 PM
Ultimul răspuns: Nixu
  Pure Desire ~ hiimera 6 4.577 11-03-2011, 09:52 PM
Ultimul răspuns: Juneko
  Dream Satisfaction [+18] [yaoi] louv_gravitation 3 2.998 25-12-2009, 07:22 PM
Ultimul răspuns: Yaku-chin
  Sweet Satisfaction [yaoi-shounen-ai] Aliss_anime 22 13.156 31-10-2009, 11:06 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Pure Love [shounen-ai / yaoi] October 18 13.184 16-01-2009, 11:07 PM
Ultimul răspuns: Argenta


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)