Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Muzica sufletului(SasuSaku)

#7
Sakura trece in runda urmatoare





Pe scena,unde urma Sakura sa cante,sarutul dintre cei doi adolescenti nu se oprea.Sasuke isi mai indeparta din cand in cand buzele,de cele ale rozaliei,doar pentru a lua aer,apoi continua,ca si cand nu dorea sa se opreasca.Desi nu vor sa accepte,amandoi vor sa se infiripe ceva intre ei.Deodata Sakura rupse sarutul,indepartandu-se de brunet.Acesta se apropie din nou de ea,dorind sa isi continue treaba.Dar Sakura ridica-se mana creeand un zid invizibil intre ei.
-Stai departe Sasuke.Nu vreau sa ma mai atragi in capcana ta.ii spune Sakura
-Sakura,Sakura recunoaste ca vrei sa te sarut, sa te ating,as putea spune ca vrei sa fii a mea.Probabil te-am stresat cu asta nu?ii spune Sasuke amuzat
-Da mai innebunit si nu recunosc ceea ce nu e adevarat.
Sasuke,o trase pe adolescenta in bratele lui.I-a ridicat capul cu mana dreapta,privind-o in ochi.Sasuke simtea ceva pentru cantareata si nu e tocmai atractie.De fiecare data cand o vedea,simtea ca o ia razna,dorea sa o sarute,sa ii simta corpul vibrand.Nu era ca orice alta fata cu care intretinuse relati.Sakura era speciala.Isi unise buzele cu cele ale fetei intr-un sarut tandru,apoi ia dat drumul fetei.
-Abia astept sa te vad in maine-seara.Sa vad daca e adevarat ca esti printre cele mai bune.Hai te duc eu la hotel,nu-ti mai chema taxi.
-Ma pot descurca si singura da?Si oricum,tu unde te-ai cazat?
-Vrei sa ma vizitezi?Stau in acelasi hotel cu tine.La etajul 2.Camera 111.spune brunetul accentuand numarul camerei.
-Nici aici nu pot scapa de tine?Unde sa plec sa nu te mai vad?
-Poti pleca unde vrei,ca tot vin dupa tine.Ti-am zis ca nu scapi de mine.Asa ca haide,sa mergem.
-Bine.
Cei doi,s-au urcat in masina brunetului.Pe drum,Sasuke atingea usor piciorul tinerei,dar aceasta il indeparta repede.Ajungand la hotel,s-au intalnit cu cei doi porumbei.Vazandu-i impreuna pe cei doi,Saya a crezut ca sunt impreuna,dar Sakura i-a indepartat orice dubiu.Rozalia s-a intors in camera ei.S-a indreptat spre balcon.Aer usor caldut ii imbratisa trupul.Langa camera ei l-a observat pe Sasuke.A intrat in camera,luand telefonul in mana.Dorea sa o sune pe Hinata sa vada ce face.Se pare ca nu era acasa.Servitoarea i-a spus ca era plecata in oras cu Naruto,verisorul ei,TenTen,Temari si Shikamaru.Inseamna ca Sakura nu se va intalni nu blondul pe aici.Tanara,observa ca ziua era pe sfarsite.Coborase jos pentru a cina.Acolo a fost intampinata de o imagine care nu era prea socanta.Saya si Itachi se sarutau sub vazul lumii,in timp ce Sasuke lua o gura de suc de portocale.Rozalia,s-a asezat langa brunet,comandandu-si scoici.In timpul cinei,Sakura si Sasuke isi aruncau priviri.Dupa ce si-au terminat cina,cei 4 au urcat cu liftul spre camere.Primii care au coborat au fost Saya si Itachi.Ceilalti doi,au ajuns si ei in camerele lor.Inainte sa intre,Sasuke a tras-o pe adolescenta in bratele sale,sarutand-o scurt pe buze.Sakura nu a mai putut spune nimic,doar i-a urat noapte buna si a intrat in camera.S-am schimbat in pijamale si s-a bagat in pat.Maine era o zi mare.A adormit cu gandul la printul ei brunet.
A doua zi si-a facut aparitia foarte repede.Razele soarelui ii mangaiau chipul fetei cu parul roz.Deodata se aud batai in usa.Crezand ca este Saya,Sakura ia spus sa intre.Cel care a ciocanit era Sasuke.Acesta,vazand ca fata nu l-a bagat in seama,s-a bagat si el in bat langa ea,luand-o in brate.
-Neata pisicuto.Astazi este ziua cea mare.Esti pregatita?
-Sasuke ce cauti aici?
-Am venit sa te vad,nu pot sta despartit de tine mult timp.ii raspune brunetul,punandu-i mana pe sani.Sakura se ridica repede din pat intorcandu-se furioasa.
-Mai ai de gand sa iti bati joc de mine mult?Chiar vrei sa te cred ca tii la mine si alte prostii?Recunoaste nu vrei decat sa ma culc cu tine.Care e problema?De ce nu ma lasi in pace?Ino sau altele nu sunt destul de bune pentru tine?Ai spus ca nu ma suporti pentru ca am fite de vedeta.Pai daca tot le am de ce nu ma lasi in pace sa imi vad de viata si cariera mea?
-Nu pot sa te las in pace.Mi-ai picat cu tronc pisicuto.Si nu ma duc la Ino sau la alta fata,pentru ca eu pe tine te vreau si pana nu esti a mea nici ca ma las.
-Dupa ce trec prin patul tau ce ai sa faci in continuare?Ai sa ma lasi balta si ai sa te prefaci ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic.
-Poate da,poate nu.spune Sasuke apropiindu-se de tanara.Ii prinde mana si o tranteste pe pat.Dar tot ce stiu acuma este ca tu ma innebunesti.Poate te voi lasa balta sau poate vom fi impreuna.Nu stim ce ne rezerva viitorul pisicuto.Acesta ii prinde buzele intr-un sarut apasat.Brunetul rupse incet sarutul,ridicandu-se si iesind pe usa.Sakura a decis sa faca un dus.Termina si cu acesta se imbraca si pleaca la stadion,unde era asteptata de Saya.Acolo,roscata a dus-o in cabina,unde s-a schimbat cu costumatia aleasa de sora acesteia.Se pare ca era ultima tinuta din linia Uchiha.Costumul era compus dintr-o fusta neagra,care se mula,un maieu pe gat de la piept in sus roz si cateva x-uri roz pe talie si o pereche de cizme negre cu x-uri albe.Dupa ce a terminat cu recuzita si machiajul,tanara a plecat in culise,pentru a observa performantele celorlalti cantareti.Printre concurentii adversi se numarau si Miley Cirus,Ashley Tisdale si multi altii.Prima interpreta a fost Ashley.In timpul performantei acestea,rozalia a simtit ca doua maini ii cuprind talia.Cand se intoarce in spatele ei.se afla Sasuke.Acesta o i-a de mana,punand-o sa faca o pirueta.Acesta era incantat de costumatia fetei.A tras-o in bratele sale,sarutand-o scurt pe buze,dar tanara s-a indepartat repede,nedorind ca unul dintre reporteri sa o surprinda intr-o ipostaza nu tocmai placuta.Sasuke a renuntat,observand prestatiile artistilor.
-Sakura Haruno,in sfarsit ti-ai facut aparatie.Mai trebuia sa astept mult?intreaba o voce.
Cand tanara si brunetul se intorc observa ca cel care a vorbit era un baiat cu parul blond cu ochii albastri.Era imbracat intr-o pereche de pantaloni negri,mulati,un maieu negru cu guler si cateva cruciulite la maneci.Prin costumatia sa se putea observa corpul bine lucrat al acestuia.
-Zane Arango,a trecut mult timp de la ultima noastra intalnire nu e asa?ii raspunde rozalia
-Mai precis 2 ani.Imi pare rau pentru Dan,stiu ca iti este greu sa stii ca fratele tau e... Dar nu a putut continua fraza,deoarece Sakura i-a pus un deget pe buze,uitandu-se la brunet,care nu stia nimic.
-De ce sa iti para rau Zane?Ca fratele meu e in America?
Blondul intelese ce vroia rozalia sa spuna.Acesta a imbratisat-o strans sarutand-o usor pe obraji.S-a indreptat spre Sasuke.
-Zane Arango,incantat de cunostinta.Brunetul nu schita nici un gest,doar il privi furios pe tanarul din fata lui.Ar fi vrut sa ii sparga fata ,dar se abtinea.
-Sasuke el este Zane,un fost prieten si un amic foarte bun.Zane,el este Sasuke Uchiha,noul meu coleg de clasa.spune Sakura facand prezentarile
-Sunt un fost prieten,dar pot deveni unul actual nu e asa?spune-se Zane,luand-o pe rozalie de talie.Dar Sasuke,o trage din bratele blondului.
-Imi pare rau Zine,dar eu voi fi cu ea.Asa ca stai la rand.
-Ma cheama Zane si Sakura nu e proprietatea ta,asa ca ea poate sa isi aleaga si singura prietenii.Ne mai vedem Sakura.Succes la concurs.
-Multumesc.Sper sa te descurci si tu.
Zane pleca,lasandu-i pe cei doi singuri.Sakura il intreaba pe Sasuke ce e cu el si de ce s-a comportat cu Zane in acel fel.Dar brunetul i-a spus ca vor discuta dupa concurs,undeva unde vor fi numai ei doi.Ashley isi termina reprezentatia,cand a coborat de pe scena,salutand-o pe Sakura.Urmatoare era Miley,urmata de rozalie.Dupa o performanta incantatoare,bruneta a coborat,lasand podiumul rozaliei.Inainte de a urca pe scena,tanara a fost imbratisata de catre sora ei si Itachi.Sasuke a zambit discret facandu-i din mana.Adolescenta a iesit pe scena in lumina reflectoarelor.A observat agitatia fanilor.In difuzoare se auzea melodia.Rozalia si-a deschis usor gura pentru a canta.
"Poate imi doresc mult prea mult sa te urasc
M-ai distrus complet fara rost
Asta ai vrut
Sa ma vezi plangand cand te vad cum ii zambesti
Cat de mult tu o privesti"
Inainte de a canta refrenul,aceasta s-a uitat la brunet,care o privea cu zambetul pe buze.
"Nu suporti sa vezi cand altul de mana ma ia
Cand imi spune cat de mult ar vrea cu mine sa stea
Simti cum pulsul iar iti creste si ai vrea sa dispari
Numai ai ce sa repari"
Interpretatia a fost un succes.Dupa ce termina,publicul s-a ridicat in picioare scanduindu-i numele.Rozalia le-a facut usor cu mana,observand zambetele de pe fetele fanilor si a juriului.Ajunsa in culise,aceasta a fost imbratisata puternic de roscata.
-Felicitari,ai vazut fata celor din juriu?Ai fost cea mai buna de acuma.
-Bravo pustoaico.Ai dovedit ca ti se potriveste meseria.spune Itachi chicotind.
Sasuke o privea.Aveau dreptate cei care o laudau..Era foarte buna si asta se vedea dupa modul in care a interpratat cantecul.In spatele rozaliei si-a facut aparitia Zane.Acesta a imbratisat-o felicitand-o.Sasuke se abtinea cu greu sa nu ii arda una.Ultimul concurent era Zane.Sakura si Saya i-au urat succes.Adolescenta si blondul au fost mereu favoritii publicului.Dupa o reprezentatie uluitoare,tanarul s-a retras in culise.Acum toti concurenti asteptau verdictul juriului.Participantii au fost chemati pe scena .In cateva clipe au urcat si juriul,care era compus din Brooke Hogan,Alfonso Hererra si Britany Snow.
-Acum pentru a va mai tine in suspans vom anunta locuri.10 concurenti care se plaseaza pe primele 10 locuri trec in etapa urmatoare,restul vor pleca acasa.spuse Brooke.
-Si acum ,Alfonso faci onorurile?intreba Britany
-Sigur....primul loc ii revine.......Sakurei Haruno cu piesa"Nu suporti".Felicitari Sakura.spuse alfonso.
Sakura era in culmea fericiri.Primul ei Eurovision si castigase primul loc.Saya si Itachi era de asemenea fericiti.Sasuke nu s-a multumit decat cu un zambet.In fond nu ii pasa cat de buna era Sakura.Al doilea loc a fost castigat de Zane.Dupa acestea,concurentii au coborat de scena.Rozalia a fost felicitata de toata lumea.S-a schimbat si a plecat la hotel impreuna cu sora ei si cei 2 frati.Ajunsa la hotel,aceasta a fost intampinata cu aplauze si cu felicitari de oaspetii hotelului.La receptia i s-a spus ca o cauta cineva.De cealalta parte a firului nu era nimeni alta decat Hinata.Ea,Naruto,Neji si TenTen au sunat sa o felicite pentru reusita.Adolescenta le-a multumit,apoi a plecat in camera sa.S-a schimbat dorind sa faca un dus.In timp ce tanara era in baie,o persoana necunoscuta a intrat in camera ei.Dupa ce s-a relexat,rozalia a iesit din baie,indreptandu-se spre pat.Brusc a simtit o mana care ii acoperea gura si una cuprizandu-i talia.Crezand ca cineva dorea sa ii faca rau,tanara a inceput sa se agite.In acel moment de agitatie,a simtit ca este prinsa de par si trantita pe pat.In acel intuneric nu putea vedea nimic.Misteriosul atacator s-a pus peste ea cuprizandu-i picioarele intre ale sale,incepand sa o mangaie pe corp.
-Te-am speriat nu e asa?
Sakura aprinde lumina,vazand ca atacatorul nu era nimeni altul decat Sasuke.Aceasta era oarecum usurata de faptul ca era el si nu altcineva.
-Ce cauti aici?Ce vrei?ii spune aceasta furioasa.
-Ce e intre tine si acel Zane?Sau mai bine zis ce a fost si ce va fi?
-Esti gelos?Mai intai da-te de pe mine si iti spun.
Brunetul a facut ce i s-a spus,asteptatand o explicatie.Rozalia s-a ridicat de pe pat indreptandu-se spre geam.S-a pus pe pervaz,uitandu-se la cer.
-Zane este un fost prieten.Cand l-am cunoscut abia imi incepea cariera in muzica,ca si el de fapt.Eram foarte apropiati,poate prea apropiati.Am devenit iubiti.Probabil fetele de la tine din clasa au citit articolele aparute."Sakura si Zane noul cuplu.Cei doi se bucura de dragostea lor si nu doresc sa o vada prabusindu-se in fata ochilor si a fanilor."Hm cat de penibil a fost.Dar cat de penibil pe atat de adevarat.Il iubea si am crezut ca ma iubeste.Am crezut.Am fost plecat din Londra pentru 3 zile si cand m-am intors am aflat ca s-a culcat cu cea mai buna prietena a mea.Halal prietena nu?Ca si Ino.Ar fi cele mai bune prietene.Uneori stateam si ma gandeam daca nu sunt surori.Irina m-a tradat.S-a folosit de mine pentru a se lansa ca fotomodel.Dar nu i-a iesit pentru ca am intervenit eu.A fost o lupta intre mine si Zane pentru cariera ei.Tot ce faceam ca sa ii stric drumul,Zane venea si il construia inapoi.Intr-un final Zane a renuntat,deoarece Irina l-a inselat.Mai mult m-a ajutat.Acuma nu stiu ce s-a ales de viata ei si credema ca nici nu imi pasa.Dupa disparitia ei,eu si Zane am facut pace si am devenit buni prieteni.Acum intelegi de ce ma comport asa cu unele fete?Sau cu tine?Nu te-ai gandit ca nu mai vreau sa sufar din nou?
Sasuke era uimit de aceasta poveste.S-a ridicat usor de pe pat,indreptandu-se spre tanara.S-a asezat langa ea,luand-o in brate.Rozalia nu s-a retras,mai mult isi dorea sa stea in bratele brunetului.
-Nu credeam ca ai trecut si tu prin asa ceva.ii spune brunetul
-Cum adica?Ce vrei sa zici cu asta?intreaba tanara uimita.
-Nu te-ai intrebat niciodata de ce sunt atat de rece cu fetele?spune Sasuke uitandu-se spre fereastra.
-Nu!
-Atunci iti voi spune.Cand eram mici,noi doi nu prea ne impacam bine.Dar mereu mi-a placut zambetul tau.Imi incalzea inima.Dupa ce ai plecat,am inceput scoala.Acolo am cunoscut-o pe Sarah.Avea acelasi zambet si aceeasi ochi ca ai tai numai ca era bruneta.Era singura fata care imi placea.Am ramas cu aceea placere in mine timp de 5 ani.In tot acel timp ne-am maturizat amandoi.Intr-o zi am intrebat-o daca nu vrea sa fie prietena mea.A accepta.Relatia noastra a durat foarte putin.O luna.Ne intalneam mereu la raul din apropierea padurii de langa institut.Intr-o zi am intarziat si am facut tot posibilul sa ajung la timp dar nu am putut.Cand am ajuns intr-un final,ea se saruta pasional cu unul dintre elevii de a 11.Mai aveau oleaca si o faceau.Atunci eram ca si distrus.Fata de care m-am indragostit m-a inselat in cel mai urat mod.M-am folosit de relatiile tatei si de ajutorul fratilor mei si am facut-o sa se mute din oras.Acum nu stiu unde e si nici nu imi pasa.Intelegi acum de ce ma folosesc de fete apoi le las?Cand te-ai intors din nou in oras si in viata mea am simtit ca ceva a renascut in mine.De asta ma tin scai de tine.Pentru ca ai fost si esti singura femeie pe care o vreau in viata mea.Si nu am sa las pe nimeni sa te mai desparta de mine.De ce crezi ca tata a vrut sa sponsorizeze chiar acest concurs si chiar acum?Eu l-am convis.Ti-am spus si ieri.De mine nu mai scapi.Oricat de mult ti-ai dori asta.
-Ce te face sa crezi ca vreau sa scap de tine?
Auzind asta Sasuke,i-a cuprins buzele intr-un sarut apasat.Limba lui se strecura cu usurinta printre buzele adolescentei.A luat-o in brate,ducand-o pe pat.A lasat-o jos,deschizandu-i cordonul halatului.In acel moment tanara s-a retras,lasandu-l pe brunet in ceata.
-Am spus ca nu vreau sa scap de tine nu ca ma daruiesc tie.spune rozalia amuzata de situatie.
-Pisicuto ai face bine sa nu te joci cu mine,fiindca te pot viola cand vreau.Noaptea tu poti sa dormi si sa vin la tine.Nu-mi da foc pentru ca ma sting cu benzina si devin si mai rau.spune Sasuke trangandu-si pisicuta in brate.
-Hm un experiment nu strica.
-Chiar vrei un experiment?Pana la urma de ce eziti atat?Ori ca e acum sau mai tarziu tot o sa fii a mea.Poti amana asta,dar nu la nesfarsit.spune brunetul sarutand-o tandru.Sakura ii spuse sa ramana sa doarma cu ea.Pentru prima oara,rozaliei nu ii era frica sa doarma cu un baiat,in afara de fratele ei.Sasuke a plecat in camera lui sa se schimbe,iar adolescenta s-a dus la baie pentru a se schimba im pijamale.Sasuke s-a intors in camera rozaliei.Cei doi s-au bagat in pat adormind imbratisa-ti.O noua zi si-a facut aparitia.Sakura dormea linistita,insa a fost trezita de telefon.Raspunde cu greu si isi da seama ca la celalat capat era Saya.Aceasta dorea ca atunci cand tanara cantareata se trezeste sa vina la ea in camera.Sakura a aprobat si a inchis telefonul.A observat ca brunetul nu era langa ea si a inceput sa il strige.Peste putin timp acesta a sosit in camera cu micul dejun.
-'Neata pisicuto.Te-ai trezit?
-Pardon am fost trezita.Dar tu?Stiam ca dormi mult.
-Am decis sa iti aduc micul dejun la pat.
-Multumesc mult.Te-ai intalnit cu Itachi?Nu stii ce a patit sora mea de ma vrea asa de dimineata la ea in camera?
-Da si nu.Itachi nu mi-a zis nimic.De fapt Itachi i-a spus ce s-a intamplat fratiorului sau,dar Sakura trebuia sa afle de la sora ei.
Dupa ce a terminat de mancat,rozalia s-a imbracat intr-o pereche de pantaloni scurti albi,un tricou negru cu hello kitty si o pereche de balerini negri cu cateva dungi roz si un fluturas alb.Deoarece mai aveau stateau cateva zile in Madrid,cei doi adolescenti au decis sa se plimbe prin oras.Sasuke a decis sa o astepte pe tanara jos,pana aceasta vorbea cu sora ei.Ajunsa in camera ei o vede pe Saya ca era putin abatuta.
-Hey ce s-a intamplat?Care e urgenta?
-Trebuie sa iti spun ceva important,dar sa nu faci soc,asa ca mai bine stai jos.
-Bine,ce s-a intamplat?
-Pai..aseara..eu si Itachi...ne bucuram pentru tine...si...si..si..
-Termina cu "si..si..si".Zi ce s-a intamplat
-Am facut dragoste cu el.spune roscata lasand capul in jos.Se astepta ca sora ei sa o critice si sa o loveasca.Dar nu a fost sa fie.
-Wow!Asta da surpriza.Ce pot sa spun.
-Cee?Sakura ai febra?Probabil te-a imbolnavit faptul ca ai castigat.Sa chem doctorul?
-Surioara crezi ca mai sunt aceeasi imatura din trecut?Pot citi pe fata ta cat de mult il iubesti pe Itachi,chiar daca negi asta.Stiu ca si el te iubeste.Daca ati hotarat sa faceti pasul asta va inteleg.Si nu uita ca nu trebuie sa te ascunzi de mine.Vorbim mai tarziu?Trebuie sa ies cu Sasuke
-Staaaai pe loc domnisoara.Am auzit bine?Tu si Sasuke?De cand?Doar nu ati facut-o si voi nu?
-Sigur ca nu.
-Stai calma.Stiu ca il iubesti chiar daca nu recunosti.Acelasi lucru il pot spune si despre el.Iti trebuie un prieten.Hai dute sa nu creada ca te-am sechestrat si nu te las sa pleci.Oricum si eu trebuie sa plec cu Itachi.
Rozalia isi imbratisa sora iesind mai apoi pe usa.Jos,a fost intampinata de Sasuke,care a sarutat-o scurt pe buze.A luat-o de mana si au iesit afara.Pe strada se puteau observa cuplurile,care isi impartaseau dragostea.Cei doi adolescenti mergeau lent.Din cand in cand Sasuke o tragea pe rozalie in bratele lui sarutand-o.Au vizitat muzeul de arta.Sakura era innebunit dupa pictura.Desi nu avea talent la desen ii placea sa admire picturile artistilor.Daca Dan nu ar fi murit,poate acuma era un pictor celebru.Adolescentii si-au petrecut toata ziua in oras bucurandu-se de dragostea lor.Intorcandu-se la hotel,au fost anuntati de Saya si Itachi ca vor pleca in aceasta seara,deoarece parintii lor aveau nevoi de ei la firme.Sasuke si Sakura au plecat sus impachetandu-si lucrurile.Terminand cu bagajele,cei patru au coborat jos,comandandu-si 2 taxi-uri.In primul taxiu de aflau Saya si Itachi,iar in al doilea Sasuke si Sakura.Ajunsi la aeroport,cei patru s-au urcat in avion.Itachi statea cu Saya,iar cei doi adolescenti impreuna.




Angel of Darkness e un hetai da nu prea bun,fiindca cam scartai la acesta capitol:D
app daca sunt greseli va rog sa mi le spune-ti:D
astept critici si pareri:D:X




http://media.photobucket.com/image/anime...y.jpg?o=12 Zane

http://media.photobucket.com/image/anime...2.jpg?o=14 Sarah

http://media.photobucket.com/image/anime...4.jpg?o=19 Mia(am uitat sa o pun acum cateva capitole:D)
[Imagine: lexythekittysig.png]


I'll be in every beat of your heart!



Răspunsuri în acest subiect
Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 21-03-2009, 01:18 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Annya - 21-03-2009, 03:27 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 21-03-2009, 10:08 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 22-03-2009, 01:23 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 23-03-2009, 07:08 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Hitman - 23-03-2009, 10:45 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 25-03-2009, 06:53 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Ang3l_Darkn3s - 25-03-2009, 07:50 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 27-03-2009, 10:48 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Ryuu - 27-03-2009, 10:52 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Elina - 28-03-2009, 02:05 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 01-04-2009, 09:02 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de cereala. - 03-04-2009, 11:53 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 07-04-2009, 07:07 AM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Vizitator - 07-04-2009, 10:25 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 12-04-2009, 02:13 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 13-04-2009, 09:34 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 17-04-2009, 09:11 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 18-04-2009, 02:03 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 21-04-2009, 02:53 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de angel_of_love - 21-04-2009, 03:52 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Elina - 21-04-2009, 06:53 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 21-04-2009, 07:22 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 22-04-2009, 09:48 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de angel_of_love - 23-04-2009, 07:59 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Elina - 23-04-2009, 09:18 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 24-04-2009, 06:58 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de hudea_amalia - 25-04-2009, 08:00 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 25-04-2009, 08:17 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 26-04-2009, 07:26 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Elina - 26-04-2009, 07:50 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 28-04-2009, 10:00 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 30-04-2009, 04:53 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 30-04-2009, 08:14 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Flash - 30-04-2009, 09:51 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Annya - 02-05-2009, 10:37 AM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 02-05-2009, 05:51 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alany Aysee - 03-05-2009, 03:41 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 05-05-2009, 08:00 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Jessi - 14-05-2009, 10:34 AM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 20-05-2009, 02:47 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Eve. - 13-07-2009, 07:58 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de mada_sasuke - 14-07-2009, 01:45 AM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Mitzuke - 14-07-2009, 02:33 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [+18] Muzica si mai mult ..... alex 2 2.708 17-09-2012, 06:42 PM
Ultimul răspuns: alex
  Muzica pentru inima mea Hope 3 3.677 05-08-2012, 03:29 PM
Ultimul răspuns: Hope
  Ochii tai sunt oglinda sufletului meu Mina-chan 18 9.477 20-02-2012, 09:44 PM
Ultimul răspuns: Ayumi Michaelis
  Pacatul sufletului meu... Lussya 5 4.414 12-11-2011, 12:14 PM
Ultimul răspuns: Lussya
  Note pe portativul sufletului Unia 13 8.171 10-08-2011, 07:34 PM
Ultimul răspuns: Kayla.
  Paralizia sufletului. Abbeh. 18 9.299 14-07-2011, 11:02 PM
Ultimul răspuns: Andrei.
  Cioburile sufletului meu. Trioxide chocolate.۩ 1 2.676 25-05-2011, 05:54 PM
Ultimul răspuns: IceCat
  Muzica sufletului meu ..Chris. 32 18.187 10-05-2011, 09:15 PM
Ultimul răspuns: Rinnie
  Apa, muzica si tu tamoshiku 7 6.319 30-01-2011, 12:36 AM
Ultimul răspuns: Alyssia~Bulinuta~Roz
  Heroina sufletului - Return to innocence LivingInYourLettersMikela 0 1.864 16-08-2010, 11:59 PM
Ultimul răspuns: LivingInYourLettersMikela


Utilizatori care citesc acest subiect:
9 Vizitator(i)