Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Flacara iubiri...(Naruto Fic)

#2
Capitolul V (PARTEA II):Regasirea fratelui pierdut......



"Sasuke nu mai astepta ca cineva sa mai spuna ceva ca pleca in padure dupa urma Sakurei.Sarea din copac in copac urmarind-o.Rozalia se plimba linistita prin padure fara ca sa observa ca doi ochii rosii ca sangele o privesc din departare .Dar oare Sakura si Sasuke stiau ca mai este o persoana care o privea pe Sakura si stia ca este si acel baiat cu ochii negri ca cea mai intunecata noapte si cu parul ca smoala."
De dupa crengile copacilor persoana continua sa o analizeze pe fata sa vada daca este cu adevarat Sakura Haruno,despre care se credea ca este ultima supravietuitoare a clanului Haruno,iar despre familia ei nu se cunosc prea multe date.Baiatul continuand sa o privesca pe fata isi da seama ca este cu adevarat Sakura Haruno,deci se hatareste sa iasa afara din ascunzatoare.Sare de pe acea creanga si se afiseaza in fata Sakurei.Rozalia ramane incremenita,ea nu stia cum sa reactioneze in fata lui.Sasuke ramane si el uimit dar hotareste sa ramana ascuns sa vada ce vrea de la ea si cine este,iar in cazul ca ii vroia raul sarea in ajutorul ei.Baiatul necunoscut a spart primiul gheata.
-Spunemi,tu esti cu adevarat Sakura Haruno?o intreba baiatul.Sakura se sperie,nu stia de unde ii stie numele,Sasuke ramane la fel de uimit.
-D...da...dar de unde imi sti numele,spunemi?Te cunosc de undeva?intreba Sakura.
-Aaaa...te rog sa ma ierti.Numele meu este Yuki Haruno.Eu sunt fratele tau.
-Poftim?Eu nu am nici un frate.Nici macar o ruda.Iar acum vii tu si imi spui ca esti fratele meu?Ai vreo dovada cum ca ai fii fratele meu?Sakura era uimita de spusele lui Yuki.Sasuke era la fel de uimit.
-Lasama sa iti dovedesc.Tu ai tatuat pe brat o floare de ciresi roza.Am dreptate?Uite vezi?Yuki isi ridica putin maneca ce acoperea tatuajul in forma de ciresi la fel ca si a rozaliei.Sakura era uimita.Nu mai spunea nimic si nici nu mai vorbea doar statea si se uita.
-Ma crezi acum?o intreba Yuki in continuare?
-Poi....da dupa ce mi-ai aratat...Da te cred.Vino cu mine,ii spuse Sakura luandul de mana si plecand cu el spre cabana.




Da,da stiu este foarte mic....dar ce pot sa spun acum ma cam lasat imaginatia deoarece sunt cam obosita.Comentarile chiar daca pot fii dure ,nu ma voi supara...
~~~~~JA NE~~~~~



Răspunsuri în acest subiect
Flacara iubiri...(Naruto Fic) - de †♥ ⓓⓐⓡ ๔คгкภєรร ⓓⓐⓡ♥ † - 10-03-2009, 09:47 PM
RE: O dragoste intre un inger si un demon - de †♥ ⓓⓐⓡ ๔คгкภєรร ⓓⓐⓡ♥ † - 10-03-2009, 10:34 PM
RE: Flacara iubiri...(Naruto Fic) - de Annya - 05-04-2009, 10:06 AM
RE: Flacara iubiri...(Naruto Fic) - de chrissta - 26-04-2009, 02:51 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Prinsa intre doua iubiri (sasusaku ) natynaty 2 3.203 11-07-2012, 12:52 PM
Ultimul răspuns: NiceBlueExorcisist
  Flacara iubirii dydy 1 2.149 28-01-2012, 11:54 PM
Ultimul răspuns: Diz
  Viata de ninja presarata cu iubiri interzise [+18] RouXiss Đx 5 4.233 10-06-2011, 10:05 PM
Ultimul răspuns: DiamondZ
  Flacara Iubirii nu se stinge atat de usor MooN. 23 12.973 15-03-2011, 12:25 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^
  Groaza unei iubiri cu un vampir Gothic Lolly Girl 6 4.806 13-02-2011, 12:37 PM
Ultimul răspuns: Nixu
  in cautarea iubiri saku vampire 7 4.233 27-12-2010, 02:20 AM
Ultimul răspuns: Vero
  Prietenii si Iubiri distruse Crazy Person 2 3.448 12-04-2010, 09:44 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Flacara luminoasa a iubirii ( SasuSaku) sasu_saku@love.bobo 5 5.835 27-01-2010, 04:55 PM
Ultimul răspuns: Obsession.
  Destinul unei iubiri Alisia-chan* 11 8.686 04-08-2009, 06:04 PM
Ultimul răspuns: Child Of Sunset
  Internatul iubiri SakuraMaiKisetsu 14 10.959 10-07-2009, 11:33 PM
Ultimul răspuns: Daniela_Sakura_chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)