Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Do you like what you read?
Da
90.67%
68 90.67%
Asa si asa
2.67%
2 2.67%
Nu
6.67%
5 6.67%
Total 75 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Yaoi Queen`s oneshots [*YAOI*]

#3
E un singur capitol deci sa nu asteptati vre-un next:)) de fapt cine stie daca il va vrea careva :))
Oricum, i hope you will enjoy it ^_^

http://i219.photobucket.com/albums/cc127...3/Riku.jpg ---> Rikku
http://i219.photobucket.com/albums/cc127...s/holy.jpg ---> Shuji


~Painting the passion~

Intr-o zi, aparent normala, Soarele trona pe cerul intins, aruncandu-si sagetile de foc spre Pamant, si strapungand norisorii pufosi, facandu-i sa dispara incetul cu incetul... Strazile erau pline la ora amiezii, de persoane ce se grabeau sa ajunga in anumite locuri, eventual elevi ce doreau sa scape de ultimele ore de la scoala sau liceu...
-Rikku! Strigase o voce de barbat, aparent nervos, incercand sa astampere un elev de clasa a doisprezecea.
Shuji era profesor de Educatie Plastica in liceu, in varsta de douazeci si sase de ani, cu parul scurt, brunet si ochii albastrii ca cerul senin. Era inalt, iar trupul bine cladit era acoperit de o camasa albastra desfacuta la primii trei nasturi si o pereche de blugi deschisi la culoare.
-Da! Raspunse baiatul, apropiindu-se de profesor.
Rikku era in varsta de optsprezece ani, inalt cu parul de un roscat intens, iar ochii ii erau negrii si patrunzatori precum abisul. Purta o pereche de blugi inchisi la culoare si un maiou negru mulat pe corpul lui subtire.
-Ce faceai iar cu baiatul ala din clasa a noua? Il interogheaza profesorul incrucisandu-si bratele.
-Eu?Intreaba roscatul zambind sarcastic. Nu faceam nimic... Doar ca stiu ca pleaca acasa si... ii uram o zi buna... In felul meu. Continua el cu zambetul pe buze.
Barbatul a dezaprobat din cap, amintindu-i baiatului ca trebuia sa-si ispaseasca o pedeapsa ce consta in ramanerea la liceu dupa ore in atelierul de pictura, sub observatia brunetului, deoarece comportamentul sau la Educatie Plastica nu era unul tocmai acceptabil... Roscatul a aprobat si a intrat in atelier, deoarece orele in liceu se treminasera. S-a asezat pe un scaun in fata unui suport pentru pictura, iar barbatul s-a pus in stanga lui pe un alt scaun.
-Acum... O sa desenezi o pasiune de a ta, replica profesorul, incrucisandu-si bratele.
-O pasiune de a mea? Intrebase baiatul ridicand o spranceana. Cum? Vreti cumva sa va fac portretul?
-Nu! Te rog sa lasi glumele acum si nu te purta ca la ore, caci nu e nici un coleg in preajma care sa rada de ceea ce spui.
-Cu placere... Shu... Atunci nu o sa ma port deloc ca la ore, spuse roscatul privindu-l insistent pe profesor.
-Cand am spus "Nu te purta ca la ore" nu cred ca ti-am dat dreptul de a ma alinta cu "Shu", zise brunetul punandu-i baiatului o pensula in mana.
-Intr-adevar, insa eu, in felul meu real de a fi... Nu am nevoie de permisiuni... Si nu am nici un fel de restrictie... Spunand acestea, Rikku s-a apropiat de chipul barbatului privindu-l adanc in ochi.
-Interesant, spuse profesorul fixand si el ochii roscatului... Acum pune-te pe pictat, continua acesta incruntand privirea.
Baiatul a oftat si s-a intors spre obiectul din panza pe care trebuia sa picteze... Insa nu stia ce. A inmuiat varful pensulei in apa, apoi a umplut-o cu o culoare. Doar statea si privea obiectul din fata lui... Cateodata se mai uita la brunetul serios cu coada ochiului si se gandea la ce ar trebui sa sa faca... Iar intr-un moment de inspiratie...
-Hei, Shu... Ai ceva aici, spuse roscatul apropiindu-si chipul de al barbatului, si aratand cu degetul spre buza de jos. Shuji si-a trecut degetul mare peste buza crezandu-l pe baiat, insa nu a gasit nimic.
-Nu, nu, replica Rikku, indepartand mana profesorului. Aici... Continua acesta prinzand buzele brunetului intr-un sarut, care a reusit sa-l socheze. Roscatul s-a indepartat cu un zambet satisfacut...Chiar daca a fost un mod pueril de a fura un sarut, acestuia nu i-a pasat, ci a trecut direct la actiune. Profesorul inca era socat, dar la un moment dat si-a revenit, lovind-ul pe pusti cu pumnul in cap.
-Asta chiar a fost ceva prostesc, spuse brunetul, dezaproband.
-Ce frumos.... Un sarut pentru un pumn... Nu e chiar corect, sa stii... Dar trebuie sa recunosti ca ti-a placut, replica baiatul zambind pervers, apropiindu-si din nou chipul de al profesorului. Poate ca a fost o actiune copilareasca, dar asta nu e tot ce stiu sa fac, continua acesta, prinzandu-l pe barbat de gulerul camasii, aruncandu-se in bratele sale, fiind pe punctul de a cadea amandoi cu scaunul... Shuji a incercat sa tipe la baiat, insa nu a reusit, caci buzele sau au fost acaparate de cele ale roscatului, intr-un sarut salbatic, insa nu se simtea de loc rau... dimpotriva, ajunsese sa ii placa. Pustiul saruta chiar bine... Si-a introdus cu usurinta limba in gura brunetului, explorand-o centimetru cu centimetru... Shuji nu a mai putut rezista nici el tentatiei, asa ca si-a strecurat mana pe sub maioul baiatului, prinzandu-i sfarcurile intre degetul mare si aratator. Rikku a afisat un ranjet pervers, multumit de faptul ca profesorul coopera, apoi a tras de camasa acestuia, rupandu-i nasturii. A intrerupt sarutul, coborand spre pectoralii acestuia sarutandu-i si lingandu-i cu lacomie... S-a asezat in genunchi intre picioarele barbatului, desfacandu-i slitul blugilor si tragand de boxerii acestuia. A prins cu dintii de baza mandriei brunetului, tragand usor de pielea sensibila , lingand apoi locul... A cuprins-o cu buzele, facand miscari din ce in ce mai rapide, oferindu-i brunetului numai placere... Acesta scapa cateodata unele gemete aproape imperceptibile... A prins de parul roscat cand a simtit ca avea sa se elibereze de lichidul albicios, lasand un geamat lung sa se auda inainte ...
-Esti bun la asta, spuse brunetul privindu-l pe baiat.
-Stiam deja, replica roscatul cu privirea perversa, asezandu-se in bratele barbatului.
Shuji incepuse sa ii sarute pasional gatul, coborand spre pieptul acestuia lingand mugurii deja intariti. A urcat din nou spre chipul adolescentului, trecandu-si limba peste buzele acestuia intredeschise, introducand-o apoi in lacasul umed, pentru a-l explora in voie.
-Cred ca ar trebui sa ne oprim aici, spuse profesorul rupand sarutul. Poate ne prinde cineva. Mai sunt cateva persoane prin scoala, continua acesta parand ingrijorat.
-Si ce? Nu te excita gandul ca am putea fi gasiti is postura asta?
-Esti prost? Crezi ca ma excita faptul ca as putea sa-mi pierd slujba? Ce copil poti fi.
-Copil? Heh, mai vedem noi...
Spunand acestea, adolescentul a prins de baza mandriei brunetului, lipindu-si trupul de al sau. Shuji a inteles mesajul baiatului, prinzandu-l apoi de fese, ridicandu-l cu usurinta si patrunzandu-l incet, auzind-ui apoi gemetele scapate datorita sentimentului de satisfactie ce ii invaluia intreg trupul, facandu-l sa tremure usor...



* * *
Trecusera aproape doua ore de cand cei doi ai cunoscut caldura trupului celuilalt... Rikku, lipsit de vlaga si gafaind, a ramas in bratele barbatului plimbandu-si palma dreapta pe bratul acestuia. Desi nu aveau sentimente unul pentru celalalt, dorinta roscatului ce a-l avea s-a indeplinit, insa nu se simtea multumit total si nu intelegea de ce... A urcat spre buzele brunetului, acaparandu-le intr-un sarut tandru.
-De data asta ai lasat garda jos, spuse rosatul, intrerupand sarutul... Numai eu stiu cat timp am stat agatat de tine pana sa ajungem aici, continua acesta, sarutand apoi pectoralii ca de portelan ai brunetului.
Intr-adevar, baiatul avea dreptate... In fiecare zi facea care o nazbatie, doar pentru a ramane in scoala dupa ore, caci Shuji, desi era profesor de desen, se ocupa si cu buna purtare a eleviilor in acel liceu. Astfel, Rikku incerca zilnic sa il seduca pe brunet atunci cand erau singuri.
Adolescentul s-a dat jos din bratele acestuia, incepand sa se imbrace.
-Ne vedem maine la ora, rosti baiatul. Dupa ce imbracase maioul negru, a iesit pe usa, dar nu inainte de a-i face cu ochiul profesorului care ramasese inca pe scaunul de lemn, privind actiunile elevului sau.
In ziua urmatoare, ca de obicei, Rikku intarziase la prima ora. Acesta a intrat in clasa plictisit, intreptandu-se spre prima banca din mijloc, unde a fost asezat de diriginta clasei, deoarece trebuia tinut in observatie pentru a nu mai face atatea probleme. Isi aruncase griozdanul pe jos, iar el se asezate pe scaun ridicandu-si picioarele pe banca, inchizand ochii si nebagand in seama profesorul de la catedra. Auzise pe cineva din spatele sau pronuntandu-i in soapta numele, spunandu-i ca ar trebui sa se aseza normal pe scaun, iar nervos baiatul ii raspunse:
-Ia mai lasa-ma! Nu am inchis un ochi aseara... si ma simt rupt in zece, vreau sa dorm...
Intr-adevar, roscatul nu dormise in acea noapte... Isi amintea continuu de momentul in care era cu Shuji. Nu stia de ce, dar de fiecare data cand se gandea la brunet, fiori fierbinti incepeau sa-i strabata trupul, facandu-i chipul sa roseasca incetul cu incetul. Acesta inghiti in sec, punandu-si mana dreapta pe ochi.
-Nici eu nu am dormit aseara, dar nu ma vezi cu picioarele pe catedra, se auzise glasul profesorului, care parca il lovi pe Rikku precum un fulger, facandul sa deschida brusc ochii, pentru a observa ca in fata sa era chiar profesorul de Educatie Plastica.
-Shu... adica... ce dracu'? parca prima ora era biologie? tresati baiatul, dandu-si picioarele jos de pe banca.
-Da, dar profesoara lipseste, asa ca i-am luat locul astazi, raspunse profesorul calm, zambind cu blandete, auzindu-se pe urma ofturile fetelor care visau ca orice adolescente la un barbat precum Shuji.
"Ahh.. Nu pot sa suport cand zambeste asa... imi vine sa o iau razna cand vad toate fetele ca ar sta in limba pentru el... Uhm?... Ce dracu' vorbesc?! Nu e ca si cum m-am indragostit de el" spuse roscatul in gandul sau incercand sa se convinga singur. Insa atunci de ce inima incepea sa bata mai tare atunci cand il vede pe brunet? De ce ar vrea sa-i sara de gat si sa-l sarute fara oprire si sa traiasca impreuna cu el aceeasi senzatie nebuna ca ziua precedenta care il duce in extaz?
Insa el nu era singurul care avea acele sentimente. Profesorul ar fi dorit sa-l faca pe Rikku al sau sub privirile tuturor, insa stia ca nu ar rezulta ceva bun, asa ca renunta sa idee, incepand sa dea explicatii elevilor sai pentru ce vor trebui sa deseneze. Roscatul parea ca il asculta, insa mintea ii zbura mult prea departe pentru a intelege toate acele cuvinte care ii pareau fara sens... Isi imagina tot felul de pozitii care mai de care erotice cu Shuji, insa a fost trezit din visare de clopotelul care suna insistent.
-Atat pentru astazi. Puteti iesi, spuse profesorul punand creta pe masa, apoi scuturandu-si mainile ce praful alb. Rikku, tu ramai, rostise acesta, prinzandu-l pe baiat de gluga hanoracului rosu pe care il purta, tragandu-l inapoi.
-Ce am mai facut de data asta? intraba adolescentul dandu-si ochii peste cap, fara a se intoarce cu chipul spre profesor.
-Nimic rau, raspunse prosesorul prinzandu-l pe baiat de talie, cuprinzandu-l apoi in brate. Nu ai dormit aseara... pentru ca te-ai gandit la mine... am dreptate? continua acesta soptindu-i usor la ureche.
-Ce... ce te face sa crezi asta?
-Pentru ca si mie mi s-a intamplat la fel, si nu am putut sa uit expresia ta in clipa in care ziceai ca vrei mai mult sau sa nu ma opresc...
"Si care credeam ca eu sunt ala pervers...Tipu' asta vrea sa ma innebuneasca. Imi simt deja obrajii cum iau foc..." spuse adolescentul in gandul sau inghitind apoi in sec.
-Stii... nu trebuie sa raspunzi, pentru ca deja mi-am dat seama, spuse barbatul zambind usor. Doar spune-mi... Cati baieti au mai fost inaintea mea?
-Doi, raspunse roscatul sigur pe el, intorcandu-se spre brunet.
-Doi? Ei bine... se spune ca al treilea e cu noroc... replica pe urma, Shuji, prinzand buzele adolescentului intr-un sarut pasional.
"Mda... Se pare ca s-au cam schimbat rolurire..." Cugeta roscatul, vazand cealalta latura a profesorului... Si avea vaga impresie ca are concurenta la perversitate, asa ca a decis sa faca ceva in acea privinta.
-Shu... Am chef... Hai sa o facem... in baie.
-Dar de ce in baie? Putem si aici, replica brunetul zambind pervers.
-Ai innebunit? Trebuie sa-mi vina colegii! Tocmai s-a sunat de intrare!
-Ei si? Nu te excita faptul ca ne vor vedea? Spunand astea, profesorul incepuse a-i saruta gatul elevului, muscandu-l si lingand apoi pielea rozalie.
"Huh se pare ca mi-am gasit nasul... Oricum... voi avea destul timp sa-l intrec..."

~~~~~~~~~~THE END~~~~~~~~~~

Hey, are un final deschis, ce credeti ca s-a intamplat pe urma?:))
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]




Răspunsuri în acest subiect
Yaoi Queen`s oneshots [*YAOI*] - de Yaoi Queen - 29-11-2008, 04:57 PM
RE: Short Fan Fictions [YAOI] - de Yaoi Queen - 28-02-2009, 01:11 AM
RE: Kaname`s oneshots [YAOI] - de Yaoi Queen - 17-04-2009, 03:47 PM
RE: Kaname`s oneshots [YAOI] - de Yaoi Queen - 18-04-2009, 07:38 PM
RE: Kaname`s oneshots [YAOI] - de Yaoi Queen - 21-04-2009, 06:57 PM
RE: Kaname`s oneshots [YAOI] - de Yaoi Queen - 14-09-2009, 11:41 PM
RE: Kaname`s oneshots [YAOI] - de Yaoi Queen - 15-09-2009, 08:31 PM
RE: Kaname`s oneshots [YAOI] - de Mitus - 14-11-2009, 11:10 PM
RE: Kaname`s oneshots [*YAOI*] - de Yaoi Queen - 09-12-2009, 09:33 PM
RE: Kaname`s oneshots [*YAOI*] - de myuu - 27-12-2009, 12:05 AM
RE: Kaname`s oneshots [*YAOI*] - de Yaoi Queen - 18-01-2010, 12:09 AM
RE: Kaname`s oneshots [*YAOI*] - de myuu - 18-01-2010, 01:21 AM
RE: Kaname`s oneshots [*YAOI*] - de Yaoi Queen - 10-11-2010, 10:33 PM
RE: Yaoi Queen`s oneshots [*YAOI*] - de kame. - 16-01-2011, 04:18 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Zambet de trandafir [ YAOI ] Kohoko-sama 4 4.095 03-01-2014, 12:29 AM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Yaoi] Ingerul Negru si Trandafirul Mortii PervyTeoYaoi_Shinee 43 25.967 06-07-2013, 10:22 PM
Ultimul răspuns: Loli Ari
  [Yaoi] Pe culmi inalte hiimera 11 9.166 26-06-2013, 07:01 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  Moments of Life - kame.'s Yaoi OneShots kame. 1 2.227 13-04-2013, 02:46 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Under full moon [+18 Yaoi] Nywa 10 7.078 07-02-2013, 01:22 PM
Ultimul răspuns: Turta Dulce
  Oneshot-uri Yaoi YuneSugihara 3 3.607 25-02-2012, 07:54 PM
Ultimul răspuns: Wolves
  The other world [+18 yaoi, facut de manu si gabytsswh Nywa 53 30.390 17-12-2011, 01:45 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Overload with darkness [yaoi] Verrine 14 8.478 30-10-2011, 06:56 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  Juramantul [yaoi] Luzer 5 4.151 19-10-2011, 07:10 PM
Ultimul răspuns: Luzer
  [yaoi] Cybernetic Thunder Crash. hiimera 3 4.250 18-10-2011, 10:10 PM
Ultimul răspuns: .: Em :.


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)