Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Do you like what you read?
Da
90.67%
68 90.67%
Asa si asa
2.67%
2 2.67%
Nu
6.67%
5 6.67%
Total 75 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Yaoi Queen`s oneshots [*YAOI*]

#2
~Capitolul 2~

In gandul sau, satenul blestema viziunea pe noapte pe care acestia o aveau, rostind in acelasi timp cateva cuvinte, incercand sa-l convinga pe argintiu ca nu a patit nimic... Desi spunea asta, propiul trup il trada... Vibra incontinuu si involuntar... Cu cat incerca sa se opreasca cu atat tremura mai tare... Aoi a zambit usor, apoi si-a apropiat chipul de cel al baiatului, prinzandu-i buzele suave intr-un sarut tandru, dar care a fost intrerupt imediat, deoarece Kaoru s-a speriat si s-a ridicat din nou.
-Stai! Asa... Asa ceva e complet gresit! Spuse acesta atingandu-si buzele cu degetul mare.
-De ce zici ca e gresit? Crezi ca nu stiu cum ma privesti? Ar trebui sa fiu idiot sa nu-mi dau seama de asta.
Satenul a lasat capul in jos, rusinat... Cerandu-si iertare.
-Imi.. Imi pare rau... Aoi... Stiu ca te deranjeaz... Dar... Imi pare rau ca...
Insa nu a fost lasat sa isi continuie propozitia, caci degetul aratator al argintiului i-a acoperit buzele, impiedicandu-l sa ma scoata vre-un cuvant.
-Nu... Nu trebuie sa-ti para rau de nimic, ii spuse acesta intinzandu-l din nou pe pat si alungindu-si trupul peste al sau, continuand apoi sa vorbeasca... Nu ma deranjeaza absolut nimic la tine... Dimpotriva... Chiar cred ca imi placi, spuse acesta sarutand gatul satenului, facandu-l pe acesta sa scoata un geamat aproape imperceptabil...
Baiatul isi ferea privirea de a celui de deasupra lui, tremurand incontinuu... Era fericit pe de-o parte... Dar si speriat. Argintiul i-a cuprins buzele intr-un sarut pasional, introducandu-si cu usurinta limba in lacasul umed, explorand fiecare coltisor al acestuia. Mana i s-a strecurat incet pe sub tricoul pustiului, dandu-i fiori placuti ce ii strabateau intreg corpul... A indepartat materialul, sarutandu-i pieptul, si trasand apoi cerculete umede in jurul sfarcurilor deja intarite. Baiatul gemea la aproape orice atingere, insa fiecare geamat era intrerupt din cauza saruturilor dintre cei doi... Argintiul si-a coborat mana dreapta pe trupul satenului, prinzand cu un deget de boxerii lui, tragand putin de ei, pana cand a descoperit partea intima a pustiului. A cuprins-o cu mana, masand-o usor, sarutand in acelasi timp pieptul baiatului, ai carui obraji erau mai rosii decat trandafirul.
Argintiul a coborat cu buzele pe trupul infierbantat, sarutand si lingand abdomenul, inaintand apoi spre acel loc interzis, cuprinzand cu buzele mandria baiatului. Satenul strangea in pumni parul lung, gemand din cauza placerii pe care Aoi i-o oferea... Intr-un moment, acesta a scos un tipat scurt, semn ca lichidul albicios a fost eliberat, ca rezultat al satisfacerii baiatului. Argintiul a urcat pe trupul acestuia, trecandu-si limba peste buze si sarutand tandru dar pasional persoana de sub el, al carui trup inca vibra.
I-a indepartat incet picioarele, patrunzandu-l lent... Satenul a scapat doua scancete si o lacrima sarata i s-a prelins pe obrajii imbujorati...
-Kaoru... Vrei sa ma opresc? Doare? Intreaba argintiul, aplecandu-se asupra lui, stergandu-il lacrima cu degetul mare, si sarutandu-i obrazul.
-Nu... E in regula ... Ma simt bine... Dar... Parca toate emotiile mele vor sa explodeze, rosti baiatul incolacindu-si bratele pe dupa gatul argintiului, care incepuse sa-si miste soldurile incet... Miscarile erau facute cu grija, astfel incat nu numai Aoi sa se simta bine, ci si partenerul sau, care gemea la fiecare patundere... Argintiul il prinsese pe baiat de spate, ridicandu-l astfel incat acesta sa-i stea in brate... Kaoru a scos un scancet cand a fost penetrat mai adanc, imbratisandu-l puternic pe argintiu. Inima ii batea cu putere, vrand parca sa iasa din piept, trupul inca ii tremura si ardea, si simea ca totul se invartea in jurul lui... I se parea atat de ciudat ca cel pe care l-a admirat si placut timp de atatia ani ii poate oferi atat de multa placere...
-Cum te simti? Intreaba Aoi sarutand buzele suave ale baiatului.
-Ciudat ... Si in acelasi timp... Atat de bine si fericit incat simt ca am sa explodez...
Argintiul ii luase mana dreapta, asezand-o pe partea stanga a pieptului sau, pentru a-i simti bataile puternice ale inimii...
-Nu esti singurul care se simte asa, rosti Aoi, prinzandu-i buzele baiatului intr-un sarut senzual, in timp ce mainile si le tinea pe talia subtire acestuia. Kaoru ii mangaia spatele, jucandu-se in acelasi timp in parul lung ce se revarsa frumos pe spatele acestuia. Baiatul a fost prins usor de fese, iar acesta incepuse sa se miste lent in sus si in jos...
Gemetele celor doi invaluiau intreaga camera... Vocea seducatoare a argintiului, se auzea uneori soptindu-i baiatului cate un "Te iubesc", iar satenul raspunzandu-i in acelasi fel printre gemete... Kaoru se misca din ce in ce mai repede... Incepusera amandoi sa gafaie, trupul le era acoperit cu un strat subtire de transpiratie si amandoi simteau cum pasiunea dintre ei crestea si ajungea la maxim... Atmosfera camerei era una incinsa, se putea simti dorinta arzatoare si irezistibila dintre cei doi...
-Mnnn... Aoi...O sa... Vin.. Spuse baiatul printre gemete, incrucisandu-si piciorele in jurul taliei argintiului.
-Si eu!
Cei doi s-au eliberat in acelasi timp de lichidul lipicios si albicios, care se intindea o mare parte din pat si abdomenul argintiului... Acesta s-a intins pe spate, tinandu-l pe Kaoru in brate... Respiratiile lor erau grele si gafaiau....
-Scuze... Mi-am dat drumul in tine, spuse Aoi, privind inspre tavan.
-Nu-i nimic... M-am simtit bine, replica satenul sarutandu-si partenerul.
In scurt timp cei doi au adormit, insa nu inainte de un ultim sarut si un ultim "Te iubesc" ... Pe acea noapte...

~~~The End!~~~
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]




Răspunsuri în acest subiect
Yaoi Queen`s oneshots [*YAOI*] - de Yaoi Queen - 29-11-2008, 04:57 PM
RE: Short Fan Fictions [YAOI] ~+18~ - de Yaoi Queen - 30-11-2008, 10:51 PM
RE: Short Fan Fictions [YAOI] - de Yaoi Queen - 28-02-2009, 01:11 AM
RE: Kaname`s oneshots [YAOI] - de Yaoi Queen - 17-04-2009, 03:47 PM
RE: Kaname`s oneshots [YAOI] - de Yaoi Queen - 18-04-2009, 07:38 PM
RE: Kaname`s oneshots [YAOI] - de Yaoi Queen - 21-04-2009, 06:57 PM
RE: Kaname`s oneshots [YAOI] - de Yaoi Queen - 14-09-2009, 11:41 PM
RE: Kaname`s oneshots [YAOI] - de Yaoi Queen - 15-09-2009, 08:31 PM
RE: Kaname`s oneshots [YAOI] - de Mitus - 14-11-2009, 11:10 PM
RE: Kaname`s oneshots [*YAOI*] - de Yaoi Queen - 09-12-2009, 09:33 PM
RE: Kaname`s oneshots [*YAOI*] - de myuu - 27-12-2009, 12:05 AM
RE: Kaname`s oneshots [*YAOI*] - de Yaoi Queen - 18-01-2010, 12:09 AM
RE: Kaname`s oneshots [*YAOI*] - de myuu - 18-01-2010, 01:21 AM
RE: Kaname`s oneshots [*YAOI*] - de Yaoi Queen - 10-11-2010, 10:33 PM
RE: Yaoi Queen`s oneshots [*YAOI*] - de kame. - 16-01-2011, 04:18 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Zambet de trandafir [ YAOI ] Kohoko-sama 4 4.095 03-01-2014, 12:29 AM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Yaoi] Ingerul Negru si Trandafirul Mortii PervyTeoYaoi_Shinee 43 25.967 06-07-2013, 10:22 PM
Ultimul răspuns: Loli Ari
  [Yaoi] Pe culmi inalte hiimera 11 9.166 26-06-2013, 07:01 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  Moments of Life - kame.'s Yaoi OneShots kame. 1 2.227 13-04-2013, 02:46 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Under full moon [+18 Yaoi] Nywa 10 7.078 07-02-2013, 01:22 PM
Ultimul răspuns: Turta Dulce
  Oneshot-uri Yaoi YuneSugihara 3 3.607 25-02-2012, 07:54 PM
Ultimul răspuns: Wolves
  The other world [+18 yaoi, facut de manu si gabytsswh Nywa 53 30.390 17-12-2011, 01:45 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Overload with darkness [yaoi] Verrine 14 8.478 30-10-2011, 06:56 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  Juramantul [yaoi] Luzer 5 4.151 19-10-2011, 07:10 PM
Ultimul răspuns: Luzer
  [yaoi] Cybernetic Thunder Crash. hiimera 3 4.250 18-10-2011, 10:10 PM
Ultimul răspuns: .: Em :.


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)