Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Doua sute sapte

#8
Helau, helau. Ce mai faci, sweety >:D<? Aw, de cand nu am mai vorbit : )).
Ma plictiseam aseara si navigam fara un scop anume pe zup cand am dat te noul tau fic. Cand am vazut ca scrie Cherie, mi-am zis ca o sa fie ceva interesant. Wow, si chiar e :3 .
Deja m-am indragostit de fic si nu ai idee cat de mult astept continuarea o.o Sunt chiar foarte curioasa sa vad ce se va intampla in continuare.
Imi plac mult personajele. Wow, chiar sti cum sa le conturezi, cum sa le descri sentimentele, atitudinile, gandurile etc, etc, astfel incat sa ii inteleg perfect.
Imi place la nebunie de Aysel (love her name). Imi place caracterul ei, incat ma regasesc de multe ori in ea : )). E asa vulcanica, rea, nesuferita, dar in acelasi timp atat de dragalasa si inocenta. How ? o.o E uimitoare. Si, wow, trecutul ei...chiar m-a lasat in ceata. Sunt foarte curioasa sa ii aflu trecutul, ceea ce o face sa se comporte asa cu toti baietii. Sper ca taicasu' nu a facut nimic de regretat, altfel il omor .___.
Si Ryan, god, tipul asta e genial. Atat de perfect T_T. Si e atat de grijuliu, bun, atent.Atat de rabdator. Cum are grija de Aysel, cum nu se enerveaza niciodata. Chiar e atat de calm o.o Mi-a placut sfarsitul ultimului capitol. Yea, that's right. Tipii buni sunt luati de fraieri de cele mai multe ori...de fapt, mai mereu ._. Si that sucks. E uimitor cum Aysel vede altfel lucrurile, nu e ca toate acele fete. Si e atat de...directa : )) De cate ori l-a facut pe sarmanul baiat prost? xD.
Cuplul asta deja imi place mult. Tanie asta...wow, sper sa ii treaca repede "dragostea" pentru ea. Nu o pot numi dragoste ._. Nu imi place tipa...adica imi place comportamentul ei, modul cum ai descris-o, dar nu imi place rolul pe care il are in aceasta poveste. Si Lucy este un personaj destul de interesant, misterios.
Ehe, chiar am devenit fana acestui fic. Sper sa pui continuarea repede >.< Nu am nimic de comentat, chestii legate de moduri de expunere, greseli, bla bla. Cred ca sti prea bine ca nu exista astfel de probleme la tine. Si imi place la nebunie aranjarea ta in pagina. Foare ordonata.
So, bafta in continuare si spor la scris.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
Doua sute sapte - de Cherie - 31-07-2011, 12:19 AM
RE: Două sute şapte - de hiimera - 31-07-2011, 11:27 AM
RE: Doua sute sapte - de Cherie - 03-08-2011, 01:01 PM
RE: Două sute şapte - de Mad Hatter - 24-08-2011, 11:10 PM
RE: Două sute şapte - de Mad Hatter - 23-11-2011, 09:07 PM
RE: Două sute şapte - de History - 24-11-2011, 08:18 PM
RE: Două sute şapte - de βεκi - 26-11-2011, 01:03 PM
RE: Două sute şapte - de Me_Samy - 28-11-2011, 09:51 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  A doua viata yoana__iloveanime 4 3.442 22-04-2012, 02:18 PM
Ultimul răspuns: Lia
  Două inimi bat ca una. SnowFlake. 3 2.331 26-12-2011, 07:11 PM
Ultimul răspuns: Diz
  Intre doua paralele Ymequa 8 4.865 10-04-2011, 05:40 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Doua inceputuri si un sfarsit. Paradox 。◕‿◕。 7 5.018 23-12-2010, 11:13 AM
Ultimul răspuns: AlerimxD
  Doua inimi(SasuSaku) Nya. 41 28.268 09-07-2009, 10:48 AM
Ultimul răspuns: Nya.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)