Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[+15] That F***ing Thing Called Love

#4
In primul rand, multumesc pentru dedicatie ;;). Se speram ca nu va mai fi nevoie de alte saptamani in care sa ma rog de tine pentru urmatorul capitol.
In al doilea rand, nu-mi pasa ce crezi, ai talent la descriere. La scena cu stalactitele am inceput sa rad.
Revenind, cred ca ai cam grabit actiunea. A fost ceva de genul omul vede fantoma si fantoma il scoate pe om afara cu o conditie. Cred ca puteai accentua ceva mai bine ce simte Antoine cand o vede pe Olivia, ca de, nu vezi zilnic fantome. Dupa aceea ar mai fi dialogul, cam mult in unele parti. N-am nimic cu faptul ca bietul baiat s-a prezentat stafiei, dar ea i-a raspuns de parca ar fi fost cel mai natural lucru din lume. S-au luat si la cearta din cauza bunelor maniere. Serios acum, s-a luat la cearta cu fantoma.:))
Presupun ca din dorinta ta de a face actiune nu te-ai putut abtine si ai facut totul intr-un singur capitol. Chiar nu puteai sa mai astepti un capitol ca sa-l scoti pe tip afara din pestera? Inteleg ca firul narativ trebuie sa atraga, dar cand e prea grabit totul ramane in ceata.
In legatura cu "pactul" lor... Uite, aici chiar aveai dreptul sa folosesti dialogul, dar nu chiar asa cum ai facut-o. Stiu ca bietul baiat era dornic sa iasa din locul ala, dar chiar nu s-a intrebat cu ce o ajuta pe Olivia faptul ca el nu se va intoarce la ea? Eu una sunt chiar curioasa de raspuns.
Greseli nu ai, chiar n-am vazut niciuna, ceea ce ma bucura, avand in vedere ca ai scris la 11 noaptea.
Per total, capitolul a fost interesant, asa ca fa ceva ca sa-ti mai vina o data inspiratia;).
[Imagine: I_Support_Imagination_stamp_by_c3ph31d.gif] [Imagine: 695027nqwnxm77i3.gif][Imagine: Stamp___Not_Feminine_by_foxlee.png]
[Imagine: tumblr_m8qx755uMl1r49gcn.gif]



Răspunsuri în acest subiect
[+15] That F***ing Thing Called Love - de Googga - 30-10-2011, 05:38 PM
RE: That Fucking Thing Called Love(+15) - de Miss M - 21-11-2011, 10:34 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  The only thing that I care (Tweety and Ame ) Tweety 11 5.522 26-06-2011, 03:03 PM
Ultimul răspuns: Candy_Girl_Love.
  The best damn thing [shounen-ai/yaoi] Michyio 2 3.201 09-07-2010, 03:48 PM
Ultimul răspuns: Alixa


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)