Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[+15] That F***ing Thing Called Love

#2
Hey>:D<. Dupa cum am zis am sa trec cu un comm, asa ca iata-ma.
Dupa titlu imi dau seama ca parerea celui din perspectiva caruia povestesti nu vede iubirea tocmai bine. Oricum, ii dau dreptate, ca doar stii si tu cate idiotenii se pot face din dragoste si in ce situatii de tot rasul ajungi.
Prologul a inceput bine, a continuat si mai bine si s-a incheiat intr-un fel cam... prost. Pentru ca ai sfarsit prin a da sfaturi cititorilor:)).
Capitolul a fost frumos, cam scurt, dar te iert avand in vedere proaspat-incheiatul capitol al vietii tale de scriitoare.:)) Ce-am inteles eu:
Tipul a ramas blocat intr-o pestera in urma unei provocari lansate de tipa pe care o iubeste.
Cred ca ai fi putut sa descrii mai bine sentimentele si actiunile lui Antoine, dar si parerea scumpei noastre Chloe despre toate astea, pentru ca se pare ca e doar un joc, din punctul ei de vedere. Faptul ca scrii la persoana a III-a reprezinta un dezavantaj pentru ca se cunosc toate actiunile personajelor, orizontul larg impiedicand crearea suspansului.
Greseli nu ai avut, asezarea in pagina e buna. Totul minunat pentru o incepatoare, nu uita sa ma anunti cand pui next-ul:*.

P.S. Ma sperie istoria pesterii aleia :-s.
[Imagine: I_Support_Imagination_stamp_by_c3ph31d.gif] [Imagine: 695027nqwnxm77i3.gif][Imagine: Stamp___Not_Feminine_by_foxlee.png]
[Imagine: tumblr_m8qx755uMl1r49gcn.gif]



Răspunsuri în acest subiect
[+15] That F***ing Thing Called Love - de Googga - 30-10-2011, 05:38 PM
RE: That Fucking Thing Called Love(+15) - de Miss M - 30-10-2011, 07:35 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  The only thing that I care (Tweety and Ame ) Tweety 11 5.523 26-06-2011, 03:03 PM
Ultimul răspuns: Candy_Girl_Love.
  The best damn thing [shounen-ai/yaoi] Michyio 2 3.202 09-07-2010, 03:48 PM
Ultimul răspuns: Alixa


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)