Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Limba si Literatura Romana

#44
Maiiiiiiiiiiiiiiii!!!! surioarele mele iubite si fratiorii mei iubiti!!! Am obtinut 10.00 la roamana :X 8 :X .. nu vreau sa ma laud si nici nu cred ca ma laud dar sunt extrem de fericita. Cand am vazut ce nota am luat la roamana, am inceput sa tip si sa alerg prin toata scoala... toti se uitau la mine si-mi ziceau: termina mai nebuno... iar eu: taci mai din gura, sa nu te vad!! si fugeam in continuare. Mi-a crescut tensiunea , imi venea sa lesin... si doamne.... cred ca atunci am simtit toate emotiile posibile si imposibile... la mate am luat 8.30 dar cui ii pasa? mie nu... 21 imi iese si asa 9.15 + media mea care este 9.98... imi da 9.56... si pot da la cel mai bun liceu din oras :X... off doamneeee..... daca-ti sti ce fericita sunt.... a aflat tot satul ( vb vine) de nota mea... iar mama era sa lesine si ea... nu stia daca plang de fericire sau tristete.... cert este ca atunci cand i-am vazut masina in fata scolii am inceput sa tip alergand spre ea, iar ea m-a luat in brate ca pe un copil mic.. 21 ... nici acum nu-mi vine sa cred :X..

Ce bun esti Doamne!!! 21

Am uitat.. acum imi astept colegii sa ne imbatam 21.. 21
Mi-e foameee!!!



Răspunsuri în acest subiect
RE: Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Limba si Literatura Romana - de anime_addicted - 22-06-2011, 07:29 PM
RE: Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Limba si Literatura Romana - de Assyria - 24-06-2011, 05:19 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Matematica Ke$ha 32 19.744 30-07-2011, 02:43 PM
Ultimul răspuns: mellolo
  Bacalaureat - Limba & Literatura Romana Ke$ha 0 3.686 11-11-2010, 05:12 PM
Ultimul răspuns: Ke$ha


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)