Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18]

#14
Multumesc fetelor de comm sunteti dulci :*:*
Well am revenit cu nextul, sper sa va placa si acest capitol caci deja mai e umpic si intru si in alta actiune :> :)).
E putin cam scurt si nu prea am avut timp sa-l mai corectez inca odata, o sa incerc sa vin cu un edit :3.
Insa sper sa va placa ce am scris... o sa vina in curand si poate in urmatorul capiol nici eu nu stiu sigur scenele fierbinti :)).
Ok va las sa citit, accept critica, dar nu dura ok :-)
Arigato. >:D<


Capitolul 7
- Prizonierul-

- Joshua tie iti plac filmele de actiune ? intreaba Kei in timp ce-si pune manusile din pele neagra.
- Intr-un fel da, dar de ce intrebi ? intreb eu ridicandu-mi privirea spre el.
- Pentru ca tu o sa fi starul acestui film, vei fi prizonierul care nu va scapa din ghiarele dragonului japonez, spune acesta pe un ton serios, scotandu-si la iveala ranjetul periculos.
- Cum ? raman eu stupefiat si nedumerit.
- Luati-l baieti ! pocneste din doua degete, iar eu imediat sunt asaltat de doi barbate care ma leaga la ochi, maini si gura si ma arunca intr-o dubita.

Tot ce puteam vedea era numai intuneric, eram inchiti in intregime. Frica avea stapanire pe corpul meu, tremuram, plangeam, nu mai stiam ce este de facut.
Stateam jos pe materialul metallic al vehicolului, cu genunchi la gura plangandu-mi de mila. Tot ce ceream era un miracol, ca Dumnezeu sa coboare din ceruri un inger si el sa ma salveze. Dar din pacate chiar daca Dumnezeu ma auzea nu putea sa ma ajute, fiindca El era atotputernicul, chiar si asa avea multe de facut, iar eu am cazut singur in plasa acestui “Dragon Japonez”, care avea sa faca din mine sushi.
Nu mai aveam speranta, eram terminat insa si asa tot nu-mi dadeam seama care era motivul intemeiat al liderului clanului Joisuke, ce ii facusem eu ? Dupa cateva ore bune de mers, am fost coborat jos din acea masina si am fost luat pe sus de cineva, nu aveam cum sa-l vad la faţa fiindca inca eram legat la ochii.
Din inauntru se auzeau strigate, nu de disperare sau de alta natura, pareau mai mult ca se antrenau acele persoane, insa nu eram sigur. Dupa ce am trecut din galagie in liniste, am fost asezat pe un scaun.
Simteam ca nu eram singur, ci erau mai multi in acea incapere care se pare ca avea si ecou, deci era foarte mare. Am inchitit in sec cand am auzit pasii apropiindu-se de mine, imediat materialul ce-mi acoperea ochii a fost indepartat, lasand lumina sa-mi atinga ochii de un albastru deschis, la fel si acel petec ce-mi acoperea gura mi-a fost indepartat.
Am privit in jur, asa cum banuisem eram intr-o sala mare,cu multi barbate care se uitau ficsi la o tinta anume, iar acea tinta era chiar liderul lor, Kei. Acesta mi-a ranjit din nou, insa de data acesta am incetat sa ma mai smiorcai, trebuia sa fiu puternic nu trebuia sa-I arat latura mea slaba ci pe cea puternica.

- Te simti confortabil ? intreaba acesta.
- Hmm avand in vedere in ce situatie m-ai adus nu prea cred ca ma simt bine, ii raspund eu incepand sa iau atitudine.
- Interesanta atitudine Joshua dar sa stii ca nu o sa-ti mearga asa de usor cu mine, se apropie repede de mine si-mi loveste cu pumnul stomacul, facandu-ma sa scot un tipat de durere.
- Ahh...
- Imi place sa te vad cum te plangi, bobocelule. Dar nu de asta te-am adus aici, cred ca te si intrebi de ce oare amicul, prietenul tau cel mai bun iti face toate acestea hmm ?
- Crezi asta ? Mi-am pus intrebarea acesta de la inceput, ii rspund eu in timp ce scuip o picatura de sange din gura.
- Chiar esti admirabil sa stii, baieti, se adreseaza el la toate matahalele lui, luati exemplu de la prietenul meu Joshua care folosinduse de bunatatea si curajul sau a reusit sa ajunga aici la noi, striga el in toata sala de antrenament.
- Huh... mai bien decat sa fiu necinstit, badaran, escroc si mafiot ca tine, nici nu termin propozitia bine ca din nou acesta ma pogneste, insa in faţa. Ma apuca zdravan e par si imi drage capul in spate.
- Nu ai dreptul sa-mi vorbesti asa... nici macar nu stii despre ce este vorba asa ca iti propun sa taci, imi spune acesta enervate de atitudinea mea.
- Atunci fa ma sa inteleg Kei, tresar eu enervate, daca tot vrei asa de mult sa te razbuni pe mine fa-o odata, dar nu inainte de a-mi spune de ce faci toate astea ?
- Fiind ca tatal meu a fost inchis in puscarie multi ani neindreptatit pentru ceva ce nu a comis.
- Si ce legatura are acesta cu mine, cad oar eu nu-s politest..
- Nero, iti suna cunoscut numele asta ? intreaba el pe un ton serios.

Raman uimit si stupefiat, chiar stiam acel nume, tatal meu l-a arestat pe acel Traficant de droguri acuma multi ani in urma. Dar nu aveam de unde sa stiu ca tatal lui Kei era chiar el, privirea mi s-a lasat in jos, dar vocea lui Kei s-a auzit din nou in acea incapere facandu-ma curios.

- Tatal meu nu a fost niciodata traficant de droguri, si noi nu suntem chiar o mafie, spune el intristandu-se, familia noastra a fost amenintata de cativa mafioti acuma mult timp in urma, stiau de afacerile lui tata impreuna cu politia asa ca au dorit sa profite de ocazie si ne-au amenintat cu moartea. Tata a luptat cu curaj dar chiar si asa a fost infrant, pana la urma a fost invinovatit si inchis de tatal tau care nu avea habar de ce facea toate aceste transporturi cu droguri, si stii de ce ? ma intreaba acesta.
- De ce ? intreb eu.
- Pentru ca dorea sa-si apere familia, mai ales pe mine urmatorul lider al acestui clan puternic, spune el strangand din pumni.
- Kei daca stiam toate acestea puteam sa rezolv prostia..
- Nu, nu puteai face nimica la fel ca sia Cuma, sa nu crezi ca toata vorbaria asta si depanarea de amintiri o sa te scoata de sub puterea mea ? E gandestete de doua ori, caci vei fi al meu vrei nu vrei.

Acesta a poruncit garzilor sale sa ma ia si sa ma duca la “insemnare”, numele nu parea prea prietenos. Am incercat sa-l conving ca totul o sa fie bine si ca am putea rezolva si prin alte moduri toata acesta problema, dar nu a vrut sa ma asculte. Imediat ce am patruns in acea camera, o caldura arzadoare s-a napustit asupra mea, parea ca si o fierarie mai mult dar totusi ceva nu era in regula.
Cei doi barbai care ma tineau de maini au inceput sa ma stranga si mai tare, un alt tip a luat de pe fox un bat din fier care avea la capat o forma, nu stiam exact ce este, dar nu stiam exact nici ce vrea sa faca cu ea. Acesta s-a apropiat incet de mine cu acel pier incins pe care la lipit de peptul meu, ma rdea, ma sfasia, nu am putut rezista asa ca de durere am strigat cat ma tinut gura. Era un fel de a-si chinui dusmani, sau ce dorea mai exact sa faca ?
Imediat ce a indepartat acel fier incins de pe peptul meu, a aruncat cu apa iar forma a prins contur pe pelea mea alba si fina. Era un dragon, care statea in ingenunchiat in ghiare si cu privirea inainte, cateva lacrimi au picat incet pe obrajul meu rosu, amuzandu-I pe cei ce se aflau in acea incapere. Imediat dupa asta m-au dus intr-o cmera si m-au lasat acolo in liniste, spuneau ceva de prizonier insa eu nu prea eram atent. Durere imprimata pe peptul meu era mult mai sagetatoare decat ce aveau aia sa spuna.
In incapere a parut kei, era intr-un kimono de antrenament, s-a asezat pe scaunul de langa geam si a inceput sa-mi vorbeasca :

- Sper sa-ti placa capodopera pe care ti-am facut-o, spune el razad.
- Hmp, iti multumesc dar nu prea, poti sa-mi explicit ce-I cu asta ? intreb eu nedumerit, in timp ce-mi ridic privirea spre el.
- Sanzuko Senai este numele dragonului de pe pieptul tau, care reprezinta predarea si devenirea ta in prizonierul meu, spune acesta ranjind.
- Aha foarte interesant si acuma ce ai de gand sa faci cu mine ? intreb eu ametit.
- Ai sa vezi.. spune acesta, in timp ce se ridica si se apropie de mine.

Vederea mea a fost luata imediat, eram ametit asa ca am picat jos inecat in visare, asteptand sa vad ce se va alege de mine atunci cand voi deschide ochii.



Răspunsuri în acest subiect
Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 23-11-2010, 01:59 PM
RE: Fatal.Love [Yaoi,+18] - de hiimera - 24-11-2010, 11:29 PM
RE: Fatal.Love [Yaoi,+18] - de MiraA - 25-11-2010, 01:56 AM
RE: Fatal.Love [Yaoi,+18] - de Beatrix LaVey - 26-12-2010, 03:29 PM
RE: Fatal.Love [Yaoi,+18] - de hiimera - 26-12-2010, 11:54 PM
RE: Fatal.Love [Yaoi,+18] - de Luzer - 27-12-2010, 03:36 AM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 27-12-2010, 09:06 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 29-12-2010, 10:55 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 02-01-2011, 03:31 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de Addeh - 03-01-2011, 01:04 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 03-01-2011, 08:00 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de Addeh - 16-01-2011, 02:47 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 05-02-2011, 07:14 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de Addeh - 05-02-2011, 10:29 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 08-02-2011, 12:19 AM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 08-02-2011, 01:28 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 22-02-2011, 01:27 AM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 24-02-2011, 10:08 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 13-03-2011, 10:04 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de angel cat - 28-03-2011, 05:49 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 27-03-2011, 10:45 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de Addeh - 28-03-2011, 10:25 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Wild Soul [Romance, Fantasy] Sako-chan 32 18.934 26-02-2012, 06:44 PM
Ultimul răspuns: Sako-chan
  Hunt for Love [~YAOI~] hiimera 14 10.347 07-09-2011, 11:23 AM
Ultimul răspuns: Denny
  Fatal.Love II [YAOI] hiimera 6 4.475 07-09-2011, 11:22 AM
Ultimul răspuns: Denny
  Learning how to love (yaoi + 18 by Kayla. & Bl forever) Kayla. 22 11.693 07-08-2011, 07:39 PM
Ultimul răspuns: HanniGram
  Brother Love (+18 incest yaoi) ^.^Vampix^.^ 68 38.034 19-07-2011, 01:48 PM
Ultimul răspuns: LoLix
  Femeia Perfectă [Hentai. Romance] hiimera 15 6.151 27-06-2011, 04:21 PM
Ultimul răspuns: Kitsu
  Love Story SHINee [yaoi] Aerith 8 8.207 02-06-2011, 12:44 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Pure Blood [Mistery, Romance] wonderCaT 25 16.951 20-04-2011, 01:56 PM
Ultimul răspuns: Nixu
  Fake love [Romance] Sako-chan 46 25.441 02-04-2011, 07:17 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Orange Yaoi Love Luzer 3 3.019 12-03-2011, 11:07 PM
Ultimul răspuns: hiimera


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)