Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: De ce nu lasati comentarii?
eu las
24.32%
9 24.32%
probabil o sa`ti las alta data
21.62%
8 21.62%
mi`e lene
54.05%
20 54.05%
Total 37 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Uita de tot si aventureaza-te cu mine

#8
Ti-am vazut ficu-ul si m-am gandit sa ti-l citesc . Deci eu nu prea arunc vorbe in vant ; complimente , laude :-@ bla bla bla degeaba :) Sa incepem :

1 . - Imi place mult titlul dar mai mult m-am interesat ca era scris de tine . ,, Uita de tot si aventureaza-te cu mine " - Ai zice ca e un nume de carte de dragoste , scris de o americanca gen - Sandra Brown , Judith McNaught , Anna Gavalda si Freya North . Parerea mea . Oricum nu-l schimba e foarte bun asa.
Ador faptul ca titlul nu imi spune prea multe despre poveste .

2. - Ideea e originala dar poti sa o faci si mai originala de atat .

3. - Actiunea nu e prea grabita . Bine acum nu a fost nici ceva asa mai incitant , chiar daca de la titlu ma asteptam la ceva aventura - ,, aventureaza-te cu mine " .Ok , sunt primele 2 cap. si sa nu fie actiunea grabita .

4. - Naratiunea , mai straduieste-te un pic . Ca pana acum e bine .

5. - Descrierea hmm..... Nu prea stiu ce as putea sa zic de ea . De ce? Pentru ca nu prea ma dau in vant dupa descrierea la tot . Ar fi bine sa ti-o dezvolti inca un pic . Adica n-as vreau dupa vreo 2-3 cap sa incepi sa descrii si fiecare gandac , frunza , caine etc. pe care il gaseste pe strada :| !

6. - Dialog , putin si nu sec . Incearca sa faci capitolele mai lungi .Ca doar tu erai cea cu capitolele lungi , cand le commentai la ceilalati de pe zup.com ;)


Fic-ul tau e frumos . Sper ca nu e cu dinaia emo :| parerea mea : strici toata povestea . Eu numai stau sa iti commentez . Ca sunt prea obosita (:|

Oricum e placut . Astept sa vii cu next chapter . Bye-bye >:D< :* Te pup!
"If I died in your arms
Would you then give me your love
Would you tell me that you need me
and that I was the one

Now there's nothing I can say to you
To make you feel the same way too
When you walk away I just want to die
And I try not to break down and cry"





Răspunsuri în acest subiect
RE: Uita de tot si aventureaza-te cu mine - de sickness - 28-04-2010, 07:25 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Un zambet ce nu se uita niciodata ¿ Misterious Girl ¿ 11 9.412 12-09-2010, 08:30 PM
Ultimul răspuns: ▌▒ Zยzzααα ▒▌
  Tradarea doare dar o poti uita! akadella 5 4.206 24-08-2010, 01:46 PM
Ultimul răspuns: Paradox 。◕‿◕。


Utilizatori care citesc acest subiect:
10 Vizitator(i)