Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

MEETING

#11
Hey.. as putea venii si eu 4
Stau pe langa Sun Plaza si ar fii frumos sa ne intalnim hug
HOT. SEXY. and POWERFUL.

#12
(18-01-2011, 04:12 PM)Aly A scris:
Citat:Okey atunci sa fie pe data de 31 *pica luni deci este perfect*.Locul intalniri: Palatul copiilor, destinatia: Sun plazza.activitate:Film, patinoar,suc,flencareala....etc

oO sun plaza e pe vacaresti right?^^
then, haha, de la facultate iau masina, stii ce masina e de la tineretului inspre sun plaza? ^^"
scrath that, e si metrou, zi ca e si metrou 17 da sa zici si masina daca e

[edit] ah, eu cred ca vin direct la sun plaza, multa ocolire pana la palatul copiilor -.-

313 ajunge la PAlatul copiilor...si da exista si metrou 4 da...ajungi la Piata Sudului,apoi traversezi si ai ajuns la Sun Plazza...ar fi si alternativa ca tu sa ajungi direct acolo Smile[posturi unite]
(18-01-2011, 08:47 PM)Grella A scris: Hey.. as putea venii si eu 4
Stau pe langa Sun Plaza si ar fii frumos sa ne intalnim hug

DEsigur n_n
[Imagine: wqymg0.jpg]

#13
pai de-aia intrebam de masina 21)
ca la mine facultatea e la intersectia dintre calea vacarestilor si splai si am metroul si masina acolo, thanks deea^^

#14
hey tot e ziua mea pe 28 si sunt in sesiune si dau examen de ziua mea...deci vin si eu pe 31 la sun plazza, va fac cinste cu un suc3
doar sa imi spuneti ora.
i`m just gonna say a single thing: patiiiinnnnoaaaarr:X:X:X::X:X:X:X
gimme a warning to many smiles, but damn if i care pt ca e pt patinoaar.da stiu sunt un pic nebuna

#15
Si Yondaime va veni pe 31 ianuarie.

#16
(18-01-2011, 11:13 PM)Aly A scris: pai de-aia intrebam de masina 21)
ca la mine facultatea e la intersectia dintre calea vacarestilor si splai si am metroul si masina acolo, thanks deea^^

cu multa placere n_n[posturi unite]
(19-01-2011, 07:46 AM)Yondaime A scris: Si Yondaime va veni pe 31 ianuarie.

Hehe daca vine Yondi atunci va exista si distractie.Te asteptam Alin n_n[posturi unite]
(18-01-2011, 11:26 PM)FallenAngel A scris: hey tot e ziua mea pe 28 si sunt in sesiune si dau examen de ziua mea...deci vin si eu pe 31 la sun plazza, va fac cinste cu un suc3
doar sa imi spuneti ora.
i`m just gonna say a single thing: patiiiinnnnoaaaarr:X:X:X::X:X:X:X
gimme a warning to many smiles, but damn if i care pt ca e pt patinoaar.da stiu sunt un pic nebuna

si eu vreau la patinoar doar ca eu sunt gazda 10 dar sigur sigur va exista si ceva patinoar
[Imagine: wqymg0.jpg]

#17
Nu mai vin.

#18
Chiar imi pare rau ca nu poti veni...eh asta e.

Okey hai sa facem altfel:Cine vine *sigur sau 90% * sa posteze
[Imagine: wqymg0.jpg]

#19
90%

#20
Eu vin sigur. ^______________________________________^
[Imagine: 9qh35v.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)