Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cantecul din inima mea

#1
Hey toata lumea!!E o ideee total diferia de ceea pe care am avut-o eu la primul fic..este vorba mai mult despre musica si iubire..Sper sa va placa!Spor la citit!

Disclamer:NU detin nici un personaj din anime-ul/manga-ul/doujinshi-ul Naruto,inafara de cele creeate de mine, care apartin lui Masashi Kishimoto si nu profit de pe urma acestor personaje..

Cap. 1 A cazut o floare din copacul muzicii..

Los Angeles, orasul unde visele tuturor oamenilor se implinesc..Cata treaba am avut weekendn-ul acesta cu inregistrarile si toate alea, pff sunt cam obosita de toata chestia asta cu Starul Rock..Cred ca v-am zapacit deja de cap nu?
Ei bine eu ma numesc Sakura Haruno si dupa cum v-am spus mai inainte sunt un Star Rock..ceva ce este destul de greu de crezut pentru o fata de 14 ani ,nu?Pai sa ma descriu putin..pai eu am parul lung pana putin dupa fund (scuze de expresie) si roz precum fragedele flori de cires.Ochii mei sunt verzi ca si cele mai verzi alge ale marii inspumate..eu sunt genul de persoana generoasa , pritenoasa ,amuzanta si mereu , adica asa spun toti, ca am avut si am un suflet bun..destul despre mine..pai cum sa va spun viata mea e foarte complicata..Am 2 surorioare , o surioara de-a mea e de aceeasi varsta ,iar alta mai mare...Saya , surioara cea mai mare, mi-e impresara..ea aranjeaza toate concertele, intalnirile, ma duce la emisiuni si chestii deastea..Ea are parul pana la umeri, blond , precum o raza de soare.Ochii ei sunt de un caprui inchis si fascinant..Miley, e de aceeasi varsta cu mine, e si ea cantareata ca si mine si este deasemenea si cea mai buna prietena a mea, cu ea pot fi eu insumi..si cu Saya pot fi, dar ea e mai serioasa, mai alfel,probabil ca e asa si pentru ca ea e cea mai mare si e impresara mea si a lui Miley..Asa ,Miley are parul maroniu precum coaja stejarului batran din curtea casei, ochii de un albastru stralucitor ,precum marea..
Acum eu si Miley stam pe canapeaua de piele din livingul vilei noastre..Iar Saya ,ca-n todeauna vorbeste la telefon pentru turnee si concerte, mama fata asta nu se stie opri..
-Hey Sakura, ce zici, vrei sa ne uitam la o comedie?intreba amuzata Miley.
Eu dau afirmativ din cap si ma duc impreuna cu surioara mea sa alegem un DVD mai comic..dupa vreo 12 minute de cautare am gasit unul dintre cele mai vechi si amuzante desene animate, Tom & Jerry,eu si Mile ne uitam mereu la prostiile facute de ei doi in copilarie..Eu si Mile am pus mana deodata pe DVD, in secunda urmatoare ne uitam una la alta , depanand amintiri telepatic..

Flash Back

Intr-o zi insorita de primavara doua fetite,una rozalie , si una ciocolatie, radeau de mama focului in fata TV-ului..Se uitau la neuitatii Tom & Jerry..Ce prostii mai faceau si aia doi..De exemplu, Tom asculta l-a radio o reteta de mancare de peste.Acesta saliva la fiecare cuvant spus de acel bucatar care prezenta emisiunea prin radio..Mai sta cateva secunde , iar apoi isi aminteste ca si el are un acvariu cu un pestisor de aur...dar intre timp , Jerry tot ii aduse pestisorului biscuiti ca sa mamancee...Tocmai s-a stins televizorul..
-Mama!De ce ne-ai stins televizorul?intreba suparata Sakura..
-E vremea cine, dragele mele, trebuie sa va duceti sa va spalati pe maini si sa potiti la masa..spuse Kate, mama celor tri fete..
Mile se incrunta putin ca ne-a distrus distractia..dar ce sa faci?mai trebuie sa si mananci..

End Flash Back

Ce copilarie frumoasa am avut noi trei impreuna..Parintii nostri erau plecati in Germania la niste rude de-a lui tata, se vor intarce peste 1 luna, mi-e atat de dor de ei..
-Hey Mile, iti amintesti cand tata ne-a stans pe toate trei ca sa ne invete cum sa cantam la chitara?sunt eu cu un zambet larg pe fara.
-Da,eram doar noi trei mereu , tu , eu si Saya..pacat ca se streseaza atat cu treburile noastre de vedete..
Amandoua am oftat uitandu-ne la baiata noastra sora , care incanca vorbea la telefon.Intr-o fractiune de secunda eu si sora mea ne uitam una la alta..se pare ca telepatia functioneaza la membrii din familie..Dam amandoua afinrmativ din cap si lasam DVD-ul cu Tom & Jerry pe covorul visiniu..
Ne indreptam spre Saya, fara sa ne observe si cand s-a intors catre noi , eu i-am luat iPhone-ul si inchid conversatia..
-Hey Saku, de ce-ai facut asta?Tocmai eram pregatita sa-ti organizez un concert in Franta,doar nu doarea-i sa vezi si tu Turnul Efel?spune ea suparata.
Eu si Miley ne incruntam la ea.
-Da imi doresc sa-l vad, dar mai mult de atat imi doresc surioara inapoi!Sa sti, ca de cand cu Starurile Rock ,tu nu-ti mai petreci timpul cu noi, eu si Miley ne-am saturat de asta si ne-am hotarat ca mergem intr-o vacanta pana vin parintii nostri!Si tu esti oligata sa vi!spun eu .
Saya se uita la mine , deparca as glumi, eu si Mile nu glumeam deloc.
-HAHA, da , asta a fost buna, stiti ,era sa va cred ,spuse ea prin rasete..
Eu si Miley ne uitam una la alta...
-Gata asta e , plecam peste 2 zile in Hawai!spuse Miley.
Eu am dat afirmativ din cap .Sora noastra se uita mirata la noi, inca nu-i venea sa creada..
-Cand va auzii mama..
-...va intelege , i-am spus eu punandu-i mana pe umar..
Aceasta ofta si se uita la noi..
-Poate aveti dreptate, nu prea am mai petrecut timp cu voi, fetelor, sigur aceasta vacanta o sa ajute..
-O vino-ncoace!spusesem eu si Miley impreuna ..
Acum eu si sirioarele mele stateam pe canapea si ne gadilam, pana cand Saya, ca-n totdeauna ne spune ca "trebuie sa ne facem bagajele".Ce mai puteam zice?Ne-am ridicat si am plecat sus, la etajul 2.
Vila noastra avea 3 etaje..o camera uriasa, numai cu piscine si spa, iar alta doar cu chitari si instrumente..la fiecare etaj statea una dintre noi, eu state-am la ultimul..imi placea acolo..camera mea era verde pal , iar peretii erau pictati itr-o livada plina de ciresi..imi placea mult ciresul..cand eram mica un baiat cu parul negru si ochii precum de onix ,mi-a zis floare de cires..ce bine era in copilarie..mereu cantam cu tata seara si ma uitam la luna acea mare si alba, parca punea stapinire pe cer noaptea, iar ma lasam dusa de razele ei argintii in lumea viselor, mereu cand eram mica imi doream sa fiu Rapunzel, printesa inchisa in acel turn inalt pana la nori, iar parul ei lung de cativa kilomeri, cu care l-a ajutat pe printul ei sa urca in acel turn vechi si fara vreo iesire, doar cu un balcon..prin care putea sa mai vada niste faptruri salbatice .care bantuiau padurea..Luna asta ma facea sa visez cand ma uitam la ea...
Am ajuns in camera mea.Ma indrept spre sifonierul meu din lemn de cires si il deschid.Cand il deschid intru intr-o incapere uriasa numai cu haine..imi i-au doua geamantane negre pe care scrie cu srasuri rosii " SAKURA HARUNO".
Dupa vreo ora de impachetat ,mi-am inchis si eu in sfarsit geamantanele.M-am indreptat spre chitara mea si m-am dus pe balcon si am inceput sa cant:



Why?




Why, do you always do this to me?
Why, couldn't you just see through me?
How come, you act like this
Like you just don't care at all

Do you expect me to believe I was the only one to fall?
I could feel I could feel you near me, even though you're far away
I could feel I could feel you baby, why

It's not supposed to feel this way

I need you, I need you
More and more each day
It's not supposed to hurt this way
I need you, I need you, I need you
Tell me, are you and me still together?
Tell me, do you think we could last forever?
Tell me, why

Hey, listen to what we're not saying
Let's play, a different game than what we're playing
Try, to look at me and really see my heart

Do you expect me to believe I'm gonna let us fall apart?
I could feel I could feel you near me, even when you're far away
I could feel I could feel you baby, why

It's not supposed to feel this way
I need you, I need you
More and more each day
It's not supposed to hurt this way
I need you, I need you, I need you
Tell me, are you and me still together?
Tell me, you think we could last forever?
Tell me, why

So go and think about whatever you need to think about
Go ahead and dream about whatever you need to dream about
And come back to me when you know just how you feel, you feel
I could feel I could feel you near me, even though you're far away
I could feel I could feel you baby, why

It's not supposed to hurt this way
I need you, I need you
More and more each day
It's not supposed to hurt this way
I need you, I need you, I need you
Tell me

It's not supposed to hurt this way
I need you, I need you
More and more each day
It's not supposed to hurt this way
I need you, I need you, I need you
Tell me, are you and me still together?
Tell me, do you think we could last forever?
Tell me, why


Imi placea sa cand pe balconul meu..aveam o canapea mica si verde pe care m-a asezam si cantam..ei bine, s-a facut c-am tarziu..Ar trebui sa ma duc la culcare , asta daca nu vreau sa ma dau prada Lunii din nou..ca sa vezi nu mai e mult pana apare Luna, vad ca stelele deja si-au facut aparitie pe nergiciosul cer..Cred ca Miley si Saya s-au culcat deja..am un presentiment ca se va intampla ceva extreordinar in vacanta aceasta...Noapte Buna!

Cam asta a fost!Sper sa va placa !Si sa comentati..

Why-by Avril Lavinge
http://www.youtube.com/watch?v=YyWEIWhrQ...re=related

MY FIC ะ PETALA RĂTĂCITĂ ะ
Dᵃᶜᵃ ᶰᵒʳᶤᶤ ᵛᵃʳˢᵃ ˡᵃᶜʳᶤᵐᶤ ˢᶤ ᶤᵘᵇᶤʳᵉᵃ ᶰ⁻ᵃ ᵗʳᵉᶜᵘᵗ, ᵖᵒᵃᵗᵉ ᵐᵃᶤ ᵃᵖᵃʳᵉ ᵒ ˢᵃᶰˢᵃ ˢᵃ ᵖᵒʳᶰᶤᵐ
De La-nceput ..!
Dʳᵃᵍᵒˢᵗᵉᵃ ᵉ ᵒ ˢᵃᵍᵉᵃᵗᵃ ᶜᵉ ᶤᵗᶤ ᶠᵃᶜᵉ ʳᵃᶰᶤ ᵈᵉ ᶠᵒᶜˑˑˑ ˢᵘᵖᵃʳᵃ ᶜᵉˡ ᶜᵉ ᶤᵘᵇᵉˢᵗᵉˑˑˑ ᶜᵉˡ ᶤᵘᵇᶤᵗ ᶤˢᶤ ᵇᵃᵗᵉ
Joc
Tʳᶤˢᵗᵉᵗᵉᵃ ᶤᶰᶜᵉᵖᵉ ᶜᵘ ᵒ ˡᵃᶜʳᶤᵐᵃ, ᵇᵘᶜᵘʳᶤᵃ ᶜᵘ ᵘᶰ ᶻᵃᵐᵇᵉᵗ, ᶤᵃʳ ᶠᵉʳᶤᶜᶤʳᵉᵃ ᵐᵉᵃ ᶤᶰᶜᵉᵖᵉ ᶜᵘ..
Tine

#2
Yupiiiiiii,fic nou :x
Si sunt prima la com dar mai bne ma grabesc sa nu mi-o ia cineva inainte :))
Ideea e draguta si imi place
Naratiunea e buna din punctul meu de vedere
Descrierea e destul de buna dar puteai si mai bine, adica sa descrii mai mult sentimentele personajelor
Dialogul e bun si nu mi se pare sec ^^
Greseli nu am observat :))
daca le observa cineva inseamna ca eu trebuie sa-mi iau ochelari :)), dar se poate sa fi scapat si eu dar nu cred xD
Cam atat am de zis ^^
Astept next`ul urgent :)
Ja ne

#3
Sisu` >:D< .. Fic nou ai ? Vrei sa ma depasesti ? :]] .. Nu conteaza. Acum sa trecem la fic. Nu cred ca mai e necesar sa zic ca imi place nu-i asa ? Sti doar ca imi place. Ti-as fi lasat coment mai repede dar ti-am zis ce s-a intamplat pe mess. Bun.. Ce ti-am zis eu de semnele de punctuatie ? Iar te stresez cu ele :]]. In fine.. e ficul tau, faci ce vrei cu el. Actiunea.. nu stiu :-?? mie nu mi se pare grabita.. dar ti-am zis ca nu le am cu criticatul :]].
Miley.. Chiar ca iti place Miley Cyrus .. :]]. Deci altceva ce as putea zice? Imi place foarte mult! Deabea astept sa vad cand apare Sasuke ce se va intampla ! Deci te astept cu nextul cat mai repede ! Ja` Ne >:D< :*

#4
Heeey >:D< Un fic nouu . Si am onoarea de a fi a treia... record >:) ... Ideea este foarte buna. StarRock la 14 ani ha ?:> . Incepem acum cu comentarea/criticarea ficului .
Naratiunea si descrierea sunt la locul lor . Nu si-au luat bilete pentru Tokyo ha ?:))
Dialogul este bun ... nu este sec .
Greseli nu prea am vazut . Cum a spus si ♪ Rozzzy ♪ .. sa vedem ce se v-a intampla atunci cand apare si dragul nostru Sasuke .... Asteptam nextu' sper sa-l pui cat mai repede .
Chuu * Kissu'

#5
HEy!Multumesc din tot sufletul meu pentru comentarii!Sunteti cei mai buni cititori:X:X:X:!Sper sa va placa capitolul acesta!Abia astept sa vad ce parere aveti despre el!Pupichi si Big HUG!Enjoy!:BYE:!

Cap 2...E real sau doar un vis minunat?

Sakura's P.O.V.

Da..timpul de plecare,in sfarsit!MA bucur ca Saya se va mai linisti o vreme si ca vom putea petrece timpul impreuna, toate trei!Va fi minunat!Acum ma voi duce la Miley sa-i cer inapoi maieul alb care mi l-a imprumutat si nu mi l-a mai dat inapoi..Miley,Miley..Ei bine sper doar ca nu l-a pierdut sau asa ceva..stiti pe langa cat de talentata e sora'mea e pe atat de dezordonata..dar ii surioara mea si eu o iubesc asa cum e..Sa nu va mai spun de Saya, i-a si-a facut bagajul de ieri!WTFF??Aloo, parca noi trebuia sa ne relaxam aici..Ei bine pentru soramea mai mare a curata papucii si a lustrui geamurile din sufragerie e o distracite..vam zis eu ca e nebuna..sa fim seriosi, ce copil de pe Planeta asta adora sa spele niste amarate de sticle, cu niste lemn pe ele numite geamuri..asta chiar e o curiozitate.Ma mir ca n-a aparut pe o coperta de revista cu nustiu ce titlu ..Da nu vreti sa stiti ca casa noastra e toata inconjurata de bodygarzi..paparazzi astia nu pot sa ne lase in pace nici odata..Va spun eu o teroare,nici cu bicicleta nu pot sa ma plimb si daca ma plimb o gramada de camere digitele ma urmaresc..O gata cu palavragitu' asta..am ajunsi in fata usii lui Miley..
Bat incet la usa si intreb:
-Hey Mile!Pot sa intru?intreb eu ..
Ea raspunde simplu printr-un "Sigur".
Apas usor pe clanta si intru in camera..OMG!!CE naiba ??O nu,cred ca glumesti..nu se poate..toate camera surorii mele era plina cu haine..nu-mi vine sa cred , haine peste tot!Ea era in incaperea de langa baie care era garderoba..si tot arunca haine deacolo asa credea ea ca in geamantan..Pe mine m-a bufnit rasul, radeam ca o nebuna in camera lu' soramea..Aceasta a venit la mine si a inceput sa se holbeze..Se uita la mine ce la un om plecat pe mare,daca intelegeti ce vreau sa spun..Miley,Miley..
-Surioara ,sti ca daca arunci haine din incaperea aceea uriasa , nu aterizeaza in geamanta..spun eu printe ras..nu ma mai puteam oprii..
Acesta se uita la mine amuzata , iar apoi arunca si ea o privire pein cemera ei, numa asa..si cand vazu se lu-a cu mainile de cap..
-O nu!Cand o sa vada Saya, o sa ma omoare!O frate!DE ce n-ai venit inainte sa incep sa arunc pe aici cu haine si sa ma opresti?spuse acesta..ce moaca avea..eu iar am inceput sa rad..
Acesta se bosumfla si se uita la mine..
-Nu-i amuzant deloc..apoi incepuse sa rambeasca si ea..bine poate putin ..si incepu sa rada si ea..noi radeam de ne sargeam ..am uitat complet ca peste 4 ore aveam avion si tre sa ne terminam bagajele..noi o tinem doar intr-o fantezie..pana vine Saya cu o mutra cam nervosa..
Intra pe usa si se indreapta spre noi..
-Ce credeti voi ca faceti?!Ati uitat ce peste 4 ore vine Pierre cu avionul Sakurei??!!noi ne dam un pas inapoi si incepem sa ne amintim ca tre sa ne facem si noi nenorocitele alea de dagaze..
-Pai eu ma duc sa-mi termin bagajul!spun eu zambind larg..
Saya s-a dus si ea sa-si termine bagajul ,iar Mile la fel..Peste 4 ore avionul meu a aterizat pe pista..A coborat veletul si ne-a luat bagaje, saracu , cred ca se va trezi cu o durere maine dimiteana..spun asta pentru ca eu si surioarele mele ne ne-am multumit doar cu un geamantan, daca intelegeti ce vreau sa spun..Ei bine am chicotit putin si apoi am urcat in avion.Avionul meu era alb cu flori de cires pe el, cu prescurtarea numelui meu SH. Eu si Miley ne-am asezat linistite pe canapea. Saya s-a dus la bufet sa-si ia ceva de mancare.Aveam sa asteptam muuult timp pana la destinatie..Hawaii, mereu am vreut sa stau pe o plaja din Hawaii, va fi minunat!Abia astept!O doamne!
Dupa muult timp petrecut in avion am aterizat in sarsit la Aeroportul din Insula.Am coborat din avion foarte entuziasmata de ce va urma..Am plecat toate trei cu limuzina de la aeroport.Mama ce frumos ee!!nu-mi vine sa cred!Palmieri , bananieri, portocali!Wow uite si marea!Da stiu ce am de gand sa fac dupa ce inchiriez vila de pe plaja!Am sa ma duc pe plaja , sa prind asfintitul acolo..
Suntem apoape de vila de pe plaja.WOw are si o fantana arteziana!CE frumos e..e de inimaginat!Si cerul e atat de limpede..Ei bine acum s-a parcat limuzina mea..Eu, Miley si Saya coboram entuziasmate din ea.Pot vedea pe fetele lor cat de mult adorau locul acesta, desii auntem aici doar de cateva ore..
-Uitati-va la vila noastra, fetelor!strig eu entuziasmata!
Acestea au tipat si ele si am alergat toate trei pana inauntru ..
-Care-i ultima ii excremente de elefant!striga soremea, Miley.
Eu si Saya incepem sa radem si sa ne grabim sa avungem fiecare prima in vila..Am ajuns aici de 2 oare si deje e grozav!Cine stie ce ve mai intampla!
Am ajuns toate trei in casa , deodata..ce ciudat, deobicei Saya nu se baga sa astlef de chiestii, ea o facea mai mult pe sora mai mare si responsabila..
Eu imi arunc geaca de pe mine si imi iau costumul de baie ca sa merg pe plaja..
Costumul meu de baie era alb cu niste petale de trandafir rozii pe el.Acest dress de baie imi accentuia formele mele perfecte..
-Eu ma du paplaja, ne vedem mai tarziu!spun eu zambind..
Ele au dat afirmativ din cap..Si eu am zboghit-o pe usa..Am ajuns pe plaja..era uimitor..!!Wow felul in care stralucea nisipul in lumina soarelui, mare inspumata si verzuie avea valuri grozave..Eu imi asej prosopul pe plaja si ma intind pe el..WOW!Cine-i el?Am vazut un baiat cu parul negru precum un taciune, iar ochii lui de onix, care straluceu printe picurile de apa..Si ce surfar bun era!Wow ce s-a intamplat cu mine?NU am mai avut niciodata acest sentiment..Inima mea parca o i-a razna..Iar corpul sau bine lucrat si ud punea in evidenta muschii perfecti pe care ii avea..Wow!!Oare m-am indragostit?

Cam asta a fost!Sper ca v-a placut!Vreu comuri..!:BV::BYE:

MY FIC ะ PETALA RĂTĂCITĂ ะ
Dᵃᶜᵃ ᶰᵒʳᶤᶤ ᵛᵃʳˢᵃ ˡᵃᶜʳᶤᵐᶤ ˢᶤ ᶤᵘᵇᶤʳᵉᵃ ᶰ⁻ᵃ ᵗʳᵉᶜᵘᵗ, ᵖᵒᵃᵗᵉ ᵐᵃᶤ ᵃᵖᵃʳᵉ ᵒ ˢᵃᶰˢᵃ ˢᵃ ᵖᵒʳᶰᶤᵐ
De La-nceput ..!
Dʳᵃᵍᵒˢᵗᵉᵃ ᵉ ᵒ ˢᵃᵍᵉᵃᵗᵃ ᶜᵉ ᶤᵗᶤ ᶠᵃᶜᵉ ʳᵃᶰᶤ ᵈᵉ ᶠᵒᶜˑˑˑ ˢᵘᵖᵃʳᵃ ᶜᵉˡ ᶜᵉ ᶤᵘᵇᵉˢᵗᵉˑˑˑ ᶜᵉˡ ᶤᵘᵇᶤᵗ ᶤˢᶤ ᵇᵃᵗᵉ
Joc
Tʳᶤˢᵗᵉᵗᵉᵃ ᶤᶰᶜᵉᵖᵉ ᶜᵘ ᵒ ˡᵃᶜʳᶤᵐᵃ, ᵇᵘᶜᵘʳᶤᵃ ᶜᵘ ᵘᶰ ᶻᵃᵐᵇᵉᵗ, ᶤᵃʳ ᶠᵉʳᶤᶜᶤʳᵉᵃ ᵐᵉᵃ ᶤᶰᶜᵉᵖᵉ ᶜᵘ..
Tine

#6
Hey sisu` >:D< Imi pare rau ca nu am citit mai devreme dar ti-am zis ca deja am primit teme.. mai ales la matematica :]] Deci ce pot spune? Ai ceva greseli, iar in unele faze nu prea am inteles mai nimic :]] Nu o lua in nume de rau ^__^ Aii ! Insfarsit ai pus space dupa semnele de punctuatie ^^ Defapt numai dupa virgule :]] Restul pauza :]] Emm.. descrierea si alea alea nu prea ma stiu cu ele asa ca.. mai bine tac :]]
Sper sa aduci nextul cat mai repede. Multa bafta si multa, multa inspiratie ^___^ Ja` Ne >:D< :*

#7
ti-am citit si eu cele doua capitole si am cate ceva de comentat pe ici pe colo.
descrierea: pare frumoasa si daca ai descrie mai amanuntit sentimentele ar fi mai bine
actiunea: soro! cine o fugareste asa? nici nu s-o prezentat bine fata ca deja e in hawai. actiunea mi se pare foarte grabita si putea sa faci inca un capitol pe baza a ceea ce ai scris pana acum.
dialogul: e cam mult si tinde sa dea spre sec. acum, asta e parerea mea. poate altora li se pare bun
greseli: greseli de tastare cu carul, nu alta. ai foarte multe greseli de tastare si de multe ori nu am prea inteles ce vrei sa spui asa ca te sfatuiesc sa citesti de trei ori capitolul inainte de a-l posta ( prima data pentru greselile de tastare, a doua pentru cele de exprimare si a treia pentru alte detalii, fraze, greseli si poate iti mai vin idei, poate mai adaugi ceva.)
ideea e originala pana acum si poate iesi ceva superb. trebuie sa muncesti mai mult. citeste vreo 2-3 ficuri mai lungi, cap coada, si o sa vezi acolo cum ar trebui sa fie si ficul tau. ar fi mai indicat sa citesti carti decat ficuri dar stiu ca majoritatea prefera sa citeasca pe net.
in orice caz, daca mai muncesti, o sa reusesti. nu renunta la fic, ok? ;)
Hi :3



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Inima Diavolului Yami 8 5.444 05-06-2013, 07:46 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  Inima fara speranta Hope 6 3.887 05-08-2012, 03:36 PM
Ultimul răspuns: Hope
  Muzica pentru inima mea Hope 3 3.418 05-08-2012, 03:29 PM
Ultimul răspuns: Hope
  Otrava pentru inima mea Elena. 2 2.456 23-10-2011, 12:20 AM
Ultimul răspuns: kyra_kyralyne
  Crezi că există un portal È™i spre inima ta ? ( +16 *yaoi* ) ×Tα℮♏iᾔ× 21 8.822 02-10-2011, 02:32 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Inimă de ceară LoloMark 7 3.096 06-09-2011, 07:42 PM
Ultimul răspuns: LoloMark
  [romance / comedy] Pasii spre inima inima ta hiimera 24 14.563 28-04-2011, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lorely
  Bucăţi din inimă LoloMark 0 1.309 23-04-2011, 09:01 PM
Ultimul răspuns: LoloMark
  Ura, cantecul si visul nostru Harona 37 24.596 28-03-2011, 09:47 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Å¢epuÅŸa ta înfiptă- n inima mea KarinaD 17 7.344 16-03-2011, 08:14 PM
Ultimul răspuns: Flash


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)