Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Pure Satisfaction[yaoi][18+]

#1
Din cauza acelei erori,s'au sters mai multe posturi,printre care si fic'ul meu,dar nu e nici o problema ^^ il voi posta din nou de la primul capitol.Sper sa mai am cititori :D

INTO


Nume:Pure Satisfaction
Personaje:Youji(15),Shiki(18),Ryo(21),Shara(15)
Gen:Yaoi,School

Youji:
[Imagine: boy.jpg]
Shiki:
[Imagine: thtokikimgs.jpg]
Ryo: [Imagine: 8108135c0031b0_full.jpg]
Shara:
[Imagine: anime-girls-69.jpg]



Capitolul 1
-Fata in fata-


Pe holurile celei mai populare universitati din capitala nipona era o liniste deplina.Toti studentii erau in clasele lor asteptand cu nerabdare pauza.Sala de clasa de la etajul doi era singura care producea galagie.
-Eu propun sa plecam!se aude o voce joasa a unui tip inalt,Youji,cu ochii si parul ciufulit de o culoare neagra ca cerneala.Statea sprijinit cu spatele de peretele neted de o culoare galbuie exact ca razele soarelui dupa rasarit.
-Sunt de acord cu Youji.Daca profu’ nu are de gand sa apara eu voi pleca!murmura fata cu parul blond,Shara,ce statea in a doua banca.
Un moment de liniste se lasa in sala de clasa dupa care studentii incepura sa se imputineze,aceasta ramanand din ce in ce mai goala.
Youji se apropie de fata care inca nu`si stransese cartile.Isi aseza puternic palma stanga pe bana ei,provocand un zgomot puternic.Blonda isi ridica brusc capul,putin socata de eveniment.Il privi in ochi asteptand sa zica ceva.
-Multumesc ca m`ai ajutat,nu stiu cum ii puteam da afara singur.
Tipa ii raspunse dand usor din cap,apoi reveni la treaba ei de a`si strange cartile.
Brunetul era cam grabit asa ca isi lua ghiozdanul si dadu buzna pe usa, ajungand pe hol.Dar spre deosebirea lui se lovi de cineva.Inainte de a`si ridica privirea ofta,vazandu`si toate cartile ce le tinuse cu cateva secunde in urma in mana,pe jos.
-Uita`te pe unde mergi!tipa brunetul aplecandu`se sa`si ia cartile.Pe cat era de grabit atat era si de nervos.
-Defapt,cred ca este vina ta!se auzi o voce mult mai groasa decat a celuilalt tip,dar era calma si blanda totodata.Blondul,in varsta de 18 ani,ce tocmai se lovise de Youji era Shiki,un tip inteligent si aratos.
-Ai nevoie de ajutor?continua cu aceasta intrebare observandu`i toate cartile imprastiate pe jos.
-Nu!replica Youji nervos incercand sa scape cat mai repede de discutia tipului.
Blondul isi aseza o mana in capul baiatului ciufulindu`l mai mult decat era inainte,apoi se aseza pe vine sa fie la acelasi nivel cu al baiatului ce inca isi strangea cartile.
-Eu sunt Shiki,incantat!se auzi blanda voce a blondului ce incerca sa se prezinte intr`un mod cat mai placut.
”Devine enervant”isi zise Youji in intimitatea gandurilor sale luandu`si cartile in mana ridicandu`se intr`un final.
-Nu`mi pasa!tipa el plecand cat mai repede din acel loc.
Vazand ca este grabit il lasa sa plece inaintand in sala de clasa.Isi invarti privirea de cateva ori prin incapere dand doar de blonda.
-Unde e toata lumea?Si unde e proful?Am o ...treaba cu el...ii zise tipei incercand sa dea un aer arogant.
-Ummm.....ceilalti chiulesc iar proful nu a venit azi la ore!il convinse tipa analizandu`l cu privirea observand ca era mult mai mare decat ea.
-Aham,deci am venit degeaba!
Fata dadu din umeri pregatindu`se sa plece insa blondul,cand ii vazu reactia,o opri,punandu`se fulgerator in fata ei.
-Stai putin,vreau sa te intreb ceva!
Blonda ridica din spranceana asteptand o intrebare de genul cati ani are,sau daca are iubit.
-Care e numele tipului ce tocmai a iesit din clasa?intreba Shiki curios stand in fata fetei.
Fata incepu sa rada auzindu`i intrebarea,dar prefera sa`i raspunda.
-Youji...Hachi Youji!murmura blonda trecand prin stanga lui indepartandu`se din ce in ce mai mult.Shiki isi indrepta privirea spre ea rostind un ‚multumesc’ dar aceasta nu auzi deoarece era deja prea departe de el.
-Huh,ce dur!chicoti blondul iesind din clasa cu un zambet pe fata,coborand la etajul unu unde era clasa lui.
Dupa ore toti fiind obositi plecara cat mai repede de la universitate spre casele lor sau camerele de camin.Numai Youji si colegii lui de clasa erau in parc distrandu`se ca de fiecare data.Observand doua tipe necunoscute brunetul le fluiera facandu`le cu ochiul,acestea incepand sa rada.
-Eu am plecat acasa!zise unul din studenti urmat de altii si altii.Pana la urma Youji ramasese cu Shara.
-Te duc acasa?
-Nu e nevoie,multumesc!replica blonda zambind.
-Ok,oyasumi nasai Shara!
Acestia plecara fiecare spre casele lor.Parcul ramasese gol,niciun zgomot.Luna aparuse in peisaj stralucind cu putere fiindca in seara aceea era luna plina.
[center][Imagine: chibi_2894.gif]
, chibi-ul lui Kayura

Toate povestile se termina cu Happy Ending , ai observat ? Afla`mi povestea si va fi cu totul diferit ... : (
[Imagine: hv895w.jpg]
[/center]

#2
Stiu ca le'ati mai vazut..Voi posta de data asta capitolul doi cu ambele parti...iar apoi nu veti mai sti continuarea..=]] so,spor la citit..si multumesc pentru critici si comentarii!Fi'ti duri ;)



Capitolul 2
-Tupeistul-

1/2

Brunetul,ajuns in scara blocului urca pe scari pana la etajul 5.Isi inchiriase o camera la camin pana ce parintii lui strangeau destui bani sa`i cumpere un apartament in Tokyo.Lua cheiea in mana apropiindu`se de usa.Atinse usor cu varful degetelor suprafata din lemn recent lacuita.Nu avea chef de teme,de nimic.Invarti cheiea in broasca apoi se opri brusc auzind pasi care urcau spre etajul lui.Ramase surprins cum la ora aceea mai era cineva in scara blocului.Privea in fata usa observand ca pasii nu mai continuau sa se auda.
-Youji!murmura acea silueta ce din intuneric nu se prea vedea bine.
Brunetul,auzindu`si numele isi intoarse privirea putin speriat,cine era acea persoana?Vocea ii era cunoascuta?Sa fi fost oare Shiki?
-D..da..murmura tanarul in varsta de 15 ani asteptand sa vada ce vrea acea persoana de la el.
Silueta devenea din ce in e mai clara,se apropie mai mult ajungand doar la cativa metrii in fata baiatului.,Se vedea clar cine era.In fata lui statea tocmai tipul de care se lovise in timpul orei de geografie.Brunetul ramase socat,chiar nu avea chef sa dea ochii cu vreo persoana,mai ales cu el.
-De ce ma cauti?Ce vrei de la mine?se panica Youji insa parea calm.
-Te simti chiar asa important?il intreba pe brunet incepand sa rada punandu`si mana dreapa pe umarul lui impingandu`l pana ce il lipi de perete.Shiki ii arata cu degetul camera unde locuia el,era la cateva usi distanta de a brunetului.Youji ramase calm sperand sa`l elibereze cat mai repede,dar se cunoastea ca era panicat,inima ii accelera in fiecare secunda.
-Nu am venit pentru a te vedea pe tine,aici locuiesc si eu!incerca sa`l convinga pe brunet zambind in coltul gurii.Isi apropie fata de a lui lipindu`si fruntea lui rece de cea calda a baiatului.
-Youji…frumos nume,de ce nu ai vrut sa mi`l spui de la inceput?
Baiatul era prea panicat sa mai raspunda insa isi desprinse usor buzele incercand sa zica ceva,la inceput nu se auzi nimic dar spre final murmura un ‘lasa`ma’.
-Tot asa dur ai ramas?il intreba Shiki pe celalalt tip simtindu`i respiratia deoarece era doar la o distanta de 2 centimetrii fata de buzele sale.Insa brunetul nu dadea niciun semn de viata.
-Am auzit ca esti dur ..dar…Ce s`a intamplat cu tine?Esti timid cand vorbesti cu baietii mai mari decat tine?
Blondul il invada cu intrebarile insa lui Youji parca ii se infundase`ra urechile,iar buzele parca erau lipite.Doar ochii lui sclipeau si ii priveau pe cei ai baiatului.
-Ochii tai….
Fara sa mai continue propozitia isi lipi buzele de ale brunetului fara sa se abtina de la un sarut pasional.Ochii lui negrii il hipnotizau.Blondul il urmarea atent prelungind sarutul,insa Youji se impotrivea zbatandu`se la fiecare miscare brusca a celuilalt tip.Ii puse o mana pe pieptul lui incercand sa`l impinga,insa fara rost.Era prea socat sa mai aiba putina putere.Ramanand fara aer,Shiki isi dezlipi buzele de ale brunetului zambind usor.Youji profita de ocazie si lua cateva guri de aer urmarindu`l panicat sperand sa nu mai urmeze nimic.
Shiki se apropie din nou de buzele sale,insa tipul fu mai rapid decat el si se strecura pe jos dand buzna in camera sa trecand cu bine de ultimul incident,buzele blondului facand contact cu suprafata rece a peretelui.Brusc isi desprinse ochii vazand ca a disparut.
-Damn,ce hot!zise acesta nervos dar cu un zambet satisfaut pe fata fiindca reusise sa`i fure un sarut.



______________________________________________________________


Capitolul 2
-Tupeistul-

2/2


‘Dar daca voi intra la el in camera?Si asa si-a lasat usa deschisa.’
Isi facea o multime de planuri in gand,insa nu stia pe care sa-l puna in aplicare.Intre timp,in camera brunetului era o zarva mare.Nervos,arunca si trantea pe jos tot ce-i venea in cale provocand zgomote puternice
-Tipul ale e nebun,trebuie dus la spitalul de nebuni,e nebun!repeta Youji de cateva ori convingandu-se pe sine.Isi atinse buza superioara cu varful degetului aratator simtind inca saliva baiatului,se sterse apoi repede.
-Ce scarbos…Cum a putut sa-mi faca una ca asta?
Blondul,Shiki,auzea tot ce zicea tipul fiindca avea urechea lipita de usa lui.Putin nervos de comportamentul lui apasa pe clanta si intra fulgerator in camera lui,Youji ramanand nemiscat din cauza socului.Fara sa se intoarca cu fata spre el isi dadu seama cine intrase in camera lui deoarece ii vedea reflectia in oglinda.Prince curaj si se apropie de el.
-Tu…
Rosti tare,mai mult tipand asezandu-si degetul aratator pe pieptul sau.
-Cum ai indraznit sa faci asta?Ma crezi gay?il intreba brunetul nervos.
Shiki isi aseza o mana pe umarul lui,cealalta fiind prea ocupata sa se strecoare in tricoul lui,atingandu-i cu varful degetelor pielea,urcand pana la sfarcurile tanarului.Corpul brunetului vibra usor din cauza atingerilor lui lucrul acesta facand ca bataile inimii sa accelereze.Isi pierduse din nou curajul,nu reactiona in nici un fel,doar il privea si se ruga sa se termine mai repede.
-Esti neastamparat,stiai?
Brunetul nu stia nici pe ce planeta se afla,era socat,nu mai intelegea nimic.Isi punea o multime de intrebari in minte,raspunsul de la acestea avand sa il afle imediat.Ce voia sa faca cu el?De ce se comporta asa?
Blondul isi apropie buzele de ale sale intre timp ciupindu-l de sfarcul stang.Youji incerca sa se abtina dar scoase un sunet slab,lipsit de vlaga,deschizandu-si larg gura.Blondul profita de ocazie cat timp avea el gura deschisa si isi introduse limba in aceasta miscand-o violent pe toata suprafata.Mana lui inca se juca in tricoul baiatului,facandu-l pe Youji sa tresare din cand in cand,cand mana blondului devenea mai violenta.
Youji facea pasi in spate insa blondul nu-i dadea drumul,ianintand cu el pana se lovira de pat si cazura unul peste altul.Shiki deasupra lui Youji si invers.Brunetul isi inchise ochii punand mainile pe pieptul tanarului incepand sa-l impinga.Shiki ii prinse mainile intr-o stransoare si le ridica deasupra capului sau lipindu-si iar buzele de ale lui,jucandu-se cu limbuta in voie in gura sa.Pana la urma o intalni pe a baiatului jucandu-se cu ea si savurand-o.Youji avea nevoie de aer sa-si regleze respiratia insa blondul prelungea sarutul.Il impingea mereu strangand materialul ce-i acoperea pieptul intre pumni.Blondul isi desprinse buzele oprind sarutul si inspirand adanc,la fel si cu Youji ce avea nevoie de multe guri de aer sa se linisteasca.
-Incapatanatule…rosti Shiki privindu-l in ochi zambind in coltul gurii malefic.Mana lui intra in pantalonii baiatului,apoi in boxeri apucandu-l de zona sensibila strangand usor mana urmarindu-i reactiile.Youji inghiti in sec sufland usor.
‘Ce..ce naiba are de gand..sa-mi faca?’se intreba in gand privindu-l speriat.Ochii lui straluceau si parca ii spuneau blondului sa termine imediat ce incepuse.Shiki isi misca usor mana in jurul zonei sale intime lingandu-i gatul brunetului,incercand sa-l faca sa simta placerea.Corpul baiatului ce statea sub blond tremura usor.Youji scotea cateva sunete de placere facandu-l pe blond sa continue.Il musca usor de gat pe brunet lingand apoi firicelul de sange.Youji isi musca buza inferioara incercand sa opreasca sunetele ce-i ieseau pe gura fara sa vrea.Parca nu mai voia ca tipul sa se opreasca,era atat de placut…dar totusi se intreba ce faceau ei?Placerea nu avea limite insa trebuiau sa se opreasca.Youji gemea incontinuu,blondul zambind pervers in coltul gurii.Cealalta mana o strecura pe la spatele baiatului,tot in boxeri penetrandu-l cu un deget uitandu-se in ochii lui,care se inchisesera brusc urmat de un geamat lung si puternic.Baiatul isi misca si mana si degetul provocandu-l pe Youji sa ejaculeze pe mana lui.Fata lui palida isi schimba treptat culoarea facandu-se rosu ca racul.Shiki isi scoase mana din boxerii lui incepand sa linga substanta albicioasa si lipicioasa de pe degetele lui uitandu-se cu coada ochiului la tanar care parea din ce in ce mai rosu.Cealalta mana continua sa se joace inauntrul sau violent apoi mai incet,facandu-l pe Youji sa simta placerea ce-i invada trupul.Gemea la fiecare miscare a baiatului,gemea de placere dar si de durere.Nu stia de ce dar nu voia sa se mai termine acel lucru.Devenea din ce in ce mai placut iar Shiki mai adauga un deget inauntrul lui miscandu`le violent sa se faca simtit.Corpul brunetului devenise cald iar culoarea fetei era din ce in ce mai rosie,exact ca a unui rac.Gemea de placere dar si de durere din cauza puterii cu care se misca inauntrul sau.
Dupa o ora de satisfactie blondul il saruta pe Youji pe frunte si pleca din camera acestuia ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat,lasandu-l pe brunet sa doarma.Ajunse in fata usii lui si apasa pe clanta vazand ca usa era descuiata,nu-l mira acest lucru deoarece se astepta ca o persoana sa fie in camera lui.
-Shiki…sopti silueta unui barbat bine facut ce statea pe fotoliul de o culoare ruginie.
-Ai venit asa repede?
-Desigur,sa te vad pe tine!
Tipul se ridica in picioare apropiindu-se de Shiki trecandu-i mana prin parul lui blond ce stralucea in razele soarelui.
-Frate..mi-a fost dor de tine!murmura blondul luandu-l in brate pe barbat,care ii era si frate.El era Ryo,tipul inalt si cu un corp bine facut deoarece in fiecare zi mergea la sala stand cate 2 ore.
-Si mie!
Ii saruta obrajii incepand sa traga de ei.Se asezara apoi amandoi la masa cu doua pahare de vin rosu,ca luna vampirilor,incepand sa discute fiecare ce a mai facut.
Intre timp,in camera brunetului era liniste.Ochii sai se desprinsera usor facandu`si aparitia pupilele negre.Se ridica brusc vazandu`se in pat.Isi incerca sa`si aminteasca totul privind ceasul.Era deja noapte.Cu putina liniste isi reaminti chipul blondului ce se ‘jucase’ cu el in acea seara.Baiatul zambi sters ramanand in pat incercand sa doarma.
‘Cat tupeu!’
[center][Imagine: chibi_2894.gif]
, chibi-ul lui Kayura

Toate povestile se termina cu Happy Ending , ai observat ? Afla`mi povestea si va fi cu totul diferit ... : (
[Imagine: hv895w.jpg]
[/center]

#3
Hmm,sper sa am cititori,oricum eu voi pota capitolele chiar daca primesc critici,comentarii sau mai stiu eu e..So,nou capitol ^^ Asa ca,spor la citit :D


Capitolul 3
-O scurta pauza-




Razele soarelui petrundeau usor prin perdeaua fina din matase a salii de clasa de la etajul 2.Era liniste,sau mai bine spus plictiseala.Unul din studenti isi misca repetat colturile ochilor din cauza luminii puternice ce’i deranja somnul.
-Youji,trezeste’te!Youji! se auzi o voce blanda si calma din spatele tanarului.Acesta fusese atins pe umar si zguduit de catre colega sa,Shara.
-Eh?Ce s’a intamplat?
Isi deschise usor ambii ochi,reamintindu’si ca nu era in patul lui moale de acasa ci doar in sala de clasa.Adormise ca de fiecare data pe banca,cu bratele indoite sub cap.Nu dura mult timp si se dezmetici,mai mult din cauza unei voci,putin nervoase.
-Ne vedem peste doua saptamani!zise profesorul,putin incruntat,iesind rapid din clasa cu catalogul sub brat.
O galagie infernala devasta scoala cand toti plecara spre case.


* * *
* *
*
-In sfarsit,o scurta vacanta…sopti blondul,mai mult pentru sine,iesind pe usa clasei.Isi duse mainile in buzunar,trecand nepasator pe hol cu capul in nori.Ajunse in dreptul unei usi negre,lacuita de ceva ani,pe care era o placuta veche scriind ‘Biroul directorului’ cu albastru pe un fond alb.Se opri brusc,auzind cateva voci cunoscute din acea incapere.Precum usa era crapata,se auzeau destul de clar discutiile,din care tanarul dedusese ca in in capere erau doar 2 persoane.Se apropie mai mult,lipindu’si spatele de peretele din dreapta,cu urechile in patru.
-Domnisorule Youji,sper sa nu se mai repete!
-Ma scuzati,eu chiar…
-Acum afara!se auzi vocea directorului,care indica usa.
Brunetul isi lipi mana de clanta,deschizand’o putin ametit.Era destul de incruntat iar pe fata lui se observa asta.Trecu pe langa Shiki fara sa’l observe,ducandu’si mainile in san.
-Cine se crede,Directorul Scolii?intreba mai mult pentru sine,facand referire chiar la director.
Umarul drept ii fu acoperit de palma blondului,care avea castile pe urechi,insa muzica oprita.Cu un zambet pe fata ii intoarse tot corpul,privindu’l in ochi.
-Ce’i?
-Voiam doar sa te salut…Deci,ce s’a intamplat acolo?intreba Shiki curios,indicand cu privirea incaperea de unde iesise mai devreme brunetul.
-Auzi,cum ai tu tupeul sa te mai vezi cu mine..dupa ce…
Se opri brusc,realizand defapt ca vorbea prea tare.
-Dupa ce…?!zise blondul cu un zambet pervers in coltul gurii.
-Eu..trebuie sa plec,murmura Youji cu jumatate de gura fugind cat ai clipi din acel loc.Alerga cu mapa sub brat pe holurile scolii,iesind intr’un final pe la profesori,deoarece la elevi era foarte aglomeratie.
Blondul nu mai zise nimic,gandindu’se ca ar fi bine sa mearga direct acasa sau sa se plimbe prin oras,in plus era vacanta.
* * *
* *
*
Se tranti in pat,obosit de acea zi.Gandurile ii zburau asupra blondului.Se ghemui sub cearceaf.Chiar daca afara era cald si inca soarele era pe cer el avea un tic.Isi lasa capul pe perna,o lacrima alunecandu’i pe obraz,disparand cand facu contact cu suprafata moale a asternutului.Inchise un ochi,apoi privi ceasul vazand ca e 20:17.Ofta,ducandu’si mainile pe fata.Tanarul realize ca nu era timp pentru a lenevi.Chiar peste 10 minute trebuia sa se intalneasca cu o colega si mai exact Shara.Intra in baie,dezbracandu’se de haine si privindu’si vanataile de pe brate de la stransorile lui Shiki.Stranse din pumn intrand la dus,lasand apa calda sa’i dezmierde trupul.In incapere era deja o temperature mare asa ca tanarul dupa ce’si termina dusul,iesi,deschizand geamul,privind din nou ceasul.Intarziase.Isi lua rapid cateva haine si se imbraca intr’un tricou mulat pe corp de culoarea cerului plin cu stele si niste pantaloni mai largi cu cateva catarame pe piciorul stang.Iesi pe hol incuind usa,apoi coborand pe scari.Ajunse in fata blocului dand cu privirea peste fata.
-Shara,scuze ca am intarziat!
-Ah?tresari blonda mutandu’si fata catre tanar.Sa zicem ca te iert,zambi apropiindu’se mai mult de brunet.
Plecara amandoi spre parc fara sa mai priveasca in urma.Tot drumul amandoi nu au zis nimic,insa tanara enervata de situatie il privi pe brunet,putin surprinsa de atitudinea lui.
-S’a intamplat ceva?Pari putin…
Nu apuca sa termine propozitia si tanarul interveni.
-Doar obosit…
Se asezara amandoi pe o banca asteptand si ceilalti colegi.Acolo erau locul lor de intalnire,parcul fiind prea mare,aveau unde sa stea si sa vorbeasca,alteori sa se joace.Dupa cateva telefoane toti se stransesera acolo.Afara era intuneric,pe cer nefiind nici macar o stea,doar luna,care si ea se ascundea printer nori parca stiind ca nu va urma ceva placut.
-Youji…Youji…
Se aud strigate de fete,care il urmeaza la fiecare pas pe tanar,insa brunetul era cu gandul in alta parte in timp ce persoanele de langa el deveneau din ce in ce mai tensionate.Pana la urma cedara,inaintand spre leagane.Brunetul si o gasca de baieti o luara in alta parte,lasandu’se pe fete acolo,unde discutau despre lucruri banale,cum ar fi vedetele preferate,ultimele barfe din scoala,baietii draguti si chiar ce haine si coafuri mai sunt la moda.Acum ca luasera o scurta pauza de la scoala aveau mai mult timp.
[center][Imagine: chibi_2894.gif]
, chibi-ul lui Kayura

Toate povestile se termina cu Happy Ending , ai observat ? Afla`mi povestea si va fi cu totul diferit ... : (
[Imagine: hv895w.jpg]
[/center]

#4
Sall!Cm scurt acest capitol :( il vruiam mult mai lung defapt nu m-asi fi oprit din citit :))
Am vazut mici grseli dar cu totii gresim asa ca nu este nimic,imi place acest capitol insa ma intreb ce o fi avut directorul cu saracul baiat?!
Immm ce pot sa mai spun decat ca ai talent,te pricepi la ortografie si descriere :X :X :X
Astept cu nerabdare nextul,app sa fie putin mai mare plss ca altfel mor de curiozitate :X
Bye and pooopici :-h :X

P.S.Eu voi citi neconditionat acest fic deaoarece il ador asa k continua sa scri :X
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic

#5
Mersi,mersi xDD
Sper ca acest capitol sa fie putin mai lung.Nu stiu cand il voi pune pe urmatorul fiindca week-end'ul asta voi fi putin cam ocupata,probabil miercuri va veni si nextul,pana atunci sper sa cititi in continuare si sa primec maimulte commuri ^^



Capitolul 4
-Dragoste adevarata sau doar joaca?-




Dann: [Imagine: anime-guy.jpg]






Baietii ajunsera intr’un loc mai retras,unde fiecare discutau problemele cu seful acelui grup,acela fiind Dann,un tanar mult mai inalt decat Youji,chiar si decat ceilalti tipi,foarte slab,care nu se prea vedea des prin zona,doar cand gasca lui se comfrunta cu celelalte.Youji era mana lui dreapta,adica era mereu aproape de el si’l ajuta.Fumul de tigare se raspandea prin aer,indreptandu’se spre norii ce ascundeau luna si stelele.
-Dann,azi am avut o mica problema cu directorul,cred ca si’a dat seama de planul nostrum…dar…
-Neah,nu’i nevoie sa’mi explicit nici tu nici ceilalti,vom scapa noi din asta iar directorul ala va primi un glont in cap!glumi Dann,razand in hohote,parca se drogase.
Youji dadu din umeri,indepartandu’se usor de ei fiindca fumul tigarilor era prea abundent,iar acesta era alergic.Tusi de cateva ori,ducandu’si ambele maini pe fata lui rosie.


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _
_ _ _
_

Blondul deschise usa si pasi in incapere.Era total in alta galaxie gandindu’se la a o mia sa victima,Youji.Zambi satisfacut trantindu’se in pat,rasunand de o data o voce groasa.
-Auch,boule…unde’ti e mintea?Doarme cineva aici!tipa fratele acestuia,foarte nervos de neatentia lui.Cazuse exact peste el.Shiki inca nu reactionase in nici un fel,pana cand Ryo ii dadu o palma peste ceafa.
-Termina!se auzi intr’un final vocea blondului.Nu am chef de tampenii!
-Eh?Ce e cu tine fratioare?Zici ca acum te’ai trezit,bucura’te,e vacanta!tipa barbatul saten,urcandu’se peste acesta.Il impinse cu capul pe perna,ducandu’si mainile spre incheieturile de la bratele blondului.
-Ryo,termina…nu vreau nimic acum!murmura Shiki,simtind fiori ce’i strabateau trupul.
-Zau asa,nu te mai cunosc…striga tare,incat blondul sa’l auda ca nu cumva sa adoarma.Se ridica de pe el,fiind imbracat doar intr’o pereche de boxeri negrii cu cateva inscriptii pe partea din spate.Pleca spre bucatarie fara sa mai zica nimic.
‘Ce e cu el?Nu rata o astfel de ocazie,in plus nu ne’am mai vazut de mult timp,ieri si alaltaieri am fost amandoi ocupati cu scoala..si acum?Cand e vacanta nu vrea nimic.’
Ryo se opri in pragul usii de la bucatarie tragandu’i o privirea sinucigasa lui Shiki,care acesta inca ramasese nemiscat pe suprafata patului.
Blondul isi puse perna pe fata intorcandu’se pe o parte.Adormi in scurt timp,visand la acel baiat brunet,mai scund decat el si cu trupul atat de perfect.Voia sa’l mai atinga din nou,sa’l mai sarute si sa’l simta.Se incrunta usor de gandurile lui.Nu putea fi indragostit,nici o data nu a fost.Fiecare tip ‘bun’ ii trecea prin maini apoi il considera un gunoi dupa o noapte cu el,insa acum era ceva diferit.Oare chiar se indragostise?Nu,nu putea fi real.
Ryo incepu sa’si faca o cafea,chiar daca era miezul noptii.Avea chef sa ia o gura de aer asa ca avea nevoie de ceva sa’l tina treaz.Tot mirosul placut al cafelei se raspandea in bucatarie si in camera unde Shiki inca ‘sforaia’.Dupa ce savura lichidul maroniu din ceasca de portelan se imbraca,isi aranja parul si iesi pe usa,neuitand sa’si ia geaca de fas.Cobori in graba pe scari continuand sa mearga pe strazile pustii,fara o destinatie anume.Din buzunarul blugilor ce’i purta isi scoase un pachet de tigari si o bricheta.Se indrepta spre parc nepasandu’I daca mai e cineva acolo.Dupa ce’si aseza tigarea intre buze si o aprinse o arunca imediat reamintindu’si ca defapt el trebuia sa se lase de fumat
-La dracu…sopti,calcand pe tigare.
Inainta cu mainile in buzunar,la fiecare pas auzind voci.Se apropie de locul cu pricina observand un grup de personae.Zambi malefic in coltul gurii dandu’si seama ca acei tipi erau din gasca aliata.Se apropie mai mult dand mana cu Dann,care parea in al noualea cer.Nu se mai vazusera de mult timp,deoarece Ryo deabia venise din Italia,unde avusese cateva afaceri.Dupa ce vorbira catva timp,acel grup deveni din ce in ce mai mic,ramanand decat Dann,inca doi baieti,Ryo si Youji.
-Nu stiam cat va mai dura pana cand sa te vad iar!sopti Ryo,ducandu’si o mana e umarul sefului din gasca ‘Pox-F3’ ,caci acesta era numele de cod al gastii.
-Heh,acum esti aici!rase Dann,privindu’l suspicios pe brunet.Nu cred ca’l sti pe Youji.Deci,sa faceti cunostinta.El e Ryo iar el e Youji…
Dupa cateva conversatii,Youji si satenul se cunoscura mai bine,insa nici unul dintre ei nu stiu ca fiecarea avea legatura cu Shiki.



_ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _
_ _ _
_

Ceasul era 8:00 si suna doar de cateva secunde.O mana iesi de sub cearceaf si arunca micutul aparat pe podea,oprindu’se din ticait deoarece ii sarise bateria.Se rostogoli pe podea pana la tocul usii de la intrare.Din pat se ridica in capul oaselor blondul,care nu parea intr’o stare foarte buna.Isi trecu de cateva ori mana prin par,ridicandu’se si mergand spre baie.Se spala pe maini si pe fata,apoi porni spre bucatarie unde lua o mica gustare.Lua telefonul in mana,cautand prin agenta,insa nu stia exact pe cine
Usa de la intrare se deschise,intrand Ryo in incapere.Incepu sa chicoteasca vazand ceasul si bateria acestuia pe podea.Facu rapid o mica ordine,aranjand cearceaful,mergand in bucatarie.
-Aici erai,adormitule…chicoti din nou,dorind mai mult sa’I observe reactia fratelui sau.
-Tu pe unde naiba mai umblii?tipa blondul,putin nervos.Toata noaptea te’am asteptat iar tu?
-Ce vrei sa spui?Cand am avut chef tu nu ai vrut,iar acum…te’ai gasit asa de dimineata?murmutra Ryo,apropiindu’se de el,ducandu’si mana prin parul lui.Hai nu mai fi asa morocanos,nu’ti sta bine.
-Mdah!
Satenul isi lipi buzele de ale baiatului,blondul deschizandu’si imadiat gura din reflex lasandu’si fratele sa’i explorez intreaga cavitate bucala.Shiki inca nu’si putea lua gandul de la persoana pe care realizase ca defapt o iubeste.Inca nu era sigur de chestia asta,doar daca il mai vedea probabil isi dadea seama.Nu opri sarutul pentru ca’i placea.Asa ca’l continua,facandu’l si mai palpitant.
[center][Imagine: chibi_2894.gif]
, chibi-ul lui Kayura

Toate povestile se termina cu Happy Ending , ai observat ? Afla`mi povestea si va fi cu totul diferit ... : (
[Imagine: hv895w.jpg]
[/center]

#6
Excelent!:X :X :X Ador aceste kissuri absolut incendiare :X.Asa cum a spus si ashya_love ai reusit sa ne surprinzi din nou.Mintea mea putin perversa ar vrea ca Dann sa intervina intre Shinki si Youji ar fi foarte cool dar tu hotarasti :X Eu una imi doresc sa citesc cat mai repede noul capitol asa ca gambate!
Bye and pupik :-h :X
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic

#7
Heya!! ^^ Mi'am facut timp in seara asta sa intru si sa postez un capitol.Sper sa va placa,pana atunci Gambate !! :D:D


Capitolul 5
-Bariera-


Isi dezlipira amandoi buzele,unele de celelalte,iar satenul continua sa se joace cu mana prin parul blondului.
-Uite,o sa te iert…
Blondul dadu din umeri,neintelegand la ce se refera.
-Sti tu,aseara…Am cunoscut un tip nou din nu stiu ce gasca,arata super bine si are un corp nemaipomenit.Ma gandeam sa ti’l fac tie cadou.Il incerci tu primul apoi mi’l da’i mie.Ce zici?zambi Ryo pervers in coltul gurii,lipindu’si iar buzele de cele ale baiatului,fara sa mai astepte un raspuns,continua sa’I exploreze fiecare coltisor,terminand sarutul printr’o muscatura a limbii blondului.
-Eh?Sunt destept fratioare,sopti satenul luandu’si jacheta si iesind pe usa.
Imediat zambetul blondului reveni pe buze,gandindu’se cat de palpitanta va fi noaptea urmatoare alaturi de acel tip.Isi scutura usor capul amintindu’si ca azi voia sa’l vada pe Youji,sa vorbeasca cu el si ce’l mai important sa’si ceara scuze.Facu mai intai un dus,apoi isi lua hainele deja pregatite de ieri.In final se imbraca,aranjandu’si parul si dandu’se cu gel sa’I stea mai bine.Firele rebele ii acopereau ochii si o parte din nas.Purta o bluza mai larga si lunga,complet neagra cu inscriptia ‘Get out’ pe spate si o pereche de blugi inchisi la culoare cu niste adidasi albi in picioare.Iesi si el pe usa,mai intai privind ceasul care nu arata mai mult de 11.Nu batu nici la usa tanarului si nici nu’l astepta pe scara.Pur si simplu se plimba prin jurul blocului,poate dadea de el.


…………………………..
……………….
………..
…..
..


Se ridica din pat grabit,realizand ca intarziase.Se spala rapid pe fata,manca ceva si se imbraca,luandu’si ghiozdanul cu multe insigne.Inchise usa,coborand in graba ape scari.Ajunse in mijlocul strazii vazand cum era singurul care se ducea la scoala.Ofta,realizand defapt ca era in vacanta.Isi dadu o palma zdravana peste frunte sa se trezeasca mai bine,se intoarse din drum,insa in fata brunetului aparu Shiki,care de pe fata lui se vedea ca era fericit.
-Pleci undeva?Te pot insoti.
-Lasa’ma!tipa Youji asezandu’si o mana pe pieptul blondului incercand sa’l impinga,insa Shiki se impotrivi,punandu’si o mana pe obrazul brunetului si cealalta pe fundul lui,pipaindu’l.Youji se inrosi imediat la fata,obrajii lui incalzandu’se treptat,insa isi facu curaj si tipa:
-Tu..Tu esti constient ce mi’ai facut?Nenorocitule,ipocritule….tipa brunetul.Noroc ca nu trecea nimeni pe strada la ora aceea.Facu un pas in spate,apoi se elibera de tanar si fugi inapoi in scara blocului fara sa mai priveasca inapoi.Shiki,incapatanat ca de fiecare data il urma pana la etajul 5 si cand brunetul se grabi sa inchida usa,tanarul inalt il opri,asezandu’si piciorul in fata lui.
-Nu asa repede…voiam doar sa’mi cer…
-Taci,aiuritule,ar trebui sa te exmatriculeze,idiotule ce esti!tipa din nou Youji incercand sa inchida usa,insa forta blondului era mult prea mare.Shiki se enerva la culme de spusele lui,nu’i pasa daca cineva vorbea urat la adresa lui pe la spate,dar atata timp cat i‘o mai spunea si in fata se enerva si facea mai rau ca un tanc in razboi.
-Cine?Bunica?rase blondul,ciufulindu’l pe brunet.Auzi mucosule,ar fi bine sa ma asculti…daca nu,pot s’o mai fac o data.
Pe Youji il apuca usor tremuratul,insa se calma cand blondul dori sa intre in camera lui.Il impinse pana il scoase afara la usa.
-Am zis sa ma lasi,eu nu ti’am facut nimic.In plus ii pot spune directorului.
-Tu?Un mucos ca tine n’ar fi in stare de asa ceva…
Youji inchise imediat usa rasufland usurat ca scapase,insa in gandul lui se vedeau imaginile cu Shiki,in acea seara.Se tranti pe pat,dorind sa uite totul,sau sa se trezeasca in alta lume.
Blondul se retrase in camera lui,fiind enervat la culme.Isi lua o tigare si se aseza pe pervazul ferestrei de la dormitorul sau,unde avea sa fumeze.
‘Poate nu ar fi trebuit sa’l jignesc asa…Nu’l cunosc prea bine dar am impresia ca o poate face,ii poate spune directorului si atunci nu numai ca voi fi exmatriculat..dar si..Ryo,ahh..ce prost sunt.’

……………….
………
…..
..

Ryo se intalni cu membrii din gasca sa,care avea un nume mult mai complicat decat ‘Pox-F3’.Chiar el era seful gastii pe care o detinea.Gasca sa se ocupa cu vanzarile drogurilor,ira gasca lui Dann cu acoperirea membrilor din ‘sFs-G88’ si sigurarea ca politia nu e pe urmele nimenui.Din familia lui Ryo doar Shiki stia cu ce se ocupa,ins ape el nu’l interesa asta,el era preocupat de victimele e ii le aducea Ryo.Discutara cateva ore bune pana clarificara un lucru.Ryo si Dann se intalnira din nou,iar subiectul lor era Youji.
-Unde crezi ca’l pot gasi?Am o treaba cu el…
-Cu Youji?
-Aham,replica Ryo,ducandu’si mainile in san.
-Nu am mai vorbit cu el de ieri,probabil….Dann statu cateva clipe pe ganduri,lua telefonul si’l sun ape brunet.
“Dann:Hey Youji,am o treaba cu tine.Poti veni peste 10 minute la pod?
Youji:Ok,sper sa fie ceva important.”
Dupa o discutie de mai putin un minut,amandoi inchisera telefoanele.
-Multumit?
-Da!aproba satenul din cap,mergand spre locul de intalnire,unde numai Dann si Ryo se aflau acolo si in curand aparuse si Youji,cu pasi grabiti.
-Ai grija,sa nu soptesti nimic despre treburile noastre.Chiar daca e in gasca nu stie nimic despre noi,altfel ne’ar spune politiei si am nevoie de acest tip,ii sopti satenului inainte ca Youji sa se apropie de ei.
-Umm?Salut..sper sa fie ceva important.
Dann nu avea idee de ce’l chemase pe baiat asa ca incerca sa nascoceasca ceva,insa Ryo interveni,facand un pas in fata.
-Defapt eu am o treaba cu tine,nu Dann!
‘Lui Shiki o sa’i placa.’gandi,punandu’si o mana dupa gatul sau si plecand din acel loc,plimbandu’se si vorbind despre lururi banale.



Blondul isi aduse aminte ca la ora 23:30 trebuia sa apara Ryo cu asa numitul tip sexy,pe care nu’l cunostea,asa ca incepu sa se pregateasca.Ryo isi verifica ceasul,convingandu’l pe tipul in varsta de 15 ani ca trebuie sa ajunga acasa.
-Trebuie sa te insotesc si eu?
-Da,chiar nu ma deranjeaza…
Aproba din cap,incercand sa tina pasul cu satenul ce parea grabit.Ajunsera in final in scara blocului,urcand la etajul 5,unde Youji se opri brusc.
-Stai putin,nu era nevoie sa ma aduci acasa!chicoti brunetul,ducandu’si privirea spre apartamentul sau.
-Ce tot spui acolo?
-Ce vrei sa zici?M’ai adus acasa insa nu stiai ca aici locuiesc?
Satenul ramase putin surprins.Sa fi fost adevarat?Si el locuia in acelasi bloc?Insa acum nu mai conta,era acolo,trebuia sa se tina de promisiune.
-Lasa explicatiile pentru mai tarziu dulceata,ti’am zis ca am o treaba cu tine.
Il apuca de brat,tragandu’l de mana pana in fata apartamentului lui Shiki.Usa nu era incuiata asa ca doar apasa pe clanta deshizand’o.Blondul ramase inlemnit cand il vazu pe fratele sau impreuna cu Youji.
-Ti’am adus bunaciunea….sopti satenul spre Shiki,prinzandu’i mainile brunetului intr’o stransoare deasupra capului.
-Shiki?Iarasi…tu?
Youji incepu sa tremure gandindu’se la ce va urma.Mai avusese de aface cu blondul,asa ca voia sa scape mai repede din acel iad,mai ales ca acum erau doi:Shiki si Ryo.
-Yo..youji?murmura blondul,incruntandu’se putin.Ce dracu faci cu el?
-Va cunoasteti?surase la urma satenul,impingandu’l pe Youji pe suprafata patului.
[center][Imagine: chibi_2894.gif]
, chibi-ul lui Kayura

Toate povestile se termina cu Happy Ending , ai observat ? Afla`mi povestea si va fi cu totul diferit ... : (
[Imagine: hv895w.jpg]
[/center]

#8
Imi pare atat de rau ca ati asteptat atat,dar sper ca a meritat..fiindca m'am intors cu un nou capitol xD


Capitolul 6
-Mana dreapta a lui Dann-



Youji incepu sa planga,ochii lui de abia se vedeau,erau ascunsi sub perlele sarate ce’I strabateau obrajii.
-La-lasati’ma,va rog!incepu sa tremure mai mult luand cearsaful in brate.
Ryo isi intinse corpul peste al brunetului care incepu sa tipe.
-Ryo,pleaca,ma descurc de aici!zise Shiki hotarat,luandu’l pe saten de pe Youji,impingandu’l afara,inchizand la urma usa.Ryo isi lipi urechea de suprafata usii ascultand tipetele brunetului.Zambi satisfacut asteptandu’si randul la usa.In tot acest timp Shiki se aseza pe pat,langa Youji,incercand sa’l calmeze.Isi trecu mana prin parul lui negru ca cerneala,apropiindu’si buzele de urechea lui.
-Calmeaza’te!Youji,nu vreau sa’ti fac nimic.
Insa blondul tanjea dupa corpul tanarului dar hotari sa nu’I faca nimic rau,doar sa’l calmeze.Youji isi regla respiratia ridicandu’se in capul oaselor.
-Imi pare rau pentru fratele meu Ryo,chiar imi cer scuze pentru ce ti’a facut!sopti Shiki,luandu’I tanarului cearsaful de pe fata.
“Frati?Shiki si Ryo sunt…frati?Imposibil,trebuie sa plec cat mai repede de aici!”gandi brunetul,ridicandu’se brusc din pat,mergand spre usa cu pasi rapizi.Shiki ii prinse repede mana inainte sa dechida usa.
-Lasa’ma sa plec!
-Doar am vrut sa’mi cer scuze!
Tanarul nu reactiona,doar deschise usa si pleca rapid in camera lui.Ryo dadu buzna in camera fratelui sau tipand si privindu’l dezgustat pe Shiki.
-De ce a durat asa putin?Idiotule,eu ti l’am adus iar acum l’am pierdut amandoi.
-Daca stiam ca Youji e tipul despre care vorbeai tu,nu il mai doream asa mult,murmura blondul.
-Va cunoasteti?
-Da!
Ryo iesi din casa inchizand usa in urma sa cu putere,provocand un zgomot puternic.Plecase in cautarea tanarului,insa realiza ca intra in camera lui,asa ca ezita,insa ii venise alta idee.Isi lua telefonul din buzunar,sunandu’l pe Dann.
Ryo:Salut Dann!
Dann:Salut!
Ryo:Vreau san e intalnim,ACUM!
Dann:Ok!
Dupa discutia celor doi la telefon si intalnirea acestora in parc,Ryo astepta cateva imformatii de la Dann despre acel tip,care parea ca este iubitul fratelui sau.
-Explica’mi si mie ce e cu tipul asta Youji!
-Sa zicem ca am incredere in tine,si’ti zic.Deci,tipul asta Youji,il are pe tatal sau in Italia si este cel mai cunoscut Traficant de droguri de acolo.Gasca mea l’a recunoscut imediat cand s’a mutat in oras,si l’am mintit ca ne ocupam cu prinderea traficantilor de droguri.Numai asa putem ajunge la tatal lui,in Italia.Prin intermediul acestui copil,fiindca nu are mai mult de 16 ani.
Ryo asculta cu atentie toata ‘povestea’ la sfarsit dandu’si cu parerea.
-Hm?Si eu tot din Italia vin,oare ii cunosc parintii?Mai ales tatal.
-Defapt,mai e ceva!Noi trebuie sa’I omoram tatal.Pricepi?Deci de aceea nu I’am zis nimic despre adevaratul nostru plan.
-Bun,atunci te voi ajuta si eu.Devine enervant pustiul,zise hotarat satenul.
Continuara cateva minute conversatia,insa Dann trebuia sa plece fiindca primise un telefon important.




Soarele era mai puternic ca alta data,razele acestuia se strecurau prin fiecare coltisor de strada.Singurele parti intunecata si neatinse de lumina erau umbrele,care acestea,tot prin intermediul soarelui apareau.Zilele treceau ca vantul si micuta vacanta se scurta mai mult.Ultima zi,week-end’ul mai ramasese un prilej de odihna,caci apoi din nou chinul:scoala.Cu toate ca brunetul si blondul erau vecini nu se mai intalnisera in acea saptamana deloc.Ryo isi inchiriase o camera la hotelul ‘Bloody-Speed’ si ramasese acolo in tot acest timp,chemand in fiecare seara cate o tipa,sau mai bine zis tarfa.Youji,de frica celor intamplate nu a mai iesit deloc din casa,insa cand isi imagina din nou ca va trebui sa se trezeasca devreme si sa mearga la aceasi scoala cu blondul ii venea sa arunce totul in calea sa.Tot nu’si putea imagina cum cei doi erau frati,insa era de inteles,chiar semanau.Amandoi malefici si perversi.Insa nu era asa,Shiki chiar se indragostise de brunet.


_ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _
_ _

Tinea pixul in mana stanga,privind larg caietul cu mii de patratele.Isi duse mana la gura ascunzand un cascat,era atat de obositor sa ai teme de vacanta si sa le scri in ultima zi.Inchise caietul,asezand si pixul langa el.Sari in pat dand drumul la televizor,maine la scoala,toti elevii la scoala,maine la scoala.Pe toate canalele asta spunea.
-Nimic interesant la Tv,ofta Youji,stingand din telecomanda televizor,imediat ecranul facandu’se negru.
Se intinse pe toata suprafata patului,inchizand pentru o secunda ochii,parca simtind in acel moment patrunderile si saruturile violente ale lui Shiki.Se putea oare gandi in alta parte?Dadu negativ din cap ridicandu’se in capul oaselor.Probabil statuse prea mult in casa si se simtea sufocat,asa ca decise sa iasa macar o ora pe afara.Se schimba intr’un tricou rosu cu multe dungi negre si o pereche de pantaloni largi,cachi.APasa pe clanta si iesi din camera lui,privirea fiindu’i atintita asupra blondului,ce’l privea destul de pervers.
-Aham..deci intr’un final te’ai plictisit sa stai in casa?intreba Shiki in soapta,apropiindu’se mai mult de tanar.
-Sa zicem asa..murmura,invartind cheiea in broasca fara sa’l priveasca.
Simti brusc cum doua maini i se incolacesc in jurul taliei.Ii simtea respiratia calda a tanarului pe gatul sau.Inima accelera si de data asta,gandindu’se numai la lucruri urate.Mai bine nu iesea din casa,dar de unde sa stie el ca Shiki il asteptase in tot acest timp?Limba blondului isi facu aparitia pe gatul lui Youji,plimbandu’se de la lobul urechii pana la umeri.Tricoul il cam incurca pe baiat in treaba sa,asa ca’l dadu jos aruncandu’l in spate.
-Shiki,inceteaza,ne pot vedea vecinii…
-Si?Ii pot anunta de acum sa isi ia si popcorn,o sa fie distractiv,sopti,impingandu’l pe tanar cu fata de usa lui,insa Shiki ramase in spatele lui,continuand sa’l sraute pe gat,muscandu’l usor,lasandu’i semne.
[center][Imagine: chibi_2894.gif]
, chibi-ul lui Kayura

Toate povestile se termina cu Happy Ending , ai observat ? Afla`mi povestea si va fi cu totul diferit ... : (
[Imagine: hv895w.jpg]
[/center]

#9
Sall!Ma bucur ca ai postat repede :X :X :X Mi-a placut mult acest capitol insa te cert din nou spunandu-ti ca m-ai lasat cu gura cascata tocmai in momentul fierbinte :X :X :X
De ce nu ai mai continuat macar un picut? :( Sper sa vi repede cu continuare,plsss.
Il urasc pe Ryo imi vine sa-l omor cu mana mea X-( ce nenorocit,scz daca te-am suparat cu ce am zis.Dar oricum il urasc :)).

Bravoo de 1000 de ori,succes si multa inspiratie.
Love and Kiss :X
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic

#10
M-am simtit atrasa de ficul tau precum de un magnet :x .
Este foarte frumos. Imi place ca pui si descriere, dar nu prea multa pentru a nu devenii plictisitoare. :) Fratii astia doi sunt super tari. :)) Amandoi obsedati dupa sex. Ryo cred ca are de gand sa se razbune pe Yuiji :-? Daca o face sper ca Shinki sa-l salveze :x .
Nu prea am ce comenta.. La greseli nu am fost atenta, actiunea atragandu-ma cu totul :X

Succes in continuare! ^^

See ya ! :*



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pure heart Akane Hime 22 10.540 19-01-2012, 08:52 PM
Ultimul răspuns: MaDy^^
  Pure Blood Ellys 6 4.669 07-05-2011, 06:06 PM
Ultimul răspuns: Ellys
  Pure Blood [Mistery, Romance] wonderCaT 25 15.476 20-04-2011, 01:56 PM
Ultimul răspuns: Nixu
  Pure Desire ~ hiimera 6 4.470 11-03-2011, 09:52 PM
Ultimul răspuns: Juneko
  Dream Satisfaction [+18] [yaoi] louv_gravitation 3 2.937 25-12-2009, 07:22 PM
Ultimul răspuns: Yaku-chin
  Sweet Satisfaction [yaoi-shounen-ai] Aliss_anime 22 12.773 31-10-2009, 11:06 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Pure Love [shounen-ai / yaoi] October 18 13.038 16-01-2009, 11:07 PM
Ultimul răspuns: Argenta


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)