Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Posturile la Forum Games se contorizeaza

#51
Nu. Daca as fi de acord cu tine atunci unde ar mai fi diversitatea parerilor, discutia? Ar fi totul monoton si ceea ce face viata mai interesanta este mica noastra diferenta de opinii.

Atunci cand esti moderator la o sectiune cum este FanFictionul chit ca vrei sau nu iti arunci un ochi asupra capitolelor si fara sa vrei esti obligat sa le citesti. A avea cei 7 ani de acasa si a scrie cat de cat in romana, fara ts tz ju si orice alte abreviatii inexistente, nu tine de experienta, tine de bunul simt, lucru care e de o lipsa grasa pe aici.

Am face pe noi daca s-ar duce FF-ul? Facem pariu? Sincer, nu te vad ca l-ai face, dar merita sa intreb. Poate imi faci vreo surpriza.

Nu folosesc cuvintele alandala, am destui ani de limba romana incat sa stiu cand, unde si in ce circumstante se utilizeaza un anumit cuvant.

Apropo, Crazy.Fani, tu ai idee cu cine te certi? Intreb pentru ca am impresia ca nu ma cunosti.
Buns, didn't see ya there!

Smarty pants strikes again xD

#52
Lia, chiar m gandeam sa il deschid. Sper doar sa mai fie doritori, pentru ca vad ca s-au marit userii in acea sectiune, la fel si cu numarul de posturi. Trebuie insa sa mai citesc regulamentul de acolo odata. Cantitatea de fite e inexistenta, doar ca deseori pe net nu se intelege exact tonul pe care il folosesc cand scriu, care e absolut normal. 21

Revenind, Aniika, stiu cine esti, daca te refereai la numele userului, tocmai ai scris pe pagina 3 sau 4, nu mai tin minte sigur. Eu inchei aici, va raspund la profil daca mai e ceva, dar nu vreau sa se ajunga la cearta. Aniika, pana acum nu e cearta, ti s-a parut doar. >.> Mi-am spus parerea in legatura cu topicul asta. Ma bucur totusi ca mi-a raspuns cineva.
Let's start with help tha forum. Charity moment. ^.^

EDIT: Sure, dar din moment ce eşti pe contul ăla? .>. Jeez, perfecţionişti mai vreţi să fiţi...

#53
You do realize I am Aly right and my name it's not Aniika? ._.

Apropo, nu ma certam cu tine, sunt prea calma la ora asta ca sa ma cert cu careva.

#54
Citat:Eu cred ca ati face pe voi daca s-ar duce FF-ul in jos, ca acolo e cea mai mare activitate.

Desigur, de parca alte sectiuni nu exista.
Fani, cum a spus si Lia, cea cu verde este Aly. Si nu este impotriva ta, ea incearca sa explice ceva si tu - poate si altii - aveti o alta parere total paralela cu ce este de fapt pe aici.

Edit: si nu am observat toate posturile de deasupra mea 22.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#55
Crazy.Fani, îmi place cum, după ce ţi s-a arătat că vorbeşti în marea majoritate prostii, după ce ai sărit în sus că echipa nu face nimic şi după ce ai sărit din nou în sus că Aly ţi-a sărit în cap, spui că trebuie să ajutăm forumul. Mai bine te abţineai la început.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Temele de Forum Lia 14 7.596 13-05-2012, 12:13 AM
Ultimul răspuns: Cherie
  Posturile Aly 6 5.059 26-03-2012, 12:40 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Tema noua pentru forum - Zup Color Theme Flaw 6 5.286 14-04-2010, 09:23 PM
Ultimul răspuns: Fifilina
  Primul forum yaoi romanesc Lye 3 4.634 12-05-2008, 12:56 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)