Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Posturile la Forum Games se contorizeaza

#11
Crazy. Fani iti spun doar ca atunci cand vezi naruto si mai si scrii ficuri bazat pe naruto... nu poti trece pe la sectiunea de naruto sa lasi un amarat de comentariu?

Si mai lasa-ma cu ficurile, am citit azi o chestie jenanta, extrem de jenanta, the guy was gay but he wasn't gay he was a gigolo but then he was gay but not gay gay he just hated gays but he loved to get a blow job from his doctor who was a guy too which would make them both gay but he still wasn't gay! daca ai inteles ceva, felicitari.

Nu am sters FF-ul, nu sunt idioata si/sau dusa cu pluta. Daca voi sunteti creduli pana la dumnezeu nu e problema mea. Asta e fix ca faza de craciun cand cu "grinch stole christmas" si faceati drame si melodrame pe aci ca a furat grinch zupul...

Paziti-va ca in curand mai vine ceva si ce va veni... va fi mai rau decat "glumita" de azi cu FF. Mai enervati-va si sa fiu a naibii daca nu il sterg de data asta >.<

Asta ca sa-mi mai aud vorbe ca nu fac nimica...

#12
Tie chiar ti s-a parut ca am facut drame si melodrame? Exagerezi!
Uite ca de data asta acest comentariu nu mai il zic asa dragut ca celalalt. Deci chiar nu stiu unde ai vazut tu drama in comentariul meu. In primul rand nici nu m-am referit la stergerea FF-ului, ci la preferintele fiecaruia de a lasa un comentariu intr-un anumit topic.
Stiu ca era gluma, tocmai ce ai spus asta in posturile de sus ... si le-am citit.
Si sa-ti raspund la comentariu :
Citat:Crazy. Fani iti spun doar ca atunci cand vezi naruto si mai si scrii ficuri bazat pe naruto... nu poti trece pe la sectiunea de naruto sa lasi un amarat de comentariu?
Da, pai la FF pui un capitol azi, mai pui unul peste doua, trei zile, mai lasi un comentariu, pe cand la topicul cu Naruto faci un post si ATAT, normal ca nu e activitate...

Alte intrebari? Sunt in stare sa raspund la toate acum!
Iar tie, Lia, iti dau perfecta dreptate. Tocmai aici e problema... Dar macar la FF sa fie ativitate, decat nicaieri. Mereu a fost problema asta?

[EDIT]: Chiar va dau dreptate cu tema forumului, manga si anime, si cand colo tocmai acolo nu se posteaza, dar astea sunt preferintele fiecaruia. Acolo postezi o data ca spui ca-ti place personajul X, pe cand la alte topicuri poti posta mai mereu sa lasi cate o critica sau comentariu...

#13
Crazy.Fani, Aly acolo nu s-a referit la tine cand a zis de drame si melodrame, se referea ca atunci cand s-a facut acea gluma de Craciun, unele userite au sarit de fund in sus.
In rest, nu este normal ca nu-i activitate, cu toate astea, zup este forum manga si anime. Daca fiecare user care s-a inregistrat, sau macar jumatatea din cei care au facut-o ar fi postat pe acolo, nu ar mai fi fost problema asta.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#14
Exact, in plus dupa cum am spus, nu mi se pare corect sa va inregistrati bine mersi pe forum ca sa cititi ficurile, lucru posibil din cauza celor care au intemeiat forumul si care au lucrat la mentinerea lui, iar pe voi va doare undeva si cititi ficuri, multi nici nu comenteaza, si atat.

Nu stiam ca suntem o comunitate bazata pe fan-fiction, unde este respectul pentru anime-urile care va stimuleaza imaginatia, fata de filme si muzica si carti? O comunitate face ceva impreuna, nu pe bisericute. Daca fiecare user ar posta o data sau de doua ori pe zi, am fi mult mai activi. Sau mai multe posturi macar in weekend.

Si nu vreau sa aud de treaba cu scoala, ca asta e o scuza penibila daca nu esti la facultate. De parca noi cei mai mari nu am trecut prin liceu si nu stim cum e.

Inainte de criza adularii YAOI, forumul era mult mai echilibrat la capitolul posturi.

Nici macar la jocuri nu mai posteaza nimeni desi am curatat si resetat subsectiunea 22. Pe deasupra am incercat o mare parte din membrii staffului sa aducem un caracter amuzant.

Daca tot FF-ul e asa popular de ce nu participa nimeni la exercitiile de imaginatie?

Numai eu stiu de cate ori am lasat voturi si comentarii la concursurile lunare si de cate ori am participat, pentru ca daca nu era poll nu aveam voturi. Este absolut dizgratios comportamentul.

Concursul de Proza are premii in carti, medalii si ce mai ne trazneste capsorul; pentru castigatori, pentru juriu, pentru organizatori si pentru participanti. Ma jur ca daca pot fac si diplome 21. Doar cativa useri au comentat, aceeasi useri care o fac mereu.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#15
(07-03-2012, 09:28 PM)Narnia A scris: Crazy. Fani iti spun doar ca atunci cand vezi naruto si mai si scrii ficuri bazat pe naruto... nu poti trece pe la sectiunea de naruto sa lasi un amarat de comentariu?

Si mai lasa-ma cu ficurile, am citit azi o chestie jenanta, extrem de jenanta, the guy was gay but he wasn't gay he was a gigolo but then he was gay but not gay gay he just hated gays but he loved to get a blow job from his doctor who was a guy too which would make them both gay but he still wasn't gay! daca ai inteles ceva, felicitari.

Nu am sters FF-ul, nu sunt idioata si/sau dusa cu pluta. Daca voi sunteti creduli pana la dumnezeu nu e problema mea. Asta e fix ca faza de craciun cand cu "grinch stole christmas" si faceati drame si melodrame pe aci ca a furat grinch zupul...

Paziti-va ca in curand mai vine ceva si ce va veni... va fi mai rau decat "glumita" de azi cu FF. Mai enervati-va si sa fiu a naibii daca nu il sterg de data asta >.<

Asta ca sa-mi mai aud vorbe ca nu fac nimica...

Am lasat rand liber ceea ce inseamna ca restul nu iti era adresat tie ci in mod general... Romana asta zau ca e grea frate!

Sunt jocuri, sunt o tona de jocuri si de discutii la naruto, la alea de ce nu postati?

Alte intrebari... da...
1. De ce se numesc gay persoanele care sunt bisexuali?
2. De ce i s-ar pune cuiva IOD pe... *ahem*?
3. De ce o persoana care nu a vazut un yaoi in viata ei scrie ficuri yaoi?
4. De ce ramane Sakura gravida doar pentru ca l-a sarutat pe Sasuke?
5. De ce o persoana care nu are 18 ani, ba din contra, 10, scrie ficuri +18?
6. Cum isi paote gasi cineva iubirea in transpiratia urat mirositoare?
7. De ce Sakura care il adora pe Sasuke il confunda cu fiul lor si... "they seal the deal" cu el si nu e incest si la sfarsit aceasta e... virgina?
8. Cum poate muri de ciuda Barbie daca ea nu e vie?
9. Cum poate avea cineva sange albastru cand aceasta expresie este folosita atunci cand vorbesti de regi, regine, printi si printese? "They have blue blood because they are royals"
10. Cum se poate o rochie neagra sa se asorteze cu o noapte neagra?

Mai vrei? Ca astea sunt doar dintr-o sectiune de la FF... mai pot continua si asta e doar din titluri, daca m-as pune sa le citesc as scrie romane.

#16
*cough* Made a tiny little typo here, but solved it now

Citat:Nu am sters FF-ul, nu sunt idioata si/sau dusa cu pluta. Daca voi sunteti creduli pana la dumnezeu nu e problema mea. Asta e fix ca faza de craciun cand cu "grinch stole christmas" si faceati drame si melodrame pe aci ca a furat grinch zupul...

#17
Just an announce, posturile la Forum Games se contorizeaza.

si v-au crescut numarul de posturi xD

#18
Chiar vrei sa raspund la intrebarile alea? Ok, o sa o fac maine ca e prea tarziu si e scoala. In legatura cu posturile. La mine au scazut in loc sa creasca... >_>

EDIT: Nu, nu am ignorat postul, dar am zis ca sunt de acord cu tine acolo si nu mai am ce comentarii sa fac.

#19
S-a dat recount, s-ar putea sa fi schimbat optiunile la anumite sectiuni cu mult timp inainte de recount si de aceea ti-au scazut abia acum.

Intrebarile idioate erau mai degraba retorice si erau preluate din anumite povesti mirobolante, ma rog, ma abtin de la mai multe comentarii.

Ah si multumesc incredibil de mult ca mi-ai ignorat total postul meu, alta dovada ca userii trec pe langa tot ce le spunem si aleg doar ce vor sa citeasca.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#20
(07-03-2012, 10:24 PM)Crazy.Fani A scris: Alte intrebari? Sunt in stare sa raspund la toate acum!
Iar tie, Lia, iti dau perfecta dreptate. Tocmai aici e problema... Dar macar la FF sa fie ativitate, decat nicaieri. Mereu a fost problema asta?

*cough* Tu ai zis ca stii raspunsurile, eu doar am pus intrebarile pentru ca eu nu stiu raspunsurile la alea! Ce vrei tu? sunt si eu mica si proasta!

Apropo, ai 782 de posturi, unde ti-au scazut?oO Daca tu vezi una la profil nu inseamna ca si atatea posturi ai...



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Temele de Forum Lia 14 7.600 13-05-2012, 12:13 AM
Ultimul răspuns: Cherie
  Posturile Aly 6 5.060 26-03-2012, 12:40 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Tema noua pentru forum - Zup Color Theme Flaw 6 5.286 14-04-2010, 09:23 PM
Ultimul răspuns: Fifilina
  Primul forum yaoi romanesc Lye 3 4.635 12-05-2008, 12:56 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)