Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Posturile la Forum Games se contorizeaza

#1
Din pacate, de 8 martie, ar trebui sa primim cu totii flori, bombonele si alte prostii care ar trebui sa ne induioseze inima... ei bine... FF-ul s-a sters si asta datorita faptului ca nu postati decat acolo, asadar, prin urmare si in concluzie nu va mai reveni!

LA MULTI ANI DE ZIUA FEMEII/MAMEI!!! In timpul care il pierdeati pe la FF, duceti-va si cumparati ceva mamelor voastre!

#2
I wonder how many actually believed me... LOL

#3
You're such a mean bitch, sweetheart 24))))

Oh man, truth be told they are only posting there... Parca ne chinuim degeaba sa reinviem sectiunile...
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#4
Deja a revenit?? o.O
Miramas' , ma rog nu tine de voi...asa ca bigup cu incercarea readuceri userilor pe forum xD
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#5
La ce te referi prin nu tine de noi, mai exact? Ca nu prea am inteles ce vroiai sa spui.

Incercam in multe feluri sa ii facem sa posteze, sa-i atragem, dar sa mor daca stiu de ce nu prea activeaza lumea. De fapt activeaza, dar le e lene sa posteze.

#6
That awkward moment when you forget on which account you are and you post LOL.

hey there... aniika... LOL, big time lol 24))

#7
*cough* 24 what can I say, I'm a big dumb bunny and the awkward moment is... a lough out loud moment 24

In orice caz, daca nici concursul de proza cu premii si medalii de dat si Wall of fame nu intriga pe nimeni, atunci chiar nu mai stiu ce sa zic...

[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#8
We should do a hula hula dance and see the reactions lol

#9
Vorbesc din perspectiva unui user normal pe animezup : rareori accesez topicurile de anime sau manga, nu pentru ca nu sunt o fana, ci pentru ca pur si simplu nu ma atrage sa schimb pareri despre animeul respectiv ( manga nu prea citesc ). Bine, mi-a placut, pot scrie acolo, dar nu pot lungi postul, si decat sa fac spam, mai bine nu mai srciu nimic. In al doilea rand la sectiunile de anime nu cred ca sunt topicuri atat de interesante incat sa stau cu ochii numai acolo, pe cat sunt cele de la Contests of the Mounth ( cel putin pe mine ma paisoneaza alea... chiar daca nu particip mereu, imi place sa las cate un comentariu sau sa votez la poll ), fotografii, amv-uri, gfx-uri si carti sau muzica. Le-am spus pe cele unde sunt mai activa, fara sa mai amintesc FF-ul unde este clar.
Nu spun ca restul topicurilor nu aduc un oarecare interes, dar tine si de placerile fiecaruia. Poate sunt mai multi fani la FF aici care se uita la Naruto decat fani care se uita la un anime bun si incep sa umble prin fel si fel de topicuri sa-si spuna parerea.

Nu prea inteleg de ce va agitati ( nu, nu o spun cu ironie ) dar FF-ul face parte tot din forum, nu e ca si cum e un alt colt al lumii acolo. Stiu ca va deranjeaza ca toti se strang acolo ca mustele, dar aia e pasiunea lor, sa scrie si sa citeasca ficuri...

Acum sa revin putin mai mult asupra subiectul. Eu, daca s-ar sterge FF-ul, nu as mai avea unde sa postez ficurile. Macar aici stiu ca le citeste cineva. V-ati gandit ca toti se strang acolo pentru ca intr-adevar e lume care ii citeste din placere, nu ca pe forumurile mici unde o fac din obligatie ca sa mai creasca numarul de posturi?

#10
FF-ul nu e sters, chillax. Dar nu va reveni pana nu vedem activitatea pe partea principala a forumului. Zup nu este forum pentru scriitori, este forum manga anime si daca interesul pentru manga si anime nu e asa mare, macar sa postati la filme, carti, seriale, dezbateri, discutii generale, fan art inclusiv gfx, foto, amv, desene etc

Nu mi se pare corect ca noi sa depunem munca pentru forum si sa fie neglijat tocmai de userii pentru care incercam sa facem totul.

Nu suntem un forum specializat pe LUCRARI YAOI.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Temele de Forum Lia 14 7.599 13-05-2012, 12:13 AM
Ultimul răspuns: Cherie
  Posturile Aly 6 5.059 26-03-2012, 12:40 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Tema noua pentru forum - Zup Color Theme Flaw 6 5.286 14-04-2010, 09:23 PM
Ultimul răspuns: Fifilina
  Primul forum yaoi romanesc Lye 3 4.635 12-05-2008, 12:56 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)