Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Metal's photos . : p

#1
Nu sunt cel mai mare fotograf evăr, dar, uneori mă distrez făcând poze. Ei bine, n-am celălalt aparat foto pe lângă mine pentru a pune pozele de pe el pe calculator, aşa că am să încep cu câteva fotografii mai vechiuţe.

Parcă-n Istanbul

Arătau tare cul munţii atunci

Nu ştiu ce mi s-a părut interesant :]]

Asta-i una din favoritele mele

Ce cul arăta cerul <3

Aici apusul e de milioane, dar s-a transferat prost de pe un alt calculator pe stick >.<

Muchen <3

Random pic

Astea sunt toate pe care le am acum :] . Aştept păreri .
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#2
waaaaw. poze artistice, sunt super tari, te pricepi,...
mai ales apusurile, sunt de milioane:X:X:X
POza aia, in istanbul.. waaaaw, e super tare, cerul are o culoare aparte.
chiar sunt facute de tine? daca da inseamna ca ai talent mare.. sper sa mai pui ca imi plac pozele.
Si in poza aia unde ziceai tu ce cool arata cerul, vai, cool e putin spus, e superb, e fantastic, mama, dar ai vizitat multeee locuri.

Sper sa mai pui:X
Imi plak la nebonie:X
[Imagine: p_wall1x-2337629b24-1.jpg]

Nanairo no kaze ni fukarete tooi misaki wo mezashiteta
Yoake mae kikoeta MERODII
Sore wa totemo natsukashii uta

#3
Au apărut poze noi, tre să trec și eu pe aici :]]

1. E chiar interesanta, cel putin culorile cerului sunt superbe, la fel si "biserica" aia [ stiu ca nu e chiar o biserica, dar nu mai stiu cam i se spune >.< ]. Pacat de lumina aia din drepta jos, pentru ca atrage privirea acolo, si scapi din vedere restul pozei

2. Parerea mea, e ca poza asta e cam plictsitoare, adevarat muntii aceea chiar arata bine, dar parca le mai trebuia ceva sa ii scoata in evidenta. Daca apareau si acei copacii de jos din dreapta, aveai doua planuri [ cal departat cu muntii, si cel apropiat cu copacii ], si automat poza ar mai fi avut ceva ce sa o scoata dn tipare

3. Poza asta imi aduce aminte de ceva, dar nu imi pot da seama de ce -.- . Oricum, a iesi destul de bine, pacat de casele alea doua, parca stirca peisajul

4. Recunosc, asta e superba <3 . Ador pozele cu plante/flori in primul plan, plus ca (,) culorle cunt superbe

5. Imi place enorm culoarea cerului <3

6. Aici, banda aia rosie de os, strica toata poza. Puteai sa o tai s-au sa ii faci ceva .-.

7. Poza asta chiar imi place. Culorile se armonizeaza, si nu e nici prea incarcata, da' nici goala

8. Aici, ca si la cealalta cu muntii, nu ai decat planul departat. Dar, aici, umbrele sunt superbe, fac poza mai deosebita

Am observat ca, cu exceptia pozei 4, toate celelalte poze sunt facute cam din aceelasi unghi, incearca sa midti camera mai mult.
Imi plac foarte mult culorile cerului, parca s-ar schimba vremea ca sa faci tu poza 21

Sper sa mai pui poze
[Imagine: teru.png]


#4
Mersi pentru comentarii! Mă bucur că vă plac pozele aşa c-am revenit cu câteva noi 65 . Sper să vă placă : ] .

Iarăşi cerul : ]] . V-am spus că-mi place să fac poze la cer ? :]]

Flower power :]]

Muşcată . . floara preferată a lui Kay

Plictiseală : d

Cadoul meu pt. ziua lui mama :]]

Floarea bunică-mii

Mă plictiseam teribil

De data asta v-am înnebunit cu flori :]]

______________

Am revenit . Mă bucur că-ţi plac pozele aşa de mult şi sper să-ţi placă în continuare :]

Toamna la munte .

Hard Rock Cafe

Chitară <3

Un ochi de fată

Waa . . random pic

O barcă .

Dy . . O parte din ea : ))

ÃŽn parc

Sper să vă placă : D
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#5
Helau !

Doh, trec si eu p`aci. O sa comentez doar ultimele pozele [da vina pe lene 46]:
1. Imi place la nebunie copacul ala si toate alea pe langa el, iar cerul se vede foarte tru 15, plus ca trecuse si un avion, caci se vedea si un nor de fum 15
2. Uuu, Hard Rock Cafe. Poza ii interesanta si pot spune ca imi place.
3. Chitara <333, defapt corzile unei chitarii <33. A iesit super poza, ii chiar tare. Foarte artistica :X
4. Un ochi de fata care nu se vede prea bine, deh 46. Eh, e draguta poza.
5. Si asta ii tare, dar contrastul este prea mare 39.. Sare prea mult in ochi.
6. Imi place tare mult asta cu barca, artistica, n`ai ce zice 15
7. Imi plac foarte mult lanticurile, mai ales cel cu chitara <333
8. Hmm, interesanta poza si imi place cum se vede soarele. Nimic de zis aici.
Mai astept poze si poate treci si pe la mine ! hug

#6
dap3
imi plac in continuare
sunt artistice
superbe..prima poza ce e drept e de nota 200. Imi place foarte mult tot la aceasta poza cum se vad pomi pe cerul ala, si cum a zis si Zapa, se pare ca trecuse si un avion pe acolo pt k se vade dara aia. Ce e drept avionul ala a facut poza si mai frumoasa. In concluzie poza asta e bestiala.
- In a doua poza.. nu prea stiu ce sa comentez, e reusita ce e drept. Nu pot sa zic ca nu imi place, ca as minti.
- In a treia poza.. Welll aici am o nelamurire22.. Tu ai chitara? sau cine? Ori cum.. cum se vede pt moment am crezut k ai luat-o de pe internet pentru ca e prea artistica si mult prea reusita:X.
- In urmatoarea poza.. e superb rau de tot ochiul avand in vedere k tipa are ochii negri si mai e si bruneta. E frumoasa3
- Urmatoarea poza e chiar bestiala. Ai folosit efectele de la photoscape (sau ce program ai folosit tu) foarte bine3
- Pei barca.. Uni ar spune ca e o poza absolut total neinteresanta dar ea defapt e chiar interesanta. Unu la mana pt k ai pozat-o intr-un mod strategic [sper ca asta sa fie cuvantul potrivit4]. Arata bine.. Is verry cool3
- La poza k Dy. E frumoasa fata, asta e clar. Se vede ca are parul frumos. Are un lant ciudat la gat, cu chitara.. cea ce face poza mai atragatoare, deoarece e ciudat dar interesant modelul de chitara:X.
- Poza in parc e chiar super. Unu la mana cum se vad pomii pe cerul ala senin, albastru8 vaii.:X... si soarele ala parca e pus special ca sa il pozezi tu3
deci in pertotal imi plac pozele3:X
[Imagine: p_wall1x-2337629b24-1.jpg]

Nanairo no kaze ni fukarete tooi misaki wo mezashiteta
Yoake mae kikoeta MERODII
Sore wa totemo natsukashii uta

#7
Primul post

1.Prima poză este blurish rău da rău de tot şi luminozitatea este extrem de scăzută. cadrul pare boring.
2. Muntele e minunat, deloc blurish şi chiar îmi place foarte mult. Culorile sunt tari de tot.
3. Nu e blurish, da e întunecat.
4. Ador planta aia, e superbă.
5. Again, blur si întunecat.
6. O ador.
7. Calumea.
8. E pur şi simplu adorabilă.


Al doilea post.
1. Cerul e superb .
2. OMG O ador e pur şi simplu mirifică.
3. Åži asta. Culorile sunt fantastice.
Ultimele îmi plac pur şi simplu. Le ador. Culorile sunt foarte frumoase şi ai un cadru excelent.

Ultimul post.

1.Nu prea îmi place. Culorile nu sunt prea interesante.
În afară de asta, îmi e lene să stau să le iau pe rând, dar în ultimul post în afară de ochiul ăla care e prea blurish, în rest îmi plac toate.
-

#8
Mersi pentur comentarii, girls! Åži, da, aia este chitara mea, n-am luat-o de pe net .

Peisaj

Trandafirul crescut de mine :]

Rose

Un fir de grâââu

Trandafirul meu 15

Fragment dintr-un brăduţ

I love that color <3

Floricică

Hope u like them.
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#9
1. E superrr. Cam ciudată...creanga [ sper că asta e ] aia .
2,3,5 . Sunt super . ÃŽmi plac trandafirii , mai ales cel alb 4
4 .La cea cu grâul cred că ar fi ieşit mai drăguţă cu puţin Zoom şi făcută dintr-un alt unghi , dar e sper şi aşa .
6.Brăduţul e şmecher . Are mult verde 21 <33
7. Aaa. Şi mie îmi place culoarea. Este turcoaz [ sau turquoise , whatever ] , nu ? 4
8 . Şi la asta ar fi mers cu un Zoom , dar e drăguţă oricum . [ God , am început să fac rime ]
The time I burned my guitar it was like a sacrifice. You sacrifice the things you love. I love my guitar.


#10
dap
mishto.. deci sti sa canti si la chitara mai sunt lucruri despre tn de care noi nu stim?
Welllll... pozele astea. TRandafirii cunt extraordinari de mishto in special cel alb deoarece imi da senzatia de puritate se liniste. Prima poze e superba si ma face sa cred cand ma uit la ea ca sunt pe un munte, si toata lumea imi sta la picioare.. dar totusi.. eu as mai fi dat un pik cu photoscape peste poza, la efecte acolo pt a parea k poza e mai veche dar si asa e superba... Spicul de grau.. e superb si chiar imi place...ce mishto ar fi fost dak ai fi avut camera daia cu rezolutie mare. Ar fi prins si cel mai mic detaliu pe crae il pozeaza.. Ar fi iesit de milioane poza dak ai fi avut daia... dar u.. cum sa zik sh fara daia la tn pozele ies suuuuuper... ce ar ma fi? La poza aia cu culorile... Si eu le ador sincer. imi da o stare de liniste.. camera mea e verde.. deci cred k iti dai seama k imi place la nebunie poza aia.. Nush ce sa mai zik. e superb. spor la facut poze si sper sa mai vi sa ne arati ce poze ai facut ca imi plac

Edit Nya : Exces de emoticoane ! Ai avut treisprezece. Emoticoane ÅŸterse !
[Imagine: p_wall1x-2337629b24-1.jpg]

Nanairo no kaze ni fukarete tooi misaki wo mezashiteta
Yoake mae kikoeta MERODII
Sore wa totemo natsukashii uta




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)