Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meeting în Bucureşti

#31
Myeah.. mai bine undeva la o cafea sau in parc (sau ambele, nu m-ar deranja xD) pentru ca la film chiar ca nu putem sa tacem toti atata timp 21 dar pot sa ramana variantele cu Afi sau Plaza pentru ca gasesti multe locuri de stat si pierdut vremea pe acolo ^^

Btw Luli nu e asa greu sa gasesti covrigaria aia, sigur o s-o vezi tu 21
Love me or hate me. Either way I'm on your mind.

#32
Ok...pot spune ca si eu sunt impotriva filmului.Plus ca filmul respectiv s`ar putea sa nu fie pe placul tuturor si evident,cineva va incepe sa dea din gura.So eu propun sa mergem la patinoar la Afi apoi prin Herastrau. [macar stiu si eu sa ma intorc acasa 4] Iar locul de intalnire.....stiu sa ajung la Romana ! De abia am aflat dupa cautari indelungate pe internet asa ca nu`mi distrugeti munca. 21 Eu zic sa ramana Piata Unirii sau Romana.Daca nu se poate,incep iar cautarile sa dau si de statie de metrou.
[Imagine: Urahara_Sig_by_KaitoWatanabe.png]

#33
Cred că un prieten încă mai cânta din Blues, şi cântă super mişto.
Oricum, dacă mergeţi în Blues sau în Lăptărie eu aş veni.
[Imagine: subpagenav02_r1_c1.gif]

I am a lying asshole and a troll.

#34
Haideti in Afi xD e bine acolooo~~! [ c'mon girls, sunt o groaza de baieti draguti pe patinuaru' ala xD mai ales la ora 4 15 ] si silviu, tu stai pe langa mine.. am putea sa ne intalnim daca doresti si sa mergem impreuna xD
I'm not insulting you. I'm describing you.

#35
voi vb de patinuare nuh?
EU NU PATINEZ Zuppy06

@Kido cum vrei Zuppy03

Zuppy12
-----------------------------------------------------------------
[Imagine: silviussj5.png]
-----------------------------------------------------------------

#36
@Kido: serioooos? Da bine hai in Afi 24 count on me XD
Love me or hate me. Either way I'm on your mind.

#37
Deci ramane sa ne intalnim in data de 27 decembrie, la ora 13:30, afi.
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#38
si ce facem, mergem la film? Zuppy07 mergem la ala 3d sau la heri potar? sau la ce...? cine ne rezerva biletele? Zuppy06

ce bine ca am cu cine sa vin ca habar n-am cum ajung acolo Zuppy06

@Kido sami dai add ca nu cred ca te am 39, am idu pe profil 4
-----------------------------------------------------------------
[Imagine: silviussj5.png]
-----------------------------------------------------------------

#39
Oh, c'mon! Nu vi se pare prea departe Afi? adica....in Cotroceni? si minorii cum ar trebui sa vina?
[Imagine: wqymg0.jpg]

#40
* cough * Deea, marea majoritate dintre noi suntem minori. Probabil că te-ai referit la cei mai " tinerei ", adică sub treisprezece ani or smth like that. xD
Anyway, cei care doresc să vină, dar nu ştiu cum pot ajunge acolo, pm me.

Bun, deci majoritatea a ales Afi. 21 Oookeeee, rămâne Afi. =D
Bănuiesc c-o să mergem la patinoar, nu? Iar dup-aia o să ne plimbăm puţin [ în funcţie de timp ] prin Herăstrău or smth?
Cum s-a mai spus, mai bine renunţăm la film. Presupun că vom fi mai mulţi, prin urmare nu vom rezista fără să vorbim. Şi personal, când refletectez asupra ideii legate de film, consider c-ar fi o pierdere de timp să stăm două ore p-un scaun fără să facem mare lucru. Pun pariu că cel puţin jumătate dintre noi se vor plictisi la un moment dat, so yeah, renunţăm la ideea cu filmul. Rămâne patinoarul, după care o scurtă plimbare [ sau lungă, depinde de timpul de care vom dispune în acel moment ] prin Herăstrău sau eventual o raită printr-un McDonalds. Dar asta o s-o stabilim la faţa locului.
Dar unde ne-ntâlnim? I mean, ne-ntâlnim în faţa intrării principale sau într-o staţie de metrou / tramvai?

^^
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Meeting în BucureÅŸti! Corina M. 19 8.716 19-04-2011, 04:33 AM
Ultimul răspuns: Yondaime
  Meeting în BucureÅŸti. Corina M. 45 19.200 08-09-2010, 11:42 PM
Ultimul răspuns: Vernis


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)