Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meeting în Bucureşti

#51
Aaaa..eu propun sa ne vedem direct la Afi daca vreti la patinoar.Economisim timp zic eu.Parerea mea....nu stiu.Auziti dar...Luli...sau Winter..in fine.De ce banata permanent?? 22 Asta nu am inteles.Mai vine la meeting ?
Citat:Şi ce ştie să facă ?
Asta mi`a placut mult. XD
[Imagine: Urahara_Sig_by_KaitoWatanabe.png]

#52
* cough * Eu mă prezint la meeting anyway, Deea. xD
Bun, deci ne-ntâlnim pe peron la Politehnica? 21
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#53
Åži tot nu ÅŸtiu ce e aia Afi. Åži mai ales, ce face ?

@Kamikaze Tokkotai: Eşti tare, băi, frate. Mă-nveţi cum să fiu mare ca tine ?
[Imagine: subpagenav02_r1_c1.gif]

I am a lying asshole and a troll.

#54
I'm for Politehnica, asteptam sa vedem daca mai zic si altii ceva ^^'

(16-12-2010, 03:20 PM)Horia K A scris: Åži tot nu ÅŸtiu ce e aia Afi. Åži mai ales, ce face ?
Face, face.. multe. 21 Face patinoar, film, fast'foods, Diverta and all that sh!t a mall usually, um.. does.
Love me or hate me. Either way I'm on your mind.

#55
M-ati primi si pe mine 5 ? Ca tot ma duc la Bucuresti dar trebuie sa stabilesc data si daca il conving pe taicamio .... 65 .
[Imagine: Jun0xCa.png]

#56
Eu sunt in continuare pentru Afi daca to mergem la patinoar.Nu stiu ce sa zic...plus ca peronul Politehnica habar n`am unde e.
(16-12-2010, 02:43 PM)Winter. A scris: * cough * Eu mă prezint la meeting anyway, Deea. xD
Mie mi`ai zis Deea?Si daca da...de ce? XD
In orice caz,ma bucur ca vii.
[Imagine: Urahara_Sig_by_KaitoWatanabe.png]

#57
AKA.

Politehnica.
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#58
Scuza-ma, Aka, mi s-a parut c-am vazut nickul Deei. xD Sorry once again. ^^'

Bun, daca tot poporu-i de acord cu ceea ce am hotarat pana acum si nu mai exista alte propuneri / sugestii / nemultumiri, consider c-ar fi ideal sa ramana cum am stabilit, mai exact data de 27 decembrie, ora - 13.30, peronul statiei de metrou de la Politehnica.
Eu una nu prea cunosc zona aceea, dar presupun ca ma voi descurca. Cred ca ma veti recunoaste usor, intrucat voi avea cea pancarta cu Animezup here [ va fi mai exact o coala A4, iar undeva - dedesubt, probabil - voi avea scris Free hugs ], so yeah... ^^'

By the way, Zuzu [ mi-e lene sa dau copy / paste la nick ], esti mai mult decat bineprimita printre noi. ^^
Repet, oricine-i binevenit la acest meeting. =D

Si de asemenea, daca mai aveti propuneri / nemultumiri, nu ezitati sa vi le exprimati, desi nu cred c-ar mai putea exista un loc mai potrivit decat Politehnica pentru mica noastra plimbare prin Afi. 21
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#59
Mda..... Eu de Craciun alesesem ca si cadou sa ma duca parintii la Bucuresti si sa vin la meeting. Acum cu zapezile astea mai greu de ajuns cu o masina putin mai mare decat ar trebui si tata mi-a zis ca imi ia laptop de Craciun si nu ma mai duce la Bucuresti . 22

=> Nu mai pot veni si ma lasau dar de , zapada >_<
[Imagine: Jun0xCa.png]

#60
as fi vrut si eu sa vin dar am ajuns in calarasi miercuri si aseara a inceput sa ninga calumea... nimeni nu mai pleaca din oras pentru ca drumurile sunt inzapezite din pacate... dar data viitoare, sper sa mai fie o data viitoare, cu siguranta vin.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Meeting în BucureÅŸti! Corina M. 19 8.736 19-04-2011, 04:33 AM
Ultimul răspuns: Yondaime
  Meeting în BucureÅŸti. Corina M. 45 19.332 08-09-2010, 11:42 PM
Ultimul răspuns: Vernis


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)