Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Make it clear !

Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu o persoana fara a trebui sa iti cantaresti gandurile nici sa-ti masori vorbele.

Next:Iubesccânteculşipoeziadintinepentrucăosimtşiştiucăotrimiţisincercătremine.Îtimulţumesccaexişti…sicăînsemniatatdemultpentrumine…Priveşte-mă!tucheamă-măînfiecarezişivoiveni.Voizburamereucândvreisă-ţifiuaproape...Tuspunedoaratâta:Vino!

Lol, looks fun.

Iubesc cântecul şi poezia din tine pentru că o simt şi ştiu că o trimiţ isincer către mine. Îti mulţumesc ca exişti… si că însemni atat de mult pentru mine… Priveşte-mă! tu cheamă-mă în fiecare zi şi voi veni. Voi zbura mereu când vrei să-ţi fiu aproape... Tu spune doar atâta: Vino!

Mission accomplished; apropo, Alt gen, ai sarit peste o fraza.

Nuosaintelegniciodatadecesuntuniioameniatatdealnaibiideipocriti.
Nusemeritasafiialtcinevadecatcineestipentrucaegresitsiinterpretabil.Apoideviicuusurintaungunoi.
[Imagine: trexwalkn.gif]

(01-07-2010, 01:54 AM)Little M A scris: Inamintireaaceeaceafostodataramanedoarnumelesrisorilesirestuldeporcareniiceacumnumaivaloreazanimic.


In amintirea aceea cea fost odata ramane doar numele srisorile si restul de porcarenii ce acum nu mai valoreaza nimic.

de fapt era "in amintirea a ceea ce a fost"...ma rogh 78


Nuosaintelegniciodatadecesuntuniioameniatatdealnaibiideipocriti.
Nusemeritasafiialtcinevadecatcineestipentrucaegresitsiinterpretabil.Apoideviicuusurintaungunoi.

Nu o sa inteleg niciodata de ce sunt unii oameni atat de al naibii de ipocriti.
Nu se marita sa fii altcineva decat cine esti pentru ca e gresit si interpretabil.Apoi devii cu usurinta un gunoi.


next: Noapteaesublimachiarsiinmomentelecelemaiintunecatesinuconteazacumsice.
[center][Imagine: 5863530978_e4248f5008.jpg][/center]
[center]Chronicles of a Demon <-blog ~Drawings ~Fotografi~[/center]

[spoiler=Some]
[Imagine: 5385538.png][Imagine: chibi_4451.gif]
[/spoiler]

Noapteaesublimachiarsiinmomentelecelemaiintunecatesinuconteazacumsice.
Noaptea e sublima chiar si in momentele cele mai intunecate si nu conteaza cum si ce.

cred ca m-am descutcat ((:

next: Eadevaratcanustimce-amavutpananu-lpierdem,dareadevaratsicanustimce-ampierdutpanacandnu-ldobandim.
[Imagine: teru.png]


Eadevaratcanustimce-amavutpananu-lpierdem,dareadevaratsicanustimce-ampierdutpanacandnu-ldobandim.

E adevarat ca nustim ce-am avut pananu-l pierdem, dar e adevarat si ca nustim ce-am pierdut pana cand nu-l dobandim.
Cred ca asta e..39
Next:
Opasiuneseuitaprinparitiaalteipasiuni,odurereprintr-oaltadurere,odragostevecheprintr-odragostenoua,acestaesteciclulsentimenteloromenesti
[Imagine: bestg.png]


[Imagine: 25qaazp.png]


Merci beaucoup LynnuÅŸor hug


<Opasiuneseuitaprinparitiaalteipasiuni,odurereprintr-oaltadurere,odragostevecheprintr-odragostenoua,acestaesteciclulsentimenteloromenesti >
O pasiune se uita prin aparitia altei pasiuni,o durere printr-o alta durere,o dragoste veche printr-o dragoste noua,acesta este ciclul sentimentelor romanesti.
:Sper ca asa e :d
Next:Cereajutorintotdeaunacandenecesar,cautandsa-tidezvoltisimtulce-tipermitesa-lceripersoanelorcelormaiindicate!
Ja ne!
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]

Citat:Next:Cereajutorintotdeaunacandenecesar,cautandsa-tidezvoltisimtulce-tipermitesa-lceripersoanelorcelormaiindicate!
Cere ajutor in todeauna cand e necesar cautandu-ti dezvolta-ti simtul
ce-ti permite sa-l ceri persoanelor celor mai indicate ^^ usor.

Next: satransformttoulinprafsipulberepentruunafurisitdegandac?sasimticatesufocicandalergicaintr-unmaraton.
sincer cred ca e 'simplu' 24
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

< satransformttoulinprafsipulberepentruunafurisitdegandac?sasimticatesufocicandale​rgicaintr-unmaraton.>
Sa transform totul in praf si pulbere pentru un afurisit de gandac?Sa simti ca te sugoci cand alergi ca intr-un maraton.
Sper ca asa e:d
Next:InvatasaspuiNU,faraatesimtivinovat,sifaraacredecaveiranipecineva.Adorisamultumestipetoatalumeaesteunefortsiorisipaenorma.
Ja ne!
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]

" Invata sa spui NU , fara sa te simti vinovat , si fara a crede ca vei rani pe cineva. Adori sa multumesti pe toata lumea este un efort si o risipa enorma " .

Next : Bunacapacitatedecomunicaresicapabilitatedealucrainechipa . Sa va vad bye , see you later 3. !
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

Lexxi - chiar crezi ca e greu ? 24
Buna capacitate de comunicare si capabilitate de a lucra in echipa .
next : letthefallcomelettherainstopletthetearscomeandintheendsaysmile
4
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.




Utilizatori care citesc acest subiect:
19 Vizitator(i)