Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Make it clear !

#91
<Undevainlinisteainfernuluiofatascriaopropozitielungademiidecuvinte.>
Undeva in linistea infernului o fata scria o propozitie lunga de mii de cuvinte.
Next: Celmaibunmoddeateinveseliestesaincercisainveselestipealtcineva.
Fi intotdeauna ceea ce esti, iar daca aceasta nu e deajuns pentru cineva, acel cineva nu e deajuns pentru tine!
Get your own at Pokeplushies! [Imagine: 2673256.gif]
Click here to feed me a rare candy !
[Imagine: 6bca372.png]

#92
Celmaibunmoddeateinveseliestesaincercisainveselestipealtcineva.
Cel mai bun mod de a te inveseli este sa incerci sa inveselesti pe altcineva.

next; Incercsagasescopropozitiedragutadarnuimivinenimicinminte.
21
[center]雅-MIYAVI- is my SUPERHERO♥
[Imagine: 95386.png]

•How high can you fly with broken wings..?•

[Imagine: hurt-11.jpg]
[Imagine: medium_94587.png][/center]

#93
Incercsagasescopropozitiedragutadarnuimivinenimicinminte.


Incerc sa gasesc o propozitie draguta dar nu imi vine nimic in minte.


Next: Intaramulmuntilorzaceunbaiatcareisiascundedragostea.
Aditza's Blog

[Imagine: aditzasig-1.png] -> mersi Toxicâ„¢


#94
Next: Intaramulmuntilorzaceunbaiatcareisiascundedragostea.

In taramul muntilor zace un baiat care isi ascunde dragostea.

Next: Suntfericitapentrucamainenuinvatamsimapottrezilaooratarziu.Nuintrebatideceamscrisaceastapropozitiepentrunicieunustiu. 4

#95
Next: Suntfericitapentrucamainenuinvatamsimapottrezilaooratarziu.Nuintrebatideceamscrisaceastapropozitiepentrunicieunustiu.
Easy...Sunt fericita pentru ca maine nu invatam si ma pot trezi la o ora tarziu. Nu intrebati de ce am scris aceasta propozitie pentru ca( ai uitat sa-l pui dar nui nmk ) nici eu nu stiu.

Next4oamneDumnezeulmeudamivacantzatotmereufadindouaunsemestrufadinmineunmaestrufarascoalafaratemefaramateniciproblemesaumacardacasepoatesubiectelelamatedarcutotcurezultateDumnezeucumilaTaANULEAZATEROGTEZA!
srry...marti am teza la romana si de-aia3
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#96
2121
Doamne Dumnezeul meu dami vacantza tot mereu fa din doua un semestru fa din mine un maestru
fara scoala fara teme fara mate nici probleme sau macar daca se poate subiectele la mate cu tot
cu rezultate Dumnezeu cu mila Ta ANULEAZA TE ROG TEZA!

Next:Ascultafiecarepicaturadeploaie,atingandutipieleceauscatasisoptindpovesteainutila,povestealorinaintecaele saatingapamantulincaimiamintesclumeaprinochiiunuicopilcarepriveacumrefugiulluiestedistrustinandusirespiratia
gredepartegrotarecesiintunecatasclipirilerocilorluminalicarireasurasiangelicadeschizandumidrumulmeupropriu.
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

#97
Next:Ascultafiecarepicaturadeploaie,atingandutipieleceauscatasisoptindpovesteain ​utila,povestealorinaintecaele saatingapamantulincaimiamintesclumeaprinochiiunuicopilcarepriveacumrefugiulluies ​tedistrustinandusirespiratia
gredepartegrotarecesiintunecatasclipirilerocilorluminalicarireasurasiangelicades ​chizandumidrumulmeupropriu.

Asculta fiecare picatura de ploaie, atingandu-ti pielea cea uscata si soptind povestea inutila, povestea lor inainte ca ele sa atinga pamantul inca imi amintesc lumea prin ochii unui copil care privea cum refugiul lui este distrus tinandu-si respiratia gre( wtf is this?! ) departe grota rece si intunecata sclipirile rocilor lumina licarea sura su angelica deschizandu-mi drumul meu propriu
...uff da'greu a fost
Next: IwannahealIwannafeellikeI'mclosetosomethingrealIwannafindsomethingI'vewantedallalongsomewhereIbelong
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#98
IwannahealIwannafeellikeI'mclosetosomethingrealIwannafindsomethingI'vewantedalla​longsomewhereIbelong
I wanna heal I wanna feel like I'm close to something real I wanna find something I've wanted all along somewhere I belong

next; Nuosagasestiniciodatafericireadacaestilegatlaochiintimpceocauti.
[center]雅-MIYAVI- is my SUPERHERO♥
[Imagine: 95386.png]

•How high can you fly with broken wings..?•

[Imagine: hurt-11.jpg]
[Imagine: medium_94587.png][/center]

#99
Nuosagasestiniciodatafericireadacaestilegatlaochiintimpceocauti.
Nu o sa gasesti niciodata fericirea daca esti legat la ochi in timp ce o cauti.

Next:Muzicanecoloreazaviatafacandtoateviseleposibile.


[Imagine: iloveyouanimesign.png]


Muzicanecoloreazaviatafacandtoateviseleposibile.
Muzica ne coloreaza viata facand toate visele posibile.

next: Whenthelightsgooutyouwillunderstand.
[center][Imagine: summer.png]

[Imagine: breakingbenjamin.png]
No time for lies and empty fights.
I am scared to lose the things I love .
click please
[/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)