Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Make it clear !

#81
Viatanuinseamnaculoarearoz,viatainseamnapeterozpeunfundalnegru.
easy : Viata nu inseamna culoarea roz, viata inseamna pete roz pe un fundal negru.

eu o sa pun ceva in engleza... sa nu ma injurati:eto:
Next10risongateswon'topenupformeOnthesehandsandkneesI'mcrawlin'Oh,IreachforyouWellI'mterrifiedofthesefourwallsTheseironbarscan'tholdmysoulinAllIneedisyou
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#82
Prisongateswon'topenupformeOnthesehandsandkneesI'mcrawlin'Oh,IreachforyouWe​llI'mterrifiedofthesefourwallsTheseironbarscan'tholdmysoulinAllIneedisyou

simplu: Prison gates won't open for me On these hands and knees I'm crawlin Oh, I reach for you Well I'm terrified of these four walls These iron bars can't hold my soul in All I need is you.

chiar daca mi-a luat ceva timp sa inteleg ce ai scris tu pe acolo...21

Next: Azinuamavutchefdenimicsitelefonulmeusunaintrunasimadoarecapul.Credcavoidacutelefonuldeperetidacanuinceteazasasune.

Sper ca ati inteles ceva din ce am scris mai sus...21
"Time present and time past
Are both perhaps present in time future,
And time future contained in time past.
If all time is eternally present
All time is unredeemable." T. S. Eliot

Check it out

#83
Azinuamavutchefdenimicsitelefonulmeusunaintrunasimadoarecapul.Credcavoidacutelefonuldeperetidacanuinceteazasasune.
easy: Azi nu am avut chef de nimic si telefonul meu suna intruna si ma doare capul.Cred ca voi da cu telefonul de pereti daca nu inceteaza sa sune.
da'ce-ai cu saracu'telefon?

next:Celmairaufelincaresimtiabsentacuivaestesastailangaelsisastiicanuvafiniciodataaltau
sper sa nu ma injurati
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#84
next:Celmairaufelincaresimtiabsentacuivaestesastailangaelsisastiicanuvafinicioda​taaltau
Cel mai rau fel in care simti absenta cuiva este sa stai langa el si sa stii ca nu va fi niciodata al tau.

next: Sunttrista,cacimaineamtestlachimiesinustiufoartemultelucruripentrucaurascacestamaterie.

#85
<Sunttrista,cacimaineamtestlachimiesinustiufoartemultelucruripentrucaurascacestamaterie. >

Sunt trista,caci mai neam testla chimie si nu stiu foarte multe lucruri pentru ca urasc acesta m​aterie. Smile

Next : Estemaidificilsadistrugiopareregresitadecatunatom.
[Imagine: aaaakip.jpg]

#86
<Estemaidificilsadistrugiopareregresitadecatunatom.>

Este mai dificil sa distrugi o parere gresita decat un atom. Bine?

next: Mamamiaspuscamainemerdemlabunicasicaosamancammerecapsunibananesialtefructeinnebunitordesuculentesigustoase. :biggrin:
Hope si-a lasat urma pe-aici...71
,,Lucrurile nu sunt bune sau rele în sine, gândirea noastră le face să fie astfel."- William Shakespeare
[Imagine: 6ru0k7.jpg]
Mai genial nici ca se putea. Multumesc muult mult de tot, Abyhug

#87
next: Mamamiaspuscamainemerdemlabunicasicaosamancammerecapsunibananesialtefructeinnebu ​nitordesuculentesigustoase.

Mama mi`a spus ca maine merdem [mergem] la bunica si ca o sa mancam mere, capsuni, banane si alte fructe in nebunitor de suculente si gustoase. Smile

Masimtatatdeciudat,parcalumeameas`aintorscususulinjostocmaicandaveamnevoiedetotceestemaibine.Chiartrebuiesasuporttoatefiintelelumii?

#88
<Masimtatatdeciudat,parcalumeameas`aintorscususulinjostocmaicandaveamnevoiedetotc​eestemaibine.Chiartrebuiesasuporttoatefiintelelumii?>
Ma simt atat de ciudat,parca lumea mea s'a intors cu susul in jos tocmai cand aveam nevoie de tot ce este mai bine.Chiar trebuie sa suport toate fiintele lumii?

Next:Intraminviatafaras`ocerem,iesimdineafarasavrem,iarpeparcursuleinufacemnicijumatatedinceeacenedorim...
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]

#89
Intram in viata fra sa o cerem,iesim din ea fara sa vrem,iar pe parcursurile nu facem nici jumatate din ceea ce neam dorit.

Next:Suntuningercezboaraprintrestelesivegheazaasupratamereusimereu
Ori unde vei merge
Ori unde vei sta
Gandestete la mine
Si nu ma uita

#90
Next:Suntuningercezboaraprintrestelesivegheazaasupratamereusimereu

Sunt un inger ce zboara printre stele si vegheaza asupra ta mereu si mereu.

Next: Undevainlinisteainfernuluiofatascriaopropozitielungademiidecuvinte.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)