Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Make it clear !

#61
Cand te indragostesti ai inima plina de bucurie dar apoi cand te desparti inima de indata ti se va umple de tristete si iti va fi greu sa o rapari.

Next:Lifeisnotmeasuredbythebreathsyoutakebutbythemomentsthattakeyourbreath away..
Un băiat şi o fată se întâlnesc,
se iubesc ÅŸi se iau.
- Mihail DrumeÅŸ

[Imagine: tumblr_l62y3awKTQ1qbcrgio1_500.png]

Cortina a căzut pe ultimul act al tragediei.
Dar noi, care am rămas după el, ce vom face? -
Mihail DrumeÅŸ


Claustrofobie

#62
~Life is not measured by the breaths you take but by the moments that take your breath away..
dragut 8
~Nimeninuisivaaduceamintedetinepentruganduriletalesecrete..

#63
Nimeninuisivaaduceamintedetinepentruganduriletalesecrete..
so here we go..
Nimeni nu isi va aduce aminte de tine pentru gandurile tale secrete..
next: Dragosteaestetreabacelorcarenuauceface.

#64
Dragostea este treaba celor ce nu au ce face.

Fals ! 21. cum poti crede asa ceva ? :] adica tu iti iubesti mama ca nu ai ce face ? 21 si aia e tot dragoste 3.

Next:

Sezicecaceiputernicinuprivescinurmalorpentruanu-sivedeatrecutul.Insachaireadevaratcasuntputernici?sinudefaptceicaresi-lprivesc,si-siasumagreselilesuntceicuadevaratinseztratisiputernici?
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#65
Sezicecaceiputernicinuprivescinurmalorpentruanu-sivedeatrecutul.Insachaireadevaratcasuntputernici?sinudefaptceicaresi-lprivesc,si-siasumagreselilesuntceicuadevaratinseztratisiputernici?

Se zice ca cei puternici nu privesc in urma lor pentru a nu-si vedea trecutul.Insa chair[chiar] e adevarat ca sunt puternici?si nu defapt cei care si-l privesc,si-si asuma greselile sunt cei cu adevarat inseztrati[inzestrati] si puternici?

Foarte frumos:X

next:Sunttarebucuroasapentrucaavenitvinerisiincepedistractiamultasteptata...[sunt foarte motiva 21]

#66
Sunt tare bucuroasa pentru ca a venit vineri si incepe distractia mult asteptata...
next:Viatanureprezintacantitateadeaerpecareoinspirisioexpiri...cimomenteleincareititaierespiratia!
Fi intotdeauna ceea ce esti, iar daca aceasta nu e deajuns pentru cineva, acel cineva nu e deajuns pentru tine!
Get your own at Pokeplushies! [Imagine: 2673256.gif]
Click here to feed me a rare candy !
[Imagine: 6bca372.png]

#67
Viata nu reprezinta cantitatea de aer pe care o inspiri si o expiri... ci momentele in care iti taie respiratia!
sper ca asa e...
next...
Lisbethînchiseochii.Reflectăoclipădacăeraînstaresăsescoaledinpat,săgăseascăcevaceputeafifolositdreptarmăşisătermineceeaceîncepuse.Apoi,îndepărtăacestegânduri.Abiareuşeasăţinăpleoapeledeschise.
"Cum Satana a fost astfel condamnat sa vagabondeze, sa colinde si sa n-aiba deloc stare, el nu are niciun salas al lui, caci desi detine, gratie naturii sale ingeresti, un soi de impertinenta in apele murdare si in aer, asta face totusi parte cu siguranta din pedeapsa ce i-a fost data, cea care il sileste... sa nu aiba niciun loc sau un teritoriu stabil, unde sa ii fie ingaduit sa isi odihneasca talpile picioarelor."
[Imagine: hopeestheim.png]

#68
Lisbeth închise ochii.Reflectă o clipă dacă era înstare să se scoale din pat,să găsească ceva ce putea fi folosit drept armă şi să termine ceea ce începuse.Apoi,îndepărtă aceste gânduri.Abia reuşea să ţină pleoapele deschise.

Cred ca asa trebuia dac am gresit undeva scuza-ma 8 wasp


Next:Nusuportisavezicandaltuldemanamaiacandimispunecatdemultarvreacuminesasteasimticumpulsuliariticrestesiaivresadisparinumaiaicesarepari

scuze dar este vers nu stiu ce am astazi dar vreau s-a scriu numai versuri s-a va vad
Viata nu e mereu ceea ce ne dorim.
[Imagine: 686175405_303846.gif?4]

#69
Nusuportisavezicandaltuldemanamaiacandimispunecatdemultarvreacuminesasteasi ​mticumpulsuliariticrestesiaivresadisparinumaiaicesarepari

Nu suporti sa vezi cand altul de mana ma ia cand imi spune cat de mult ar vrea cu mine sa stea simti cum pulsul iar iti creste si ai vrea sa dispari numai ai ce sa repari.

next:Celmaigreulucruinboxestesatescobestiindinticumanusa.

#70
easy easy
Celmaigreulucruinboxestesatescobestiindinticumanusa.
Cel mai greu lucru in box este sa te scobesti in dinti cu manusa.

next:Afaithfulfriendishardtofind,remembermanandkeepinmind.
cont inactiv.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)