Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Inuyasha] Ce parere aveti despre Kagome si Koga?

#1
Buna am trecut pe aici si eu sunt fan inuyasha,iar kagome si koga nu ar fi un cuplu asa de frumos de ce?Pentru ca koga da o place pe kagome dar ea nu il place pe koga si intr-un cuplu trebuie sa se placa amandoi ca iubirea sa fie adevarata deci nu mi-ar placea cuplul Koga y kagome.

Edit Ann:Sa fie argumente de minim 3 randuri complete, nu mai putin. Posturile sub 3 randuri complete vor fi sterse automat.

#2
Si eu sa fiu impotriva tuturor si sa spun:
-Mey Kouga, i-ai facut o promisiune lu' Ayame da?Ei bine acuma o iubesti pe Kagome da?Cin' te-a pus sa faci promisiunea?
Atat am avut sa-i zic lu Kouga4
Pai mie mi se pare ca ar fi ceva frumos intre ei doi.Adica mie imi place putin de Kouga si chiar o iubeste pe Kagome.Cum a spus si grafittix si sunt toatal de acord, dragostea poate veni cu timpul si asa cred ca ar si trebui ca altefel... o incurca Kagome!
[Imagine: chibi_1799.gif]
, chibi-ul lui miss_sakura_uchiha
[font=Tahoma]

'Cause I luw my two susy ....:::SasuSaku:::...., and ^^"Bubbles"^^ And my family is too big^^ (only girlz) Sunt mandra rau mey voi, am o moomy cea mai tare.^^ Yes, you Mitzuke-chan

http://media.photobucket.com/image/hitsu...22.jpg?o=3

[Imagine: Toshiro-Hitsugaya.jpg]
^
|
[b]He is mine!*MINE*''Cuz I can't have Deidara (he's Akatsuna Lynn's) and I have Sasuke I decide to have and this anime hot boy^^


Ha, ha, hi, hi, ha, ha, ho!
Why I like Sasuke-kun?It's simple!He is so hot, the most beautiful, powerful, clever and again is the most beautiful^^
He is mine and you can't do anything^^

I say again and the last time: Hitsugaya-kun si MINE!!! ONLY MINE!!! GET IT?


#3
Well ... Am vazut niste faze funny cu Inuyasha, Kagome si Koga. Mereu Koga spune ca Kagome este femeia lui si se baga Inuyasha ... Evident ca iese scandal. Inuyasha is so jealousy. Nu zic ca Kagome si Koga sunt un cuplu perfect, dar poate ca ea se simte bine in compania lui Koga, pentru ca vorbeste frumos cu ea. Dar totusi Kagome il iubeste pe Inuyasha si el pe ea, dar el inca are amintiri legate de Kikyo si nu-si dezvaluieste dragostea ...
In plus, Koga i-a promis ceva important lui Ayame ...
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#4
Ce!?!? 13 Nu, Koga si Kagome....never...ok mie nu-mi place de Koga...chiar daca e dragut,dar nu mi se pare ca s-ar potrivi...Eu tin cu Kagome!Ma duc la Inuyasha!
Oricat ar tine Koga la Kagome nu se compara cu dragostea din inima lui Inuyasha, chiar daca nu vrea sa recunoasca...dar legatura dintre cei doi, Inuyasha si Kagome e mai stransa nu numai ca se iubesc fara a dezvaluie asta, dar in timpul drumului spre cautarea cioburilor de giuvaer, Inuyasha, tot timpul are grija de ea chiar daca se mai sacaie si se mai cearta!Pana la urma tot se impaca,iar in lupte Inuyasha o pazeste chiar daca intra si el in incurcaturi, pe cand Koga nu e asa de apropiat de Kagome, deoarece sta putin apoi pleaca ca-i fugarit de Inuyasha (si aici se vede putina iubire exprimata in gelozie si protectia pe care o are pentru Kagome..).
De aceea zic ca-i mai bine Inuyasha si Kagome, nu Koga si Kagome!
Fuji no Kaze ya ougi ni nosete Edo miyage
Cand un pictor orb va picta sunetul unei petale de trandafir cazand pe o podea de cristal atunci inseamna ca cineva te va iubi mai mult decat mine.

#5
Imposibil!!Nuuu!!!Never..niciodata nu as putea fi de acord cu asta...si sincer mie imi vine sa-l strang pe Koga de gat atunci cand apare si provoaca scandal.21
Poate...o iubeste pe Kagome,dar in primul rand are o promisiune fata de Ayame,in al doilea rand Kagome nu are sentimente fata de el,sa zicem poate doar ca pentru un frate,dar ea il iubeste pe InuYasha nu pe Koga...
Mie mi se pare ca e cam bagacios si provoaca mereu cearta(bine o parte din vina o are si InuYasha pentru ca devine atat de gelos).
So....eu tin cu InuYasha si Kagome...pe Koga sa nu-l vad 21
[Imagine: ma_bike__s_epic_by_jackroono-d4k64fi.gif]
My bike is epic, bischez b-)



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Inuyasha] Sango vs. Kagome Iris 7 6.992 18-06-2011, 04:43 PM
Ultimul răspuns: Candy_Girl_Love.
  [Inuyasha] Koga & Ayame Lye 4 5.924 12-02-2011, 04:14 PM
Ultimul răspuns: Beatrix LaVey


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)