Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Inuyasha] Koga & Ayame

#1
Un cuplu care mie chiar imi place.E pe placul meu.Cei doi fac parte din aceiasi rasa,plus ca sunt si foarte simpatici.Ayame il iubeste pe Koga in timp ce aesta umbla aiurea dupa Kagome(iar era sa scriu Kikyo).Mi-a placut faza dintre cei doi...cand Ayame a spus ceva de genu "Atunci voi putea sa simt si eu cioburile giuvaierului,cum face Kagome".Koga a ramas ceva de genu 22.Oricum...credeti ca cei doi au vre-o sansa?Eu sper ca da deoarece imi plac foarte mult.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#2
Nu stiu daca cei doi au vreo sansa sau nu, insa ar trebui sa cam aibe...cel putin asa cred eu...
Daca Koga nu ar mai visa la Kagome, atunci Ayame si Koga ar cam avea sanse sa fie impreuna...Insa pana cand Koga nu inceteaza sa viseze la Kagome, nu cred ca cei doi au vreo sansa...
In orice caz, eu sunt de parere ca Koga ar trebui sa inceteze sa mai viseze la Kagome, deoarece el stie ca ea nu il iubeste si ca ea este cu Inuyasha si ca nu va renunta la Inu....Plus ca Ayame este indragostita de el, si in comparatie cu Kagome, Ayame este si cat de cat puternica si este din aceeasi rasa cu el.... Eu cred ca ar trebui sa inceteze sa mai viseze la Kagome,si sa accepte o relatie cu Ayame.....Insa asta nu prea cred ca se va intampla.....In orice caz, Koga si Ayame formeaza un cuplu frumos....

#3
Un cuplu bizar ... e ciudat dar nu pot sa ma obisnuiesc cu ideea ca Koga orespinge... [hey ...e din neam cu tine].
Ayame e o fata extraorfinara, loiala, si iubitoare si curajoasa sa nu mai spun ca e si puternica. Si poate cel mai important aspect legat de ea este faptul ca si-a pastrat sentimentele intacte pentru Kouga.
Eu chiar cred ca cei doi ar avea sanse .. imediat ce Koga isi va da seama ca nu are cum sa o cucereasca pe Kagome...
Ayame e si din neam cu el si astfel prin alianta celor doua triburi-alianta realizata de Kouga si Ayame prin casatorie, tribul demonilor-lup ar putea renaste si ar deveni al fel de important cum era inainte de masacrul realizat de Naraku. Si aceasta alianta sigur se va realzia pentru ca Kouga e mandru de neamul lui si isi va dori ca acesta sa renasca mai puternic si mai maret ... si pt. implinirea dorintei lui Ayame e singura solutie. :p

...::: Esenta oglinzii sparte :::...

#4
Ar fi prea frumos ca cei doi sa fie impreuna. Dupa ce Koga si-a facut promisiunea in timpul Curcubeului de luna, Ayame s-a antrenat ca sa se casatoreasca (,) cu (,) Koga. Chiar daca acesta nu isi mai aminteste, Ayame continua sa lupe pentru a-l recastiga pe baiat.
Ar fi foarte nice daca s-ar impaca si s-ar casatori (bine, nici chiar asa, insa ar fi frumos daca ar fi ceva mai mult decat prietenii de acum Smile )

:bye:
[Imagine: chibi_1662.gif]
Haideti, cheliti-mi chibi-ul!
Descarcati-ca pe el!
Si acum, asa-i ca nu ma vezi ataca?

:nh:

[Imagine: girlholdinglollipop.jpg]
Hey! Mai mananci aia?

[Imagine: thkouichikimuraoretachi.jpg]

Kouichi Kimura...

So what if I still like Digimon Frontier?
I know about your secret teddybear!



#5
Uh..,. Ayame si Koga... Dragut cuplu, pot spune, doar ca ea e prea innebunita dupa el si el dupa Kagome. Ciudata treaba intre ei, insa lucrurile decurg foarte frumos, mai ales ca cei doi se ajuta reciproc.
Koga se vede ca tine la ea, insa e orbit de dragoste presupusa pentru Kagome, pe care insa probabil n-o are, sau sunt doar sentimente de moment pentru cum se poarta ea cu el, pe cand Ayame il iubeste de cand era mica, e aceeasi rasa cu el. Sa nu uitam si de promisiunea din noaptea curcubeului lunii8
Un cuplu dragut, foarte =d>
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Inuyasha] Ce parere aveti despre Kagome si Koga? Hikari 4 5.307 13-01-2012, 07:44 PM
Ultimul răspuns: Matt


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)