Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heyoo \m/

#1
Well...Here I am.^^ Niciodata nu mi-au placut inceputurile ( mi s-au parut cele mai grele), dar si pentru faptul ca nu poti cunoaste o persoana foarte bine din cateva randuri. Acum cativa ani nu am fost prea sociabila, dar pot spune sincer ca mi-a trecut si apreciez viata in toate modurile ei. Imi place sa merg cu bicicleta, mai ales cand iau o cazatura de toata frumusetea. >.>
Stiu forumul de mai bine de doi ani, timp in care am citit ficuri la greu (care sunt geniale!), chiar daca nu am fost inregistrata. Ascult cam toate tipurile de muzica, de la rock la clasica. Anime'ul meu preferat Este Yu Yu Hakusho. Sper sa-mi fac prieteni^^, iar daca aveti intrebari, va raspund cu placere.
P.S.: Gomenne ptr descrierea kilometrica and watashi wa Daiana desu. >_> Chiuu ~
[Imagine: AnimeGirlSigV22.png]
[Imagine: 830089ew0r4hg5kr.gif]
-Cand, in sfarsit, gasim ceea ce am cautat in intuneric, aproape intotdeauna constatam ca era chiar asta. Intunericul.
C.G. Reinhart

#2
Bine ai venit pe Animezup, KathVonTe!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit!

1.Care este culoarea ta preferata?
2.Ce iti place sa faci in timpul liber?
3.Care e mancarea ta preferata?
4.Iti place la scoala?
5.Ce genuri de animeuri iti plac(ex:romance,comedy,fantasy...)
"Pazeste-ti inima mai mult decat orice,caci din ea ies izvoarele vietii"

#4
Hey, Casandra, thx pentru Welcome! :d Deci:
1) verde
2) Citesc, cant, joc tenis de masa etc.
3) supele; nu pot sa traiesc fara ele O.O"
4) Etto...Surprinzator, in ultimul an chiar mi-a facut placere, cu unele exceptii.
5) comedy & fantasy
[Imagine: AnimeGirlSigV22.png]
[Imagine: 830089ew0r4hg5kr.gif]
-Cand, in sfarsit, gasim ceea ce am cautat in intuneric, aproape intotdeauna constatam ca era chiar asta. Intunericul.
C.G. Reinhart

#5
Hei hei hei . Bine ai venit pe Zup ! Sper să te distrezi şi să cunoşti multă lume ! Şi să fii activă ! Să te întreb şi câte ceva :
Ce zodie eÅŸti ?
De unde eÅŸti ?
ÃŽÅ£i place Guns N' Roses ? Dar System of A Down ? * batting eyelashes *
Nu-i aşa că oile sunt drăguţe şi pufoase ? * laughs *

[Imagine: MANOWAR.jpg]
Brothers everywhere
raise your hands into the air
we're warriors, warriors of the World !

#6
Arigato de Welcome, Ciupa! ^^ Sa vedem...
1) capricorn
2) Stau in apropierea Ploiestiului.
3) Yep, ascult Guns N' Roses.
4) 24)) dap, sunt dragute si pufoase. Hugs 4 youu >d<
[Imagine: AnimeGirlSigV22.png]
[Imagine: 830089ew0r4hg5kr.gif]
-Cand, in sfarsit, gasim ceea ce am cautat in intuneric, aproape intotdeauna constatam ca era chiar asta. Intunericul.
C.G. Reinhart

#7
Heei! ;;] Bun venit! Eu sunt Larisa. Îţi urez distracţie plăcută pe aici şi câţi mai mulţi prieteni! Oh, fic-uri! Se pare că nu doar eu sunt cea înnebunită după ele.:]]
Am puţintele întrebări.:
-Care sunt cărţile tale preferate?
-Filmele preferate?
Vaaai, chitarăăă! Cânţi cumva la chitară? 105
.
Where is the love?
[Imagine: 14uuh6x.gif]
Does love have a reason?

#8
Bun veniiit!Eu sunt Denis,a.k.a tort cu detoate.Este intotdeauna o bucurie sa avem persoane noi pe zupphug
Asaa,gata cu draguteniile,acum cu interogatoriul21
1.Iti place yaoiul?Daca da,ce animeuri/mangauri iti plac?
2.Ce genuri de muzica asculti?-trupe
3.Ce supe iti plac?Iti plac dulciurile?
4.Actori preferati?

Siii cam atat pot sa scot din creier21
Distreaza-te!>.<
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

#9
Pentru Larisa: Sank youuu de Welcome ^_¬
1)Sa vedem...sunt destul de multe,dar incerc sa restring numarul >.> :Mandrie si prejudecata, Jane Eyre, Jocurile Foamei, Love you to death, Cronicile lumii Pamantene si lista continua.
2)Piratii din Caraibe, Cronicile din Narnia, Avatar, The Karate Kid etc.
Yep, cant de 5 ani la chitara clasica, iar de curand mi-am cumparat si o chitara acustica.
Hugs 4 yoouuu >d<

Pentru Denis: Arigato de welcome too ^^
1) Yep, watashi e big fan yaoi praise Printre preferatele mele: Junjou Romantica, Gravitation, Okane ga nai, iar manga nu prea am citit yaoi, dar daca stii cateva si ai dori sa mi le recomanzi, sunt bine venite. Smile
2) Three Days Grace, Linkin Park, Skillet, Nickelback, Mayday Parade si printre acestea imi plac foarte mult trupele vechi precum Bon Jovi, AC/DC, ABBA.
3) Am foarte multe genuri de supe care-mi plac, printre care si o reteta speciala facuta de tata cu lapte si smantana. Eu i-am zis intotdeauna ca si-a gresit profesia. Imi plac foarte mult tartele cu fructe 8
4) Johnee Deep, Orlando Bloom, Taylor Launter, Keanu Revers etc.
[Imagine: AnimeGirlSigV22.png]
[Imagine: 830089ew0r4hg5kr.gif]
-Cand, in sfarsit, gasim ceea ce am cautat in intuneric, aproape intotdeauna constatam ca era chiar asta. Intunericul.
C.G. Reinhart

#10
Salut newbe. How are you? Throwing a party? don't forget to invite me too 15 no, i'm just kidding. i'll bump in without any friggin' invitation. just gimme your address and you won't ever forget 'bout me!
no ÅŸit. I'm kidding!

În orice caz, bine ai venit pe animezup. Sper să te simţi bine pe aici şi tot tacâmul. Cu supă inclusă, don't worry.

Meh, Yu Yu Hakusho is a nice little thingy. It really is. been my favorite a long while ago. şi acum ador melodia aia de opening, do you know it? god i used to love it. i mean when it was on tv and all, ştii, că mă uitam pe Animax or some şit like that şi când începea I was like lăsam tot ce făceam şi începeam să cânt though I didn't know very well the lyrics or their meaning. i was just so freakin' in love with the song and all. And with the anime.
Care e personajul tău favorit?
And if it's not Hiei, what 'bout him?
alte anime care ţi-au plăcut and you'd care to mention them please?
and last question: how old are you?

anyway, ne mai vedem pe aici.
hugs bugs



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Heyoo! ButterflyFly 3 1.767 24-06-2013, 07:33 PM
Ultimul răspuns: ButterflyFly
  Heyoo! sweet! 9 3.797 08-11-2010, 07:38 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)