Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna

#11
Uuu facultă! La ce facultate eşti?
Am doi verişori la facultate în Cluj. Este un oraş maare şi frumos!
Vrei să rămâi sub acoperire de nu vrei să ne spui? :]] Bine, cum vrei tu 15
.
Where is the love?
[Imagine: 14uuh6x.gif]
Does love have a reason?

#12
Heya!
In primul rand bine ai venit pe Zup! De ce spui ca esti old? Nup, nu esti deloc mai ales la 22 de ani. Parca era si o melodie...aaa...'Ca la 20 de ani'? Parca. Anyway , atata timp cat tu te simti copil , ce mai conteaza varsta?
Now questions 10
1. Daca te-ai definii intr-un cuvant , care ar fi acela?
2. Trupa preferata?
3. Ce iti place cel mai mult la zodia ta? [am o mica obsesie cu zodiile X_x]
Inca o data welcome and have fan.^_^

#13
Bine ai venit pe AnimeZup! Daca ai nelamuriri, poti sa ma intrebi oricand.
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#14
(19-06-2011, 01:08 PM)Crăci A scris: Well, Bun Venit BG!
Să te distrezi, and all those kind of shets.... balh blah blah, cred că lumea s-a cam săturat de aceeaşi replică.

Cum de ai dat de AnimeZup?
Nu mi se pare că eşti old 5

ADELA! YOU PERVISH!!!
Smile Hi n_n ,pe mine cred ca ma sti de pe chat Smile multa bafta,sper sa iti faci cat mai multi prieteni si sa te distrezi *o yah si sa vii si la meeturi *


See ya n_n
[Imagine: wqymg0.jpg]

#15
Omg ok lets see:


-Sunt la facultatea de Geografie specializarea Carto, si da vreau sa raman oarecum sub acoperire *Ninja style*

-Cuvant sa ma defineasca? Most times i'd say insanity..???I think daca nu..atunci bland, si nu ma refer in romana, "bland" din eng care re referea la ceva ce nu iese din comun Smile.....

-Trupa preferata....Pfuu la mine nu prea e.....dar daca ar fi sa aleg...Disturbed..sau Nightwish xD

-Hmm , la zodia mea imi palce cel mai mult ca sunt oarecum sociabil...siiii.....ca pot sa ma modelez dupa conversatia pe care o port Smile..a.dica pot vb multe chestii despre difertie subiecte xD...ce ma enerveaz in schimb e ca vb cam mult 46

-Ms de sfat o sa apelez la tine daca am nelamuriri 21

-Si last..>Cu meeturile nush...o sa incerc xD




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)