Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heyoo \m/

#11
Hellow. Welcome on AnimeZup!
I hope you'll make a lot of friends here and you'll have fun! Sper de asemenea, să te faci repede cunoscută pe forum şi îţi urez o şedere cât mai lungă şi mai plăcută în mica [marea] noastră comunitate.
Trupe preferate?
Cartea/Autorul preferat?
La ce profil eşti la liceu? Sau în cazul în care nu eşti încă, ce profil ţi-ai dori să studiezi?

That's all for the moment. Welcome again, happy posting without spam and have fun! x)

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#12
Hey, Teh! Wazz'up ? Really love introducerea ta. 4 And don't worry; if i'm going to throw a party you'll be the first that i'm gonna invite. Chuu ¬* Yep, stiu cum e. Prima data cand am vazut Yu Yu Hakusho eram in clasa a 4-a, iar in momentul acela m-am oprit din mancat pentru ca nu stiam de fapt si de drept ce e ala un anime. A fost primul pe care l-am vazut si de care m-am indragostit pe loc. De fiecare data cand incepea, lasam totul balta si fugeam la TV.
Personajul meu favorit e Kurama ( please don't kill me; really love red haired guys), but mam says that he's gay. Zuppy05 Primul meu krush a fost Hiei; mi-a placut foarte mult latura lui misterioasa, dar dupa ce vazusem de 3 ori animeul, a inceput sa-mi placa Kurama.
Ar mai fi: Yu-Gi-Oh, Card Captor Sakura, Soul Eater, Bleach, FMA, etc.
14. ^_¬

Ptr Ang: Thx de Welcome >d< si de urarile aduse.
In toamna voi fii si eu primul an la liceu, sper pe filologie-engleza.
Trupe preferate: Three Days Grace, Linkin Park, Bon Jovi, ABBA, Mayday Parade.
Charlote Bronte. Chuu¬
[Imagine: AnimeGirlSigV22.png]
[Imagine: 830089ew0r4hg5kr.gif]
-Cand, in sfarsit, gasim ceea ce am cautat in intuneric, aproape intotdeauna constatam ca era chiar asta. Intunericul.
C.G. Reinhart



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Heyoo! ButterflyFly 3 1.788 24-06-2013, 07:33 PM
Ultimul răspuns: ButterflyFly
  Heyoo! sweet! 9 3.806 08-11-2010, 07:38 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)