Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heya! Noua aici

#21
@Tan: EPIC.

@fata noua: uelcom. Topic nou. Si acolo raspunzi la astea:
1. Cati ani ai?
2. De ce?
3. Canti?
4. De ce?
5. Ce asculti?
6. De ce?
7. Animee preferate?
8. De ce?
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#22
Ajung si eu ultima... ca intotdeuna. Bun venit, o zi buna. Si mie imi place nana mai ales hachi :X Poate o sa mai vorbim. Si mie imi place tokio hotel :X Ascultam si rock, cred ca o sa ne intelegem (daca e sa fim prietene==).
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#23
@ Fata noua, te rog citeste regulile. Asta este topicul meu tu iti poti face altul in care sa te descrii.

@TaN: 21 lol

@Beki: Ce draguta esti si da, poate ne mai intalnim pe aici! Smile

@Kashim: Mijto nume, frate 3 21

Am 16.
Da cant la chitara.
AScult si Tokio Hotel dar si alte muzici, k-pop, pop, etc.
Ador pisicile!

@Kawaii: si mi imi place hachi! Smile Ma bucur ca iti place poate da, ne imprietenim ^^

#24
Oii, mersi ca mi-ai raspuns. "Poate" asta ar fi ca un "nu" ?21 Glumeam. Vad ca deja te acomodezi, mult noroc in continuare. Cat ma bucur ca iti place hachi 71 Dar de Nobu sau Takumi iti place 21 Sau Ren?
Cateva intrebari: Ce gen de anime iti place?
Care e fic-ul care ti-a placut cel mai mult de pe Zup? (daca ai citit)
Si cam atat... Nu vreau sa te zapacesc.
Bun venit, dinou! Te pup dulce... Doamne ce am zis, scuze de cuvant. Dar mi se pare ca esti fff de treaba.
Inca o intrebare, sa nu uit.
Care e episodul tau preferat din Nana sau secventa?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#25
Buna sunt noua pe aici si sper sa-mi fac MULTI prieteni 4



Am vrut sa citesc din naruto fics si numi apare povestile decat comentariile celolarti membri 20

VA ROG FRUMOS MA PUTETI AJUTA ???
1.LOVE 2.LIFE 3.DO THAT TOGETHER

#26
sadgirl10092
Hm, în primul rând te rog citeşte regulile. Postezi într - un topic necorespunzător pentru că aparţine altui membru. Te rog nu mai fă spam pentru că posturile de genul se consideră spam.
Cât despre fan fiction, sunt una din persoanele care se ocupă de el, so ar trebui să - ţi apară capitolele. Posturile alea mari din topicuri.
http://animezup.com/forum/forumdisplay.php?fid=140
Aici e secţiunea de naruto fics. Dacă mai ai probleme la fan fiction poţi să - i întrebi şi pe ceilalţi 4 moderatori care se ocupă de secţiune. Adică Mitzuke, Jasmine, Denny şi Aly.
-

#27
sadgirl: Te rog, nu mai veni si tu aici in topicul meu! Locul unde iti poti face descrierea este acolo unde ai topicul tau de nou venit, nu aici! ^^ Regulile. Stiu ca esti noua, dar regulile sun ff importante cand incepi postatul! ^^

@ kawaii: da dar hashi si nana sunt preferatele mele. La nana imi place cate o data aditudinea! Smile

Sa spun asa, il ador pe primul ptr ca ele doua se intalnesc! Smile ee super cand se vad in camera aia si in tren! 21

Imi plac animeurile gen nana, paradisse kiss si multe altele.

nu este nimic ca ai spus asta! Ma bucur ca iti place de mine! Smile Si eu te pupic.

@Lynn: De ce oare majoritatea membrilor noi vin aici si isi pun descrieile?

#28
Eu dea bea azi am citit regurilele21 Culmea. A da... mersi ca mi-ai raspuns.
Inca doua sau trei itrebari.
Care e cel mai mare vis al tau?
Ce ai vrea sa devi?
Daca ai putea sa iti pui trei dorinte enumerele si spune si de ce.
Ma bucur ca nu te deranjeaza. Daca nu mai vrei sa pun intrebari sa imi zici. XD[posturi unite]
"regurile" scuze de aceasta greseala 2 Doamne... ce mai prostie. Anyway, sunt super secvetele alea mie imi plac multe 4 si eu ma apucasem intrun timp de paradise kiss, dar m-am lasat. Poate imi zici si mie ce se intampla prin el... (chiar daca stiu sirul povesti, vreau detali)
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#29
Ori cum, nici eu nu am terminat de vazut Paradisse Kiss.. as dori sa il vad pe net.

ADor avatarul tau, este atat de dulcic! Nu . Nu ma deraranjezi! Imi esti chiar foarte simpatica! Smile Sper ca esti deacord sa fim prietene.

* Visul meu.. pai nu stiu.. as dori sa devin designer..
* ce sa ma fac? Pai designer sau avoct, depinde cum imi merge mintea in continuare.

Bravo ca ai citit regulile! Si eu le-am citit.

Esti foarte simpatica si ai o groaza de posturi! ^^

#30
(07-09-2010, 06:38 PM)oV!K!o A scris: * ce sa ma fac? Pai designer sau avoct, depinde cum imi merge mintea in continuare
... sau cum nu iti merge, vorba aia 10

Am o singura intrebare: Ce esti dispusa sa faci pentru mai multe reputatii? 10 (ce pot spune, sunt o persoana generooaasa)
Do not speak unless you can improve the silence.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hey all , cam noua pe aici si nu prea Kandrahar 9 3.221 10-08-2010, 03:28 PM
Ultimul răspuns: Kandrahar
  Sunt aici...da chiar aici...dai click?nu...nu da!!!si totusi i`m here.... Keicy 10 5.197 27-09-2008, 01:11 PM
Ultimul răspuns: Keicy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)