Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey all , cam noua pe aici si nu prea

#1
Hey all , cam noua , zapacita , v-ati prins voi . Hmm , despre mine .... nu-s prea multe cred .... V-ati pricopsit cu mine deoarece mozii de pe Animax forum s-au saturat sa-i intreb cand se redeschide forumul Animax etc etc .

Sunt fana anime de 3 ani bunicei . Bantui uneori doar sectiunea Fan Fiction (nu am habar daca si aici se numeste la fel ) , si pasiunea mea (cam ciudat poate ) Stau zi si noapte pe la Diverse :yes:

Sunt cam vorbareata de fel xD , prietenoasa , anti spam , am ochi (ciudati pot spune) o culoare intre (mai degraba toate culorile in lant) verde - potocaliu- maro- si cum sa nu lipseasca galbenul ?! Zuppy02

Sper sa stau mult pe aici si deasemenea sper ca Animax forum sa se deschida mai repede :pls:

Atat despre mine cred , daca vreti sa stiti si altceva , intrebati doar .
[Imagine: chibi_5248.gif]
, chibi-ul lui

Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Kaname11!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Mersi mult Zuppy pentru primirea ta calduroasa . Poti sa-mi zici Kaname-chan .
[Imagine: chibi_5248.gif]
, chibi-ul lui

Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea.

#4
Defapt Zuppy e ăă ... să spunem că nu e real 21.

Bun venit pe Zup, Kaname :]. Nu cred că ai spus prea multe despre tine aşa că te întreb eu.
¤ În primul rând, de unde eşti?
¤ Cum te cheamă?
¤ Care este genul tău preferat de muzică?
¤ Şi câţi ani ai?

Hepi posting & have phun.
Take care :3.
[Imagine: guitargirlsignature.png]
Mulţumesc Alysu : o3

- eÅŸti piraat?
- nu supă la plic : ))

#5
Sunt din Voluntari(in nordul Bucurestiului ) ,multi ma striga Cleo , dar prefer sa mi se zica Kaname-chan , ascult numai rock (Linkin Park , Evanescence , Within Temptation , Nightwish , Avril Lavige , Cargo , Ruslana si cam atat )

Sunt zodia fecioara , am 14 ani (acuma pe 27 august) .

Deci cine sau ce e Zuppy ? "?
[Imagine: chibi_5248.gif]
, chibi-ul lui

Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea.

#6
E un fel de bot al forumului, de altfel mascota acestui forum. Zuppy "se asigura" sa intampine mereu toti noi venitii. In mare parte that's all..

Welcome around here chica [Imagine: wave.gif]

#7
Yuhuuuuuu!!!!Bine ai venit pe forum Kaname-chan!Sa ai o sedere cat mai placuta si sa-ti faci multi prieteni(vad ca deja te-ai imprietenit cu Zuppy 4 )!.Din descriere reiese ca esti o persoana chiar ff de treaba deci te vei intrega ff repede(app,din cate zici ochii tai sunt aurii).Pare-se ca semanan in materie de muzica destul de bn(si mie imi plac Linkin Park , Evanescence , Within Temptation si Avril Lavige)Am si eu 2-3 intrebari...Care e manga/anime-ul tau preferat?Iti place sa citesti?Daca da,care sunt cartile preferate?...si am ramas in pana...Pai inca o data bine ai venit si distractie placuta :bye:
Of course I'm weird.If I wasn't weird, you'd be weird and I'd be out of job:yes:

#8
Sa vedem ..... animeuri preferate ..... primul e Blood+ vazut de 28 de ori la ultima numaratoare si Full metal Panic de 15 ori , ma mai uit si la Bleach , cand nimeresc la tv .
Carti manga , nu am citit o.O .Chiar ma gandeam sa citesc anu asta .Film preferat ; Star Dust , si Death note .

Carti - Poiana cu zambete
[Imagine: chibi_5248.gif]
, chibi-ul lui

Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea.

#9
Hello Kana-chan bun venit pe forum.Si asa zupu are mai multi membri hug.We are a big familyhug.Am cateva intrebari pentru tine:
Tara preferata?
Mancarea preferata?
Animalul preferat?
Personajele preferate?
Practici vre-un sport?
Ei bine cam atat.

#10
Tara preferata - Australia
Mancare preferata - Spaghete blognese
Anime preferat- FMP si Blood+ , Jigoku Shoujo , Bleach si mai sunt cateva
Animal preferat- Papagalii , caii de mare , pisicile de mare , Delfinii ,toate fiintele marine.
Personaje preferate - .... Kaname (FMP) Saya(blood+ ) Enma Ai , toate care sunt si in animeurile mele preferate.
Sport- Schiatul , intoul , pianul si vioara (nush daca se poate spune ca-s sporturi )
[Imagine: chibi_5248.gif]
, chibi-ul lui

Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Heya! Noua aici oV!K!o 29 14.019 08-09-2010, 12:45 PM
Ultimul răspuns: Wunderbar
  Sunt aici...da chiar aici...dai click?nu...nu da!!!si totusi i`m here.... Keicy 10 5.238 27-09-2008, 01:11 PM
Ultimul răspuns: Keicy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)