Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heya! Noua aici

#11
(06-09-2010, 02:00 PM)oV!K!o A scris: Sunt viki...am 16-17 ani..

sunt comfuz, cum poti avea 16-17 ani?

anyway, welcome to AnimeZup 10

#12
(06-09-2010, 03:57 PM)Tan A scris: [quote='oV!K!o' pid='133633' dateline='1283770814']
Sunt viki...am 16-17 ani..

16 ani jumate sau mai ai puţin şi împlineşti 17 ani ? Welcome pe forum, citeşte te rog regulamentul şi ai grijă la spam. Să fi activă ne mai citim [ dacă ] pe forum şi pe ce dată [ lună, zi şi an ] te - ai născut ?
-

#13
Am 16 ani si jumatate. Smile

Lynn buna! Smile

Am 16 jumatate si tr sa implinesc 17.

sunt nascuta pe 13 ianuarie 1994 ^^ Smile

mai am pana fac 17 dar imi place sa spun ca am 16-17

multumesc mult ptr urari!

#14
Buna! Ma numesc Mihaela sunt din Bucuresti si ador animeurile. Mai ales Pokemon , sunt o fire sociabila , nu sunt razbunatoare dar am momente in care nu t epoti intelege cu mine.Adooooor apa (sunt pesti) si tot ce tine de ea.

#15
@martian-mihaela : Nu îţi faci descrierea în topicul altcuiva. Îţi faci un nou topic aici la nou veniţi şi postezi despre tine. Citeşte te rog regulamentul acestei secţiuni.
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=289 Ai totuşi grijă pe viitor unde postezi.
-

#16
Lynn, ce mai faci?
Ai un avatar foarte frumos.
C frumos stii sa vorbesti cu membrii.. Smile

#17
ma numesc ioana am 14 ani si sunt din bucuresti
sunt zodia capricorn
anotimpurile preferate:vara si iarna
muzica:rock,metal,pop..orice inafare de manele si populare
actrita:angelina jolie
actori:johnny depp,stallone,brat pitt,orlando bloom
sunt o fire deschisa,timida,intelegatoare,incapatanata,nerabdatoare(cam topate calitatile care le are un capricorn24)
film preferat:Sleppy Hallow(cu johnny depp)...defapt am mai multe:The twilight saga(1,2,3),Harry Potter(1,2,3,4,5,6)
trupe preferate10aramore,AC/DC,Simple Plan,Muse,Jonas Brothers
canteret:Nick Jonas
cantareata:Miley Cyrus
cartea prefere:twilight saga(all)
culoarea preferata:mov si gri
dak mai aveti intreabari intreabati-ma
[b]KISShug

#18
salut, sunt stefan si am 18 ani, pe langa asta sunt un retardat ca postez introducerea mea in introducerea altcuiva da asta este

imi place foarte mult desenele
animeul meu favorit este tom si jerry
manga este aproape in fiecare weekend
cantaretul meu favorit sunt nicolae guta
melodia mea favorita sunt buzele tale
filmul meu favorit sunt fratia manelelor
carte favorita este manualu de clasa a 7-a de romana ca are copertele misto
culoarea mea favorita estem cacaniu in dungi

daca mai este intrebari va rog sa imi spuneti,
ah da, si "vreti sa fim prieteni/e"

#19
24. LOL Tan .

New girl, îţi deschizi propriul tău thread. Go check the rules .
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#20
Wow, ce e aici O_O Forbiddenrose, tu nu observi ca acesta este topicul unui anumit user care este nou pe forum? Daca vrei sa te prezinti, prezinte-te in propriul tau topic. Citeste regulile mai intai, don't know O_O
In fine...revenind la tine, Viki ( btw, imi place acest nume, nick whatever xD ). Am trecut pe aici sa iti urez si tie sedere placuta, sa te distrezi si sa-ti faci cat mai multi prieteni. Cu siguranta acest lucru va fi usor, la fel cum a fost si pentru ceilalti useri. So...eu sunt Beki, poate ne mai intersectam pe forum. Deasemenea, sper sa fi un user activ, astfel lumea poate sa te cunoasca mai bine. Intrebari nu am, deoarece userii de mai sus le-au cam pus pe toate. In fine inca o data bine ai venit si distractie placuta :3
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hey all , cam noua pe aici si nu prea Kandrahar 9 3.221 10-08-2010, 03:28 PM
Ultimul răspuns: Kandrahar
  Sunt aici...da chiar aici...dai click?nu...nu da!!!si totusi i`m here.... Keicy 10 5.197 27-09-2008, 01:11 PM
Ultimul răspuns: Keicy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)