Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

:) Hello kids

#1
Buna!!! Smile
Ma numesc Carmen, am 15 ani si sunt din Timisoara. Sunt nascuta in 21 octombrie => zodia balanta 4
Am 1.73, parul saten si ochii albastrii-gri.
Imi plac anime-urile, dar nu suport manga. Am vazut putine anime-uri complet, dar preferatul meu este Full Metal Panic! Fumoffu.
Imi place sa ascult muzica, singurele genuri pe care nu le suport fiind manelele si muzica populara.
Ador sa ma plimb, sa ma uit la filme si sa citesc romane.
Abia astept sa cunosc useri ai acestui forum Smile
[Imagine: sig_reinoir.png]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Crazy~Tenshi!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hi hug
Sper să fiu eu prima pă care o cunoşti 21. Păi, welcome here. Eu sunt Lori , şi da , 21 ştiu că am un nume naşpa. Aşa. Cam ce formaţii asculţi, dragă Carmen ? Cânţi la ceva , instrument sau măcar voce ? O formaţie, sau de ce nu mai multe, preferate ? Melodii de care eşti dependentă ? ăăă... Ce filme îţi plac? Şiii, cum ai dat de Animezup 21?
Dacă ai 15 ani, cred că ar trebui să fii la liceu, nu ? Păi, la ce profil eşti ? Îţi place vreo materie ?
Cam atât, căci mă freacă la melodie un tip dea 5a să îmi zică că l-a bătut pe unu de-a 9a şi eu trebuie să mă prefac că îmi pasă 21. Deci, pa!
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#4
Hallooooooo~

Citat:sunt din Timisoara.

ai spus cuvintele magice 21, in sfarsit un cocetatean 71 [ de aici sa intelegi ca si eu sunt din Tm ]

Sa revenim :]]
Ok, nu pot sa revin 24, nici nu sti ce bucuroasa sunt, pana acum toti erau ba din Bucuresti, ba din Constanta, ba de oriunde alt undeva, da' nu din Timisoara

Intrebari:
1. la ce liceu esti? [ daca esti inca la liceu, daca nu : la ce liceu vrei sa mergi? ]
2. as fi vrut sa te intreb zodia, dar deja ai scris-o :]]
3. anime preferate?
4. de ce nu iti plac manga'urile?
5. formatii, cantareti preferati
6. cantece preferate
7. canti la vreun instrument?
8. filme/seriale preferate
9. romane preferate [ si mie imi plac romanele ca sunt lungi si imi ia mai mult sa le termin ^^ ]
10. crezi ca am pus prea multe intrebari? [ daca da , scuza-ma, dar cand sunt incantata nu ma mai pot opri din vorbit 21 ]
11. ai vrea sa ne intalnim?

cam multe interebari, sper sa mai aiba si altii ce sa te intrebe [ gasesc ei ceva 78 ]
sper sa te distrezi pe aici si sa nu faci spam 21

:bye:

_______________________________
[edit] evident ca la cat am scris cineva mia luat-o inaine 45 [ Loula, vezi cum imi omori tu minutele ramase din viata 21 ]
so, ignora intrebarile deja puse, nu mai stau sa le sterg 21
[Imagine: teru.png]


#5
Mersi 4 Si nu ai nume naspa 10
Nu cant, nu cred ca am talent si sincer nici nu am incercat sa invat sa cant la vreun instrument.
Formatii preferate nu am, iar melodiile preferate se schimba des si niciodata nu pot spune ca exista una anume de care sa fiu "dependenta".
Ca genuri, imi plac filmele de dragoste, comediile si dramele. Preferatul meu este A Walk To Remember, poate ca ai auzit de el. Imi plac multe alte filme, pe care le-as putea revedea oricand.
Sunt in clasa a 9-a, la profilul mate-info. Materia mea preferata e engleza, dar imi plac si altele: germana, mate, romana, etc. Nu suport fizica.
4 Bye bye

edit: sunt la moisil 4 si ar fi interesant sa ne intalnim, Teru 10
romane preferate... "Ultima noapte de dragoste, intaia noapte de razboi", "Romanul adolescentului miop" si multe altele.
[Imagine: sig_reinoir.png]

#6
Îmi pare rău 24. Sunt aşa o pacoste 24 .Să nu fie off. Şi eu vreau mate-info. Nu eşti şi la bilingv engleză ? Dacă îţi place engleza ? Eu vreau la mate info bilingv engleză 15Cred că e a 5 mia oară când zic asta pe forum. Eh. Oricum, şedere plăcută 21.
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#7
FMP? Smile Se intampla sa fie si preferatul meu 65

1. Ghici de unde mi-am luat nickul? (taie Y-ul din el)
2. Ce parere ai despre Puya?
3. Ai auzit de "Detox"?
4. De ce Crazy?
5. In ce clasa esti?
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#8
Hey YKashim 71
1. ti-ai luat nick-ul din FMP, normal
2. imi place Puya, versurile melodiilor lui sunt destul de amuzante, ca sa zic asa
3. nu cred ca am auzit de Detox 39
4. Crazy pt ca doar Tenshi era deja luat si pt ca am momente in care sunt mai aiurita 4
5. am spus deja in ce clasa sunt, dar de fapt am gresit. nu mai sunt in a 9-a, ci in a 10-a, am terminat a 9-a

pt. Loula: nu, nu sunt la bilingv engleza, desi poate ca mi-ar fi placut
[Imagine: sig_reinoir.png]

#9
1. Care-i personajul tau preferat din FMP? (tampita intrebare, stiu)
2. Ce profil la scoala?
3. Te-am intrebat ce muzica asculti?
4. Ce muzica asculti?
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#10
1. Personajul meu preferat e Kaname, cateodata mi-ar place sa fiu la fel de curajoasa si tupeista ca ea.
2. Profil mate-info
3. Nu, nu m-ai intrebat. 21 Dar am scris raspunsul la intrebarea asta in primul meu post
[Imagine: sig_reinoir.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Heya kids. Ahmon 8 4.388 18-11-2009, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Ahmon


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)