Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heya kids.

#1
Eu sunt Ahmon, dar imi puteti spune simplu Amo, nu ma supar... de obicei ma supar destul de greu. Am zis asta pentru a nu incepe sa va cereti scuze din orice...
Am 14 ani, desi nu par, da, am. Stau intr-un.. colt de tara, sa-l numesc asa, si nu cred ca vreti sa il vizitati vreodata, pentru ca ati putea iesi traumatizati pe viata din el ^^. Eu inca ma mir cum de nu am innebunit...

Ignorand asta, nu stiu ce as mai putea spune... ascult j-music, in mare parte, dar si k-music, si ceva urme de c-music. Citesc manga, desi scoala imi ocupa 99% din timp, asa ca nu prea mai am vreme libera, dar se gaseste.
Si obisnuiesc sa ma uit la drame, nu o sa insir ce mi-a placut si ce nu, fiindca nu are rost sa fac pomelnic.
Trecand peste aceste vrobe, cred ca am terminat. Pentru orice intrebari, feel free to ask.
Si da, nick-ul meu vine de la Ahmon si Devil Beside You.
Spreading our tiny wings, we look up at this sky that’s way too high
But we’ll never walk with our heads down or make excuses for not flying

#2
Bine ai venit pe Animezup, Ahmon!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heya Amo 15 Welcome pe forum . Sper sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni .
Well...nu prea le am cu intrebarile si chestiile astea , dar o sa incerc 21)
Uff... sunt curioasa sa vad din ce oras esti 21 Ce anime-uri iti plac ? Si ce trupe preferate ai ?
Cam atat ... Inca o data welcome !

Bye :bye:

Don't try to be perfect . Just be yourself .

#4
Well...
Sunt din Constanta.
La anime-uri ma uit mai rar, insa sunt destule care-mi plac, cum ar fi Inuyasha, Angel Sanctuary, He is my Master and so on.
Si referitor la muzica.. ascult j-rock si k-pop, formatii precum LM.C, SS501, Super Junior, Arashi, Nightmare, BoA, si lista e deschisa XD

#5
heya Amo ^^ Welcome to AZ, i hope you will be happy here...
nu înțeleg de ce nu îți place Constanța O.o eu m`am născut acolo, dar, deși stau în București, Constanța mi se pare un oraș mult mai frumos...
what else can I say? mă bucur că mai există persoane care să asculte j-music ^^ acum... am niște întrebări, cam banale ele, dar de, nu eu sunt cea cu întrebările pe aici:
1. Asculți An Cafe sau Ayabie? [dacă nu, ți le recomand xD]
2. Ce filme îți plac? [numele lor, adică...]
Well... cam atât... eu mi`s Nya, btw!
Sper să te împrietenești repede cu noi ^^
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#6
Buna Amo!^^Bine ai venit pe Animezup si sper sa-ti placa aici.^^
Am si eu cateva intrebari: De ce nu-ti place Constanta?
Chiar nu te inteleg, eu stau in Constanta si mi se pare un oras superb.^^
Ce filme iti plac?
Citesti manga?
Cam atat am avut de spus, eu sunt Strawberry, dar poti sa-mi spui Berry^^
Sper sa-ti faci multi prieteni pe AZ.4
[Imagine: 2uihshu.gif]

[Imagine: TheDream.png?t=1276345103][Imagine: EunHye22.png?t=1284281440][Imagine: 04.png?t=1304468354]
You’ve Fallen For Me.













#7
Well, de ce nu imi place Constanta... m-am exprimat si eu gresit, nu imi plac oamenii de aici. Aici toti fac acelasi lucru, si daca faci ceva diferit esti considerat ciudat >< *experienta proprie*

Yep, ascult An Cafe si Ayabie.
Si... sunt mult prea multe filme care imi plac. Preferatul meu e Battle Royale, dar sunt multe care-mi plac... hm.. da, uimitor, dar imi place Koizora, imi plac si dramele, si nu numai filme japoneze sau coreene sau asiatice sau ce mai e pe acolo ><. Imi plac in general cele de actiune, mister, dar nici romance-ul sau comedia nu-mi displac.
Si da, citesc amnga, atunci cand am timp.. scoala ><

#8
Salut Ahmon :] ! Ce mai .. bun venit pe aici :] . Well ... ai urmarit vreun serial coreean ? Ti-ar place sa inveti limba coreeana ? Sincer , mie da ... desi n-am reusit sa invat decat cateva formule de salut and so on :]] . Chiar te inteleg in ceea ce priveste scoala >.> .
Iti place sa citesti ? Daca da ... Care a fost ultima carte citita ? Care este stilul ce te atrage cel mai mult in ceea ce priveste literatura ? Ah .. si inca o intrebare :
Iti plac animalele ? Daca raspunsul tau este da ... atunci , care este animalul tau preferat ?

Sper sa nu iti dau batai de cap cu intrebarile mele ! Enjoy your long ( I hope ) stay hug

Hugs from Ave Smile

#9
Usor usor, calm down 21

O iau pe rand:
Seriale coreene nu am urmarit, am vazut doar 2 filme coreene, 100 days with Mr Arrogant si she is on Duty. Referitor la drame, m-am axat mai mult pe drame taiwanese sau japoneze.
Da, as vrea sa invat coreeana, formatiile mele preferate [dupa LM.C] canta k-pop, deci... 21
Dupa citit nu prea ma omor.. si ultima carte cred ca a fost Micul Print prin clasa a 6-a. Si in materie de carti, ma atrag mai mult cele de aventura.
Si da, imi plac animalele.. iar preferatul meu este, bineinteles, catelul...
Acum intrebarile lui D.D.A:
Referitor la seriale.. da, imi plac.. bine, nu sunt un hobby, ma mai uit din lipsa de altceva. Desi nu prea ma uit la televizor.
Dar imi place genul.
Muzica hip-hop.. doar daca e cuinfulente pop, iar Akon nu imi place...
Imi place sa ma relaxez in parc... cu tot cu mp3-u dupa mine, dar imi plac si drumurile de la tara pe care le bat atunci cand ma duc la bunicamea.
Si la prima intrebare... sunt fata...



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  :) Hello kids Crazy~Tenshi 23 11.416 18-06-2010, 10:12 AM
Ultimul răspuns: Crazy~Tenshi


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)