Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

:) Hello kids

#11
Ai scris "orice". Dar ce asculti mai mult?
Mate info? 15 Ca mine 4 Intensiv?
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#12
Da, Kashim, orice. In sensul ca poate fi pur si simplu ce dau aia la tv sau la radio, sau ce imi spune inspiratia de moment sa caut pe net. Cred ca cel mai mult prefer house si pop si uneori rock, hip-hop si rap. 10
Yeee, esti la mate-info. Smile Da, intensiv
[Imagine: sig_reinoir.png]

#13
Haoleu, inca unul de pe Animax, nu-i asa, Tenshi_cs care poarta sig-ul lui Caroline_24 ? 33
Mda, bun venit, distractie placuta, lala , Kashime ia nu te mai da la biata fata 21
Ma rog. Cred ca am spus destule, de cunoscut nu prea vreau sa te cunosc dar am sa iti dau o reputatie pentru ca ai fost pe Animax ^^
i de ce nu vreau sa te cunosc ? Pentru ca deja imi dispaci, wtf, te cheama Carmen ? ce nume naspa, oricum, esti cam batrana si daca nu iti place Manca cu atat mai rau.
Wtf ? nu ai vazut decat cateva anime-uri complet, de ce naiba mai esti pe acest forum nu stiu. Ma rog.

Bye bye.
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#14
Da' nu ma dau la ea... 22

Ti se pare ca ma dau la tine? 22 Vrei sa ma dau la tine? 15

Intensiv rulz b-) Neintensiv e... aiurea 21

EDIT: @Mimi: eu am vazut un singur anime complet si asta pentru ca nu aveam ce face cat a fost greva 24
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#15
Da, eu sunt, m-ai nimerit. 4 Asa, de curiozitate, tu ce nick aveai pe acolo? Smile Si mersi de urari. 10
Nu, Kashim, nu mi se pare ca te dai la mine. 21
[Imagine: sig_reinoir.png]

#16
Oooo 21. Sincer nu păreai tipu ' ( eşti tip nu? 24 ) care să îşi facă prietene pe forumuri , sau să facă popuneri : )).
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#17
Nici nu sunt, doar ca Rx are idei tampite 29

Rx = Mimi. Poti sa-i spui 3m sau mmm ca nu se supara 21

Edit: @mai jos: aha... anonim 24
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#18
(17-06-2010, 10:26 PM)Crazy~Tenshi A scris: Da, eu sunt, m-ai nimerit. 4 Asa, de curiozitate, tu ce nick aveai pe acolo? Smile Si mersi de urari. 10
Nu, Kashim, nu mi se pare ca te dai la mine. 21

Ramane Anonima, si mi-am dat seama ca esti tu pentru ca scris nick-ul pe sig iar sig-ul e facut de Caroline_24, 100% .

Edit.

Kashime, esti prost.
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#19
Aha, Mimi, imi amintesc de tine.
La faza cu anime-urile... n-am vazut multe complet pt ca am si alte lucruri de facut, nu doar sa stau cu orele in fata compului ca sa vad nu stiu cate episoade pe zi, sa ma laud ca am terminat un anime in 2 zile.
Daca iti displac, problema ta, nu esti singurul user de pe forumul asta, asa ca nu ma deranjeaza.
edit: si da, sig-ul e facut de Caroline
[Imagine: sig_reinoir.png]

#20
Huh ? Am spus eu ca ma laud draga, Tenshi_cs ? Si in plus, daca esti chiar atat de interesata de mine, eu vad un anime intr-o singura zi, cu exceptia celor care au peste 50 de episode, dar asta nu conteaza, daca tot iti faci cont pe un forum anime ma asteptam sa acorzi cateva ore pe zi/saptamana unui anime, mi se pare normal, iar faptul ca eu stau mult in fata pc-ul lui si ma uit ca disperata la anime-uri asta e alt ceva, ceva ce ma preocupa pe mine si doar pe mine. Altceva, draga ?

Si duda, eu nu am spus ca nu te suport =] am spus ca ai un nume naspa, e diferenta, d'oh.
[Imagine: 9qh35v.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Heya kids. Ahmon 8 4.388 18-11-2009, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Ahmon


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)